Po dlhom čase sa Arnold vrátil ku žánru ktorý ho stvoril. Čakalo sa s napätím a obavami, ale všetko sa to po premiére vytratilo. Očividne Švarci divákom chýbal pretože film sa stal komerčne úspešným. A to právom. Veľkolepá akcia na každom kroku, s originálnimy nápadmy ( scéna v zoologickej záhrade ) a Arnoldova nezničiteľná postava Johna Krugera sú najväčšími kladmi tohto filmu. Aj napriek miestami nepodareným trikom, maximálna akčná zábava.(14.8.2010)

Podle mého se jedná o průměrný akční film. Námět je bez připomínek (např. z techniky jsem měl podobné pocity jako Radyo...), ale scénář podle mého z námětu vytěžil tak maximálně 55%! Co se týče herecké stránky, ta je bez připomínek (např. Arnold Schwarzenegger zde předvádí výborný výkon - jak také říkám, dejte mu roli, která mu sedí a podá výborný výkon, dejte mu jinou a je to katastrofa...). Celkově měl tento film bohužel typické něšvary průměrných akčních snimků, jen pro příklad hlavní hrdina (Arnold Schwarzenegger) je nezranitelný - pardón NEZABITELNÝ atd. Myslím si, že toto je učebnicový příklad filmu, který se mohl klidně stát trhákem, ale špatné zpacování námětu ho strhlo do průměru...(4.5.2005)

Jednoznačně nejslabší Švácův film, který končí na "tor", na Terminátory a Predátora se likvidátor nechytá. No, von se nechytá ani na Akumulátora, ale to už je zase úplně jiná vesnice :o). Ale i přes to, že se nejedná o bůhvíjak kvalitní film, tak se u něj ten čas strávit nechá. Když sem byl malej, tak sem přesně tenhle druh filmů zbožňoval a Likvidátor mi nejednou pomohl překonat nudný čas při marodění... Teď bych si to asi jen tak nepustil, ale včéra to běželo, tak sem to prostě chytnul. Šváca je můj oblíbenec a navíc tady používá moc fajnový zbraně, jejichž rentgenové (nebo jaký to vlastně bylo) "hledí", který dohlídlo až do srdce, to se povedlo. Jo a taky hlavní padouch, jenž je představitel samotného Sonnyho z Kmotra, tak ten mi taky sedí. Ale jo, Likvidátor je celkem slušnej akční film.(8.4.2011)

Kvalita je přímo úměrná době vzniku a místu v mozku, které Arniemu zbylo na soustředění se na výkon, vedle myšlenek, zřejmě silně živených tou jeho Kennedy sviní Mařkou, na politickou slávu. Arnie byl taky asi jediný nenarozený američan, který měl reálnou šanci na zrušení podmínky na prezidentské křeslo. Tu nakonec paradoxně po svém využil negr Babrák s Houbama. Jaký je to svět, kde hrdina dělá děti služkám a v Oválné pracovně trůní opice?(9.9.2011)

Arnoldovo pozdní období nestojí za nic a udělal rozhodně dobře, že pověsil herectví na hřebík a odešel se prdelit do kalifornského guvernérského křesla. Likvidátor je z těchto filmů učitě nejlepší. Scénář je docela slušný, Arnold má už sice nějakou tu vrásku, ale pořád je to ten starý akční matador a ty termo zbraně jsou prostě cool.(22.7.2007)

• - Společnost „Cyrez“ se původně jmenovala „Cyrex“, ale skutečná společnost Cyrix proti tomu měla výhrady. Film byl již natočen, proto se musely všechny potřebné dialogy předabovat a loga se digitálně upravila. (HellFire)

• - Scénář prošel mnohýma rukama a nakonec se příliš nepodobal své původní verzi. John Milius také mnohokrát přepsal scénář jako poctu Arnoldu Schwarzeneggerovi. (HellFire)

• - Sven-Ole Thorsen, Schwarzeneggerův kamarád a spolupracovník, se objeví ke konci filmu jako střelec. V závěrečných titulcích je však uveden pouze jako kaskadér. (HellFire)