Paity

V čem to má být tak super? Protože tam vystupuje britský cikán, Jason Statham, nebo jiný londýnský šunka? Ne, dvě hvězdy a dost. ()

farfalla

Nedávno jsem viděla Layer Cake a Snatch, tak se mi tento film zdál dost podobný. Musím ale říct, že ani jeden z těch filmů mě nenudil. Tady se mi líbilo, že ti opravdu zlí to schytají a tihle ´naši´ z toho vybruslí. Ale nic nekončí a jede se dál. Takový gangsterský happyend. Jo, a po těch všech filmech, už začínám rozumět i té jejich angličtině. :o) ()

J.F.B.

"The entire British Empire was built on cups of tea, and if you think I'm going to war without one, mate, you're mistaken." Po jistém zklamání z novějšího Snatche jsem do Ritchieho prvotiny nevkládal moc velké naděje. A ze začátku to opravdu vypadalo, že se mé obavy vyplní. Už jsem si pomalu začal říkat, zda mám vůbec zapotřebí se dívat dál, když tu se daly věci do pohybu... a to v úžasné směsici různých linií, situací a míst zaplněných zajímavými a zábavnými postavičkami londýnského podsvětí, které se skvěle zamotávaly do zdánlivě nerozmotatelně zašmodrchaného klubka, aby se nakonec vcelku smysluplně protly. A člověk by snad i uvěřil, že by se takový příběh mohl odehrát i ve skutečnosti – vždyť realita fikci čas od času překonat dokáže, ať se zdá sebešílenější. Ritchie se tu jako scénárista (a jako režisér samozřejmě také) skutečně vyznamenal. Až na již zmiňovaný začátek tu nejsou další výrazněji slabší či nudnější místa – což o Snatchi bohužel říci nemohu. Při něm jsem se bavil občas, tady v podstatě celou dobu a i zdejší postavy a příběh mi sedly mnohem více... snad i soundtrack tu byl lepší – nebo spíš jeho zakomponování do snímku? (jednou z nejslabších scén ve Snatchi byla totiž pro mne právě hudební montáž v závěru) "A minute ago this was the safest job in the world. Now it's turning into a bad day in Bosnia." [viděno 23.11.2020] ()

pjotr76

Ze Snatche jsem zvyklý na vybroušenou a vycizelovanou pointu, která v tomhle jeho předchůdci přece jenom trochu skřípala. Nebudu říkat kde, abych nespoileroval, ale milovníci Ritchieho nezaměnitelného stylu to stejně vědí. ()

VonoXX

Naprosto skvělý !!! Jako první jsem viděl Podfu(c)k a ani jsem nedoufal v to, že by ho překonal. Ale musím říct že to bylo těsně. FIlm začíná jako u Podfu(c)ku velkým množstvím postav a než se v ději zorientujete úplně, tak to pár minut zabere, ale to se mi na těchto filmech taky velmi líbí. Opět zde je skvělá zápletka, která nepustí a chytne a opět výborní herci, kteří hazí jeden vtip za druhým. Ale nejvíc mě na tomhle filmu dostal konec, kterej je naprosto perfektní. A nakonec soundtrack opět nezklamal. Komu se líbil Podfu(c)k je film POVINNOSTÍ !!! [91%] ()

Smejky87

Místy možná trošku překobinované, ale na tom je tak trchu tenhle fim stavěný. Hrozně zamotaný skoro až absurdní, ale není nudný. Rozhodoval jsem se, ale nakonec 5*. ()

kobe6

Moc jsem od toho nečekal jelikož Snatch mě vyloženě neoslnil. Toto bylo uplně jiné kafe. Ritchie má geniální cit pro dynamiku filmu a přesně ví kdy má ubrat. Dlouho jsem se takhle nezasmál, scénář prostě neměl chybu. ()

Ještěřák

Nesmírně kvalitní film vzácně lehkonohý v dialozích a hereckých výkonech, kameře i střihu. Živá ukázka toho, že si mohou být dva filmy "beztrestně" podobny jako vejce vejci, pokud se mi po většinu času stopáže smíchy svírají moje vejce. Tohle a PODFUK / SNATCH jsou k sobě zhruba jako první dva FALLOUTY. ()

Prochy38

Jedna z nejlepších gangsterek, co jsem kdy viděl. Výborné obličeje v hlavních rolích a scénář, který nemá chybu! Do toho dokonalá hudba. Zasloužená pozice na CSFD! (88% 95. 10/2010) ()

Marrty3

Šílenej úlet z rukou Guye Ritchieeho. Tohle je vážně mega nářez. Po celý film mě mooc bavil vynikající soundtrack. Výborné herecké výkony. Klasická spletenost všech postav u Ritcheeho snímků. Právě jsem to dokoukal a jsem opravdu v rauši. Neuvěřitelný snímek. BIG UP FOR GUY RITCHIE ! A to zakončení ??? uaaa...opravdu jsem se výborně bavil a tohle si užil. Bezkonkurenčně nejlepší Ritchieeho film. LAHŮDKA ()

Sasanka20

Myslím si, že u Sbal prachy a vypadni se jedná o velmi kvalitní film plný humorných situací, vtipných hlášek, napětí, ale také o film, který mě už ničím novým nedokázal překvapit. Už prakticky od začátku mi bylo jasné, jak to skončí. Prostě se mi zdá, že filmy od Guye Ritchieho pro mě začínají být takové jednotvárné....všechny jsou jakoby napsány podle přísloví: "Když se dva perou, třetí se směje." Neříkám, že Sbal prachy a vypadni je špatný film, ale na pět mu ještě něco málo chybí... ()

Hanes88

Skvělá gangsterka, plná zvratů, ale taktéž nabitá vtipem. Statham je můj oblíbený herec a celá jejich čtyřka byla skvělá :-). Hudba byla taky supr a ten otevřený závěr s těma zbraněma :-) to bylo fakt supr!! :-) Není co vytknout. ()

cepice odpad!

Nudný, nezáživný a strašně táhlý děj s otevřeným koncem. Prostá dějová zápletka, snadno rozluštitelná. První polovina filmu je prosté utrpení, druhá polovina spíše taky, jelikož už víte, jak to skončí, jenom se koukáte na to, jak dopadnou zbylé vedlejší děje prolínající se s hlavní zápletkou. Nakonec se všichni pozabíjí a vy jste rádi, že ta hrůza už konečně skončila! Jediné, co na tomhle filmu bylo hezký, tak jedině to, jak uhlazený černoch vyřídil toho chlapíka, co si chtěl přepnout kanál na TV hospodě. ()

vander19

Moje prvé stretnutie s Guyom Ritchiem. Vtedy som ani netušil, že o pár rokov tento režisér bude patriť medzi mojich najoblúbenejších a jeho filmy medzi tie naj. čo kedy uvidím. Prvý film, v ktorom vynikol aj famózny Jason Statham. Partia mladíkov túžiacich po peniazoch, parádne vykreslené prostredie Londýna, dialógy, ktoré sú nadpozemsky zábavné, ale na druhej strane aj vážne. Týmto filmom si Ritchie postavil latku poriadne vysoko a nie vždy sa mu ju podarilo udržať. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback