Hudba:
Matthew JanszenHrají:
Rosamund Pike (vypravěč), Tony Hale, Alex Cazares, Kimberly Brooks, Mary Faber, Martha Marion, Kat Palardy, Taylor Trensch, Secunda Wood, Joe Thomas (více)VOD (1)
Epizody(13)
-
Chodci / Vytetovaný poklad (S02E01)
-
Kompostový elf / Sejdeme se u pařezu (S02E02)
-
Ochutnávka Crackridge / Pták a včela (S02E03)
-
Míčkové jezero / Festival Poppyho kukuřice (S02E04)
-
Ptačí pošťáci / Kámen a kutálející vejce (S02E05)
-
Muzeum židlí / Legenda o Crackeřím muži (S02E06)
-
Čaj na baryton, část první / Čaj na baryton, část druhá (S02E07)
-
Déjà au / Crackridge živě! (S02E08)
-
Dům budoucnosti / Dr. Másláč (S02E09)
-
Crackridgeský královský jarmark / Nečekaná vyjížďka (S02E10)
-
Čtyři plameňáci / Velký kohout (S02E11)
-
Kruci, jsem boháč! / Hrálkov (S02E12)
-
Město ryzí zábavy / Nový Crackridge (S02E13)
Obsahy(1)
Archibald jde do všeho naplno, i když ho třeba zavřou v obchoďáku, zachraňuje houpací křeslo nebo plánuje líbánky. Tohle kuře se prostě nikdy nenudí. (Netflix)
Hrají
Rosamund Pike (vypravěč)
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Manželky a dcery (1999) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Zpráva o stavu manželství (2019) (seriál)
Tony Hale
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Alex Cazares
USA
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
LEGO City Dobrodružství (2019) (seriál)
Casagrandovi (2019) (seriál)
Kimberly Brooks
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Arcane (2021) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Mary Faber
USA
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
K smíchu (2018) (seriál)
Krize (2015) (seriál)
Martha Marion
Nejlepší seriály:
X-Men '97 (2024) (seriál)
Kat Palardy
Nejlepší seriály:
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
CollegeHumor Originals (2006) (seriál)
Kipo a divotvorná zvířata (2020) (seriál)
Taylor Trensch
USA
Nejlepší seriály:
Evil (2019) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Secunda Wood
USA
Nejlepší seriály:
Molly a duch (2021) (seriál)
Solární protipóly (2020) (seriál)
Gen: Lock (2019) (seriál)
Joe Thomas
USA
Nejlepší seriály:
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Empire (2015) (seriál)
Resident Evil: Infinite Darkness (2021) (seriál)
Jordan Fisher
USA
Nejlepší seriály:
She-Ra a princezny moci (2018) (seriál)
Vlčí mládě (2011) (seriál)
Sběratelé kostí (2005) (seriál)
Chelsea Kane
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
One Tree Hill (2003) (seriál)
Adam Pally
USA
Nejlepší seriály:
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Mandalorian (2019) (seriál)
Californication (2007) (seriál)
Kari Wahlgren
USA
Nejlepší seriály:
Pantheon (2022) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Kevin Michael Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Eric Bauza
Kanada
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Modrooký samuraj (2023) (seriál)
Joel McHale
Itálie
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Medvěd (2022) (seriál)
Fred Tatasciore
USA
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Casey Wilson
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Atypický (2017) (seriál)
Harley Quinn (2019) (seriál)
Aaron LaPlante
Nejlepší seriály:
Genndy Tartakovsky's Primal (2019) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)