jondoe

na tarantinovsky sposob natocena krimikomedia sa mne veru pozdava.g.ritchie ma vyborny styl nakrrucania.perfektne dialogi.a herci tiez dobry.bavil som sa. ()

bari68

Ritchieho debut, ktorý je ešte o niečo lepší ako jeho nasledujúca ,,pecka,, Podfuck .Skvelá zábava ,aj keď ku konci vypointovania príbehu trochu menej uveriteľnejšia a prekombinovaná, no o to zaujímavejšia , scenáristicky nápaditá a kritikmi posunutá do výšin režisérskych rebríčkov . ()

chamba

Škoda, že som Podfuck videl skôr ako toto, pretože teraz mi neostáva nič iné ako tieto dva filmy porovnať a z toho je jasným víťazom podfuck, kde je dej ešte viac vypilovaný k dokonalosti a herci o úroveň lepší... ()

Ondra16

No prostě nádhera! Ač by se to na první pohled nemuselo zdát, Ritchie je umělec každým coulem. Hudba nádherně ladí, má tam promyšlené zpomalené (zrychlené) záběry a herci nemají konkurenci. Ještě lepší je film při dalších zhlédnutích. ()

Miksilak

Naprostej cool nářez a jeden z mých nejoblíbenějších filmů. To co dokázal vymyslet Ritchie je fakt neskutečný a k tomu ta perfektní hudba... Tento film má jedinou chybu a to, že Guy Ritchie už bohužel lepší gangsterku nikdy nenatočí, páč to prostě nejde. ()

Lukoboss

Guy Ritchie prostě umí. Spousta vynikajícího humoru, dobří herci, scénář... no je toho povíc a hodnocení tomu odpovídá. Škoda, že o karty jde jen chvíli, pak se to otočí spíš na honičku za penězi, ale to zase tak moc nevadí, divák se baví pořád skvěle. Na snímky typu Snatch to sice nemá, ale pořád je to na hodně vysoké úrovni! ()

Jaccobos

Skvělá komedie o typickém námětu tohoto režiséra - londýnské podsvětí. Celý film je postaven na "zamotávání". Když už si myslíte, že jste právě viděli finální zvrat, tak se objeví další a po něm další a celá tato show končí nedokončeným záběrem, dilematem, a nasazuje tak korunu absurdnímu humoru, který protéká celým filmem. ()

GeorgeHans

Režijne originálne a scenár je ozaj premyslený až do posledného detailu, no plné hodnotenie z toho nebude. Tempo snímku je na môj vkus až príliš vražedné, a preto si túto post-tarantinovku nedokážem užiť naplno. Ako to napríklad dokážem práve s mojím (a myslím, že aj Guy-ovým ) obľúbencom. 80% ()

Benedygtus

Guy Ritchie snad jeste neudelal chybu, a tento snimek je opet skvostny stejne jako Sherlock Holmes, RocknRolla,Podfu(c)k... proste tohle je presne muj zanr, presne film, ktery zhlednu temer kdykoli. Skvely soundtrack, herci, scenar, proste...je to dokonale. ()

BlackTom

Sýty predkrm k dokonalejšiemu Podfu(c)ku. Základná partička je možno klasa, ale čo taký Vinnie Jones kárajúci svojho syna za "rouhání"? Alebo obrovský šeredný nájomný vrah, ktorému hovoria Křtitel? Tak to už hej. Príbeh je napínavý, správne anglicky drsný a ja len oči pučím aké bohové to je. A tí ukrajinskí vypatlanci ma zabili. Veľmi dobrý prológ. ()

Mistickzz

Podfuck sa mi páčil viac, ale iba možno preto, že som ho videl skôr. Aj tak ide ale o skvelú Ritchieho gangsterskú krimi komédiu s výbornými hercami, scenárom a typickým humorom. 87% ()

666Carnage

První film s Jasonem Stathamem co jsem viděl a už v té době se mi vryl jeho obličej do paměti. A dnes patří k jednim z mých oblíbenců a jeden z nejlepších akčních herců vůbec. Rychlé, vtipné a se skvělým scénářem. ()

Zagros

U podobných typů filmů se vždycky ptám, jestli nejsem divný, když se bavím u toho, jak se feťáci, mafiáni a různí násilníci vzájemně postřílejí a předtím si pořádně vynadají. Popravdě nevím, ale dle vysokého hodnocení rozhodně nejsem sám, bavil jsem se královsky. A proč se mi to tak líbilo? Například pro geniální scénář, výborně střelený příběh a vynikající zápletku i rozuzlení. Nebo díky dobrému střihu a perfektní kameře. Dále díky skvělému obsazení povětšinou méně známými herci. Guy Ritchie zkrátka namixoval ideální směs akce, dramatu a černého humoru. K maximálnímu hodnocení rozhodně nebylo daleko a je možné, že se na něj po opakovaném podívání dostanu. ()

klukluka

Pro mě asi nejlepší Richieovka. Je to potřeba brát s rezervou, taky to bylo do značné míry pojatý jako komedie. Ty pozdější věci taky není možný považovat za seriózní, přitom se berou tak vážně... Právě tohle mi bylo na Sbal prachy tak sympatický. Nehledě na ten způsob vyprávění, kterej byl tehdy originální, zatímco později už ho Guy jen varioval. ()

bruceman7

Parádní jízda. Nelze jinak, než v původním znění (musím ale přiznat, že pro mě jsou alespoň ty anglické title potřeba). Už dlouho jsem se takhle nezasmál. Viděno asi tak po patnácti letech. 8/10 ()

LEATHERFAC odpad!

Jakože fakt? Někdo se tu zjevně inspiroval Pulp fiction, leč to se jaxi nevyvedlo. Tenhle film je plný hnusných nesympatických držek (krom hlavní čtyřku), snaživého rádoby cool fílingu, který na mě teda absolutně nefungoval - zhruba ve třetí čtvrtině mě film naprosto přestal zajímat - sorry a čau! ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback