El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

Hpatrik

Nepochybně z toho šlo vytřískat daleko víc, takhle je to jen takové nenáročné, pomalé, nicméně důstojné rozloučení se seriálem. ()

PanOvocny odpad!

Naprosto zbytečný, nezáživný přídavek k peckovému seriálu. A navíc k tomu představitel Todda v komické velikosti XXL. ()

Dienzenhofer

Docela nezajímavá epizoda Breaking Bad, ještě natažená na 2 hodiny. Furt jsou tu dobrý postavy, i ty nové ujdou. Režijně to není špatné, ale scénář mi přijde takový mdlý a nezajímavý. Jesse Pinkman dostal důstojný epilog, přesto by mohl být lepší. Je to fajn uzavření příběhu Jesseho Pinkmana a ostudu to nedělá. Mimochodem v den publikace tohoto filmu, zemřel Robert Forster, který tu hraje docela důležitou roli. Film který asi neunudí, ale já čekal trochu víc 6/10 ()

JamesConnorG

8/10. - El Camino může pro některé fanoušky připadat zbytečný nebo zbytečně dlouhý projekt ze světa BrBa. Z mého osobního pohledu je El Camino slušný epilog jak seriálu, tak i završení linky Jesseho. Na seriál to nemá, to rozhodně. Seriál byl vyjímečný svoji originalitou a poutavým příběhem. Tady dostaneme pouze příběh, který je sice klišovitý, ale vzato dobře napsaný a pro fanoušky seriálu takřka pohlazení na duši. Pokud se vám líbil seriál a zajímá vás, co se dělo po konci seriálu a se samotným Jessem, tenhle film je přesně pro vás. ()

Urukhaj98

Tečka na závěr jednoho z nejlepších seriálů všech dob, kterou jsme sice nepotřebovali, ale rozhodně nelituji toho, že vznikla. Good bye Captain Cook. 8/10 ()

Stíba

Pokud jste neviděli seriál, film sám o sobě v podstatě moc nedává smysl. I tak je to ale oproti seriálu jen takový skromný dovětek, který jednoznačně těží a staví na pěti sériích a je takovým drobným poděkováním jeho fanouškům. ()

FeriusParfax

Super nenucené pokračování seriálu, který každého fanouška BB nadchne. Bylo to našlapané akcí, skvělým dějem, který dával smysl a byl tu i, Jessymu vlastní, humor. Celé to bylo velmi příjemné sledování. Jess je prostě srdcař. ()

Atrekan

Kruh se uzavírá, staré nezodpovězené otázky byly vyslyšeny a jiné jsou zase vytvořeny. Vynikající doplnění už tak výborného zakončení jednoho z nejlepších seriálů všech dob. Názorná ukázka toho, jak se má v seriálovém vyprávění zpracovávat vývoj postavy, zde konkrétně Jesseeho Pinkmana, na které můžeme sledovat přechod od na metamfetaminu závislé smažky až po seriózní vyspělou postavu, na jejichž bedrech stojí celý film. ()

Sweat55

Yeah, BITCH!! Epilog k seriálu Breaking Bad sice nejspíš opravdu nebyl potřeba, nicméně mi to nepřijde úplně zbytečné a stejně jako u Better Call Saul jsem rád za každé další rozšíření tohohle fantastického universa. Pro fanoušky povinnost a zahřátí u srdíčka, ostatní se na to stejně asi dívat nebudou. Tak tedy zbohem Jessie... ()

Hovnex

Oproti Breaking Bad je to pomalejší, ale jestli člověk není pozadu s Better Call Saul, tak si už mohl zvyknout. ()

TMNT odpad!

Seriál sa skončil perfektne. Naučte sa pochopiť kedy je koniec. Takto to dopadne keď si fanúšikovia naozaj vyplačú pokračovanie. SPOILER -> Čo bude následovať? Rodinný sitcom ako Jesee Pinkman žije nový život v malomeste? koniec spoileru Ja osobne by som bral hentai anime verziu zmiešanú s ..... napríklad star wars alebo nejakou inou p***nou od marvelu. Tam vám spi***ený fanúšikovia určite zaistia 10000000000 pokračovní a vy budete môcť ukájať svoje pudy až pokial to skončí ako simpsonovci. Ako som mohol do kopy spojiť el camino, star vars, marvel a spimsponovcov? pretože som predsa najmúdrejší človek na svete a viem čo je pre vás ostatných najlepšie. Už len čakám kedy bude na youtube paródia s tým ako jesee láme vyklápačky ked dovolá. A nesmiem zabudnúť na tie nádherne biele zuby čo má po tom ako ho držali ako zviera v klietke. Ano už aj takéto bezvýznamné detaily tomu vyčítam, pretože to bola fakt k*************tina a ja som fakt dosť mudry a isto viem poradiť tvorcom aby to spravili ešte lepšie. Tento komentár je dlhý a zbytočný a nepotrebný (ako celý tento prij*******aný film) a mal sa skončiť.... teda nemal sa ani začať, stačilo iba hodnotenie. ()

Maximilianus

No, je to celkom zbytočné, aj keď nehovorím, že zle natočené. Nejaký malý zmysel to malo. Breaking Bad bolo o Walterovi a Jessiem, chémii medzi nimi, ale aj o Saulovi, Mikeovi, Skinny Petovi, Badgerovi, Hankovi a metamfetamíne. Bez tohoto všetkého nejde o plnohodnotného zakončiteľa Breaking Bad, ale iba o, v lepšom prípade, Breaking, v horšom Bad. Toto bolo iba o Jessiem a nejakom zbytočnom zakončení jeho dejovej línie, pár cameí ale hlavne flashbackoch, aby hlavný (dosť jednoduchý) príbeh mal nejaký zmysel. Nehovorím o tom, že je Jesse voľaký spuchnutý, a spuchnutý bol aj vo všetkých flashbackoch, takže to nevyzeralo moc vierohodne. Ako som písal, zbytočnosť, jednoduchý príbeh, ale umne natočené. 7,15/10. ()

LordMysti

Vůbec jsem netušil o co jde, navíc v žánru který vyloženě nepreferuji - o to více jsem byl překvapený jak mě film vtáhl. Za mě překvapivě dobrý zážitek! ()

Mngwa

Jak tady někdo psal, jde o důstojnou a velmi dobře udělanou tečku za seriálem Breaking Bad. Řekla bych, že Jesse Pinkman a taky fandové seriálu si ji rozhodně zaslouží. ()

ER

Jako kvalita ala Breaking Bad tu je, ale wow efekt zmizel. Seriál jsem viděl již 2x, ale film se pro mně stává jednohubkou bez potřeby se opět na něj podívat. ()

Likan7

Příběhově asi ne tak důležitý a zajímavý epilog, ale pro fanoušky seriálu nadšení z návratu do milovaného seriálu. Je tu spousta pomrknutí, cameí a všech věcí, které mi vyloudili úsměv na tváři, a to mám seriál za sebou teprve pár hodin. Být to pár let, tak je to nejspíš orgasmus. Jesse se dočkal pěkného zakončení a při závěrečné scéně si nedokážu představit diváka, který by se neusmíval a nepřál mu to. Skvělý Aaron Paul ve své životní roli. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster