Reklama

Reklama

Hutch (Bob Odenkirk) je unavený chlap středního věku, jehož život se smrsknul na otravné každodenní rituály prokládané manželčiným pohrdáním a pubertálními výlevy vlastních dětí. Když do jejich domu vniknou dva lupiči, nechá je beztrestně loupit a praštit svého syna. On se hájí tím, že nechtěl hrotit nebezpečnou situaci, ale všichni v jeho okolí ho mají za zbabělce. Hutch si původně myslel, že to ustojí, ale když se stane jedním z cestujících, které v nočním autobuse obtěžuje banda grázlů, bouchnou v něm nahromaděné saze. A že jich je. Než se usadil, živil se Hutch tím, že s pomocí násilí řešil problémy, na které si nikdo jiný netroufal, a absolvoval kvůli tomu hodně speciální trénink. Krvavá výchovná lekce v autobuse spustí lavinu událostí, které Hutche prověří víc, než cokoliv dosud prožil. Tenhle pan Nikdo má ale pořádně tuhý kořínek. A tajný sejf plný zbraní. (Cinemart)

(více)

Diskuze

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Určite to tu nemienim vypisovať.vsetci e také filmy videli a ešte asi aj uvidíme..posledný taký zážitok som mal pri filme Daman akeseo guhasoseo... totálne parádny film ktorý mi pokazili absolútne pripecene ku koncu akčné scény...tak isto to mám pri filme Akmareul boattda ktorý je všeobecne jeden z top filmov pre mňa..zážitok mi to zase raz kazí záporák ktorý je takmer nesmrteľný

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Veľmi dobre si to napisal.ked vidím akčný film v ktorom SWAT alebo podobné komando ktoré by malo pozostávať z tých najlepších z najlepších je vystrielane jedným človekom ktorý ani nemá vestu brnenie nic tak sa naozaj chytám za hlavu ako môže byť scenárista taký pridrbany

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

p.a.douch

p.a.douch (hodnocení, recenze)

Bude to dobrý, už se těším. A jestli to někdo odsuzuje předem, ať to vynechá, jeho věc. Já to budu případně kritizovat až po shlédnutí.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Cože? To jsou takový nesmysly

A očividně o mém vkusu víš úplný prd. Já naopak, čím víc analogových chyb tam uvidím, tím líp pro mě a to se týká zejména hudby co poslouchám. Mám rád zpětné vazby z kytar, špinavost a totální chaos, něco proti čemu jde většina producentů a kapel. Jsou to tzv chyby v muzice. Nevim zda jsi někdy slyšel songy od Nirvany, ale ta má hodně chyb v podobě feedbacků z kytar apod.

 

A třeba příklad, raid. Přijde ti že ten vizuál je skvělej? Mě přijde ošklivej, to prostředí, ale to na tom miluju. Tu dravost, špinavost, ten chlad z toho.

Já dokážu ocenit pokud je třeba nějaká chyba v tom filmu a však vím, že se to dělalo analogově a né pomocí zeleného plátna, například.

 

Ty můžeš mít zlozvyky jaké chceš, ale přestaň tu nutit v diskuzi tvoje přesvědčení mě. Je to otřes. Je to jako kdybych se bavil s někym kdo mi chce vnutit to, že bůh je skutečnej.

A na základě soukromích zpráv s těmi uživateli, si dovolim usoudit že s nimi jsem zadobře. Vlastně jsem to byl vždycky já, kdo jim poprvé napsal "hele sorry, možná jsem to přepískl, nic proti tobě". Můžu ti to doložit pokud chceš ;-)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

Je to zlozvyk, tak jako já mám zlozvyk čekat půl roku nebo klidně i rok, až hra bude opravená a budou do ní přidané nové věci. A teď si vezmi, že některé hry sou hodně lákavé, takže čekat rok až si ji budeš moct zahrát, bych se nebál považovat za nejen  zlozvyk, ale regulérní sebemrskačství. A to platí i pro tebe, tvé nároky na režiséra, scénárista/ty, herce atd, sou hnány až do roviny "bezchybnosti" kdy sebemenší zakopnutí, onoho filmu trestáš regulérním fistingem a zničujícím komentářem a velice dlouho obhajobou tvého hodnocení, kdy seš schopen pokousat a podrápat všechny okolo sebe. A to nemluvím o tom, že od sebe tyl lidi od ženeš, což je nejhorší na tom všem. 

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

hele, přestaň mě přesvědčovat furt o něčem..

tohle není zlozvyk, to je můj vkus. Nevim proč bych se měl cítit blbě za to, že na film koukám podle sebe, ze svého subjektivního pohledu. Já to beru subjektivně, zatímco ty tu děláš univerzální fakt že to je nějakej zlozvyk...takhle teda né kámo

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

Zatímco tvém případě, je to jen něco v mozku, teď to nemyslím nijak ve zlém, ale každý má nějaké zlozvyky a to co ty požaduješ po filmech a nedokážeš si je prostě užít, je zlozvyk. 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

jop, ale furt se ho můžeš zeptat na to co a jak vidí a i když ti to vysvětlí a budeš mít představu, nebude to stoprocentní...o to jde. takže i kdybych ti vysvětlil co a jak a chápal bys to, furt to nebude úplně ono

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ty můžeš pochopit proč člověk nemůže vidět, když je slepej ale nepocítíš to stejně dokud sám slepej nebudeš. To je má pointa kámo, nehledej za tim nic víc

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Hele, zkus se zeptat slepého člověka, proč nemůže vidět, nebo hluchého proč nemůže slyšet. Já prostě mám svůj pohled, vkus, optiku kterou hledím na jakejkoliv film, bez rozdílů. Nevim, proč bych měl něco potlačit, když si to takto já užívám... tak to prostě je, je to přirozený, než něco dělat na sílu.

Rád bych ti půjčil tu mojí optiku, protože i kdybych ti to na sto procent nalajnoval do detailu, tak to nikdy nepocítíš úplně přesně, stejně jako já nemůžu úplně pocítit lidi co chtějí zábavu na úkor toho, co preferuji já AČKOLIV jim rozumím a chápu je.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

a zkusil si někdy potlačit to já, které ti nedovolí si užít si ten film, který třeba je hloupý, ale taky hodně zábavný ? 

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já si ale takhle ten film užívám, tím že jsem zažranej do detailů apod. to jsem prostě holt já a neminim to nijak potlačovat :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ouwen

Ty hele a zkusil si někdy, si to prostě jen užít ? Hodit za hlavu, svoje nároky a intelektuální vědomosti a užít si ten film/seriál a neřešit, jestli dotyčný hrdina vyměnil zásobník a podobné věci. 

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

nejsem osvícený, jen nemám rád absolutní výsledek...rád si nechávám otevřené vrátka pro všechno na světě a čím víc se spletu, tím víc se naučím, než dělat že vše vím a dál přes to nejede vlak

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ale jo, já věřím že každým filmem co si pustím, něco nového získám i kdyby to měla bejt nějaká hovadina. pokud tam třeba bude vymakaná zvuková stránka, bude to pro mě dost podstatnej rozdíl jak se na film budu koukat :) trailer nemůže pojmout vše

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Nevim no, mě to přijde generický. Chápu, že to je zamýšlený jako parodie na takové filmy, ale vlastně jsem v traileru nenašel jedinou hlášku, nápad, či scénu u které bych se pobavil. Vlastně jo, zasmál jsem se když Odenkirk prohlásil "I will fuck you up", protože s tim vážným obličejem, jsem se cítil trošku trapně za něj.

Dočkáme se i opět speciální jednotky, která jde v přesile a bude pozabíjená protože budou ochotně chodit na ránu hlavní postavě. Vidím to tak na dvě hvězdičky.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, lukasK1995

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

Ach jaj.dalsia prehnaná picovina ala John wick.trailer som áni nedopozeral ,veď načo..som naozaj smutný z toho aké akčné filmy sa točia..vyzerá to tak že už naozaj každý herec môže byť "akčná hviezda"....

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Příjemné překvapení. Doufám, že krádež náramku s kočičkami bude spravedlivě potrestána.

Movielaik

Movielaik (hodnocení, recenze)

Vypadá to velice dobře. Derek Kolstad nám zřejmě naservíruje po sérii Johna Wicka další pecku. Akce je velmi podobná. Vypadá to, že bude s Bobem Odenkirkem i dost sranda. Já jsem se u traileru tedy dost bavil.

anderson

anderson (hodnocení, recenze)

Ak by som mal súdiť čisto len na základe traileru... tak to vyzerá na MEGAPECKU.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Hm, nie som z toho uplne uneseny, ale vyzera to dobre a vytiera si to riť s novinkami od MA hviezd, ktore su davno za zenitom.

Související novinky

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

Christopher Lloyd si zahraje v Mandalorianovi

20.03.2022

Legendární herec Christopher Lloyd (Návrat do budoucnost, Addamsova rodina) si na stará kolena řekl, že na odchod do důchodu je v 83 letech ještě brzo, a tak fanouškům (a jistě i vnoučatům) dělá… (více)

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

30.12.2021

Rok 2021 proběhl z hlediska kinematografie v o něco menší nejistotě než rok 2020, kdy byly v důsledku virové epidemie zavírány kinosály a filmové premiéry se houfně odsouvaly, což trvalo až do… (více)

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

Bob Odenkirk zpátky na place Saula

08.09.2021

Hvězda akčního snímku Nikdo a taky seriálu Volejte Saulovi Bob Odenkirk před pár týdny zkolaboval na place zmíněného spin-offu Perníkového táty. Údajně za to mohl menší infarkt, od té doby byl tak… (více)

Akční Nikdo se dočká pokračování

Akční Nikdo se dočká pokračování

19.06.2021

…tedy nejspíš. Přestože se z akčního snímku Nikdo s Bobem Odenkirkem v hlavní roli stal relativně malý úspěšný hit (snímek vydělal 61,5 milionů dolarů, rozpočet byl přitom jen 16), režisér Ilja… (více)

Reklama

Reklama