Savannah

USA, (1996–1997), 34 h (Minutáž: 60 min)

Robyn Lively, Jamie Luner, Shannon Sturges, David Gail, Paul Satterfield, Beth Toussaint, Ray Wise, George Eads, Anthony Griffith, Brian McNamara (více)

Série(2) / Epizody(34)

Příběh této skvělé soap opery se odehrává v Savannah, ve státě Georgia. Tři mladé, krásné a temperamentní Jižanky pojí dlouholeté přátelství. Přátelství, které trvá, a to i navzdory jejich postavení ve společnosti či osobním ambicím. Přátelská pouta mezi jednotlivými protagonistkami prochází mnoha zkouškami, ale nezničí je ani nevěra či podvody, ani milostná dobrodružství nebo vražda. V hlavních rolích hrají Robyn Livelyová (Karate Kid III), Jamie Lunerová (Melrose Place) a Shannon Sturgesová (S.W.AT). (CBS)

Besyn

Další sračka na téma moc-ženské-peníze-majetek.Od odpadu to zachraňuje jen existence produkce South America. ()

Gardenboy

Neviem preco to ma tak slabe hodnotenie ... prislo mi to ako televízny seriál, ale rozhodne nie ako nejaka Manuela, alebo stupídna telenovela ()

JP84

Seriál kterému propaganda novy dala přízvisko ''Dynastie 90.let''.A měla pravdu,opět to stojí za nic.Dávám hvězdičku jen za hlavní potvoru,které to občas slušelo. ()