Battle at Big Rock

Celý film

Rodinný výlet do přírody se pro pětičlennou rodinu změní v zoufalý boj o přežití. Jejich karavan se totiž ocitl přímo v místě, kde dojde k souboji dinosaurů a pláč nejmenšího z dětí přiláká nechtěnou pozornost. (SOLOM.)

Celý film

Davies182

Bomba. Akorát je po letech trochu smutný, že Jurskej Park aktuálně nabízí to nejlepší ze svýho univerza v krátkometrážním akčním nátěru. Snad teď bude ve třetím filmu o hodně míň kecání a víc podobnejch vylomenin, tohle byl totiž skvělej návrat k adrenalinovým kořenům. Napětí od začátku do konce a výborný závěrečný titulky. ()

Lachtaan

Beru to jako Trevorrowu omluvu, že se vykašlal na Zánik říše a po jeho obecném nepřijetí je mu pekelně líto, že druhý Jurassic World velkou část dinosauřích fanoušků přiměl zanevřít nad připravovanou trojkou, ke které se naštěstí vrací zase on. Kdyby se v tomto temném duchu objevil za dva roky ten již doslovný Jurský svět, byl bych u toho. Snad k tomu doopravdy dojde. ()

korbitch22

No aspoň trochu to napravilo pocit z příšerného druhého dílu. Doteď nechápu, co se jim všem honilo v hlavě. Jurský vesmír jsem měl vždycky docela rád a jestli se nepletu, od prvního dílu jsem všechny hodnotil stejně a to 4*. Ale Zánik říše byl ten největší Hollywoodský humus, že i Assvengers jsou proti tomu artový masterpiss. Z tohohle kraťasu je cítit ta stará škola i atmosféra. Akorát se musím smát obsazení. Samozřejmě černoch, manželka latina a děti mixíček a samozřejmě nikdo neumře. Ta korektnost nás zabije. Snad se trojka povede. 80%. ()

Torgal

Esencia všetkého, s čím si spájam Jurský park. Rodina, roztomilí bylinožraví dinosauri, krvilační mäsožraví, napätie a záchrana na poslednú chvíľu. Je to klišé? Áno. Je to až prehnane politicky korektné? Samozrejme. Je to problém? Nepovedal by som. Tento kraťas v skutočnosti funguje oveľa lepšie ako celý Zánik ríše. 8-/10 PS: Záverečné titulky s dinosaurami zachytenými na domácom videu sú tiež mazec. ()

• Snímek obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)