Žádná bomba to neni, ale dá se u toho slušně pobavit. Arnold se tady tentokrát moc nepředved a je docela topornej, ale občas nějakou tu hlášku utrousí a jsou tam dobrý akce, hlavně na konci, když si tam Arnie vezme dualy EM pušek a začne tam všechny kosit, ale jinak je to spíš nuda, když tam neni akce a musí si vystačit s blbejma dialogama a s otřepanou zápletkou, ale koukat se na to ještě dá, hlavně když tam je Arnie(30.4.2005)

Byl to Terminátor, pak Predátor.... a nakonec Eraser. Teda Likvidátor. John (Arnold Schwarzenegger) má takovou netradiční práci a to, že zachraňuje špatný kluky před ještě horšíma. Eraser jsou zlatý devadesátý léta. Arnold opět v roli drsného zachránce chránící oběť, po které pase doslova kdekdo. Začátek velmi připomíná True Lies (1994), tím že John patří pod další tajnou agenturu. Eraser se může pochlubit dobrou akční hudbou od Silvestriho a zároveň nabídne i akční jízdu. Co jiného čekat že? Od kostýmu „Lets party“ až po velké finále v docích je potřeba říct, že scénář ničím nevyniká, ale u tohodle žánru se to dá lehce odpustit. Snad jen že to má zbytečně dlouhou délku. Arnimu to sluší a já se dobře bavil. Inu jak v těch klasických 80tkách. Ale Komando (1985) je zkrátka jen jedno. (69 %)(28.2.2015)

Arnold opět v akci. Ne táková pecka jako jeho některé jiné filmy, ale pořád má úroveň. Snímek plný střelby a krve. Zábava, ikdyž to není pravé slovo k použití k tomuto filmu, ale jinak to vyjádřit prostě nedokážu. Já jsem se celkem pobavil a snímek doporučuji všem, kdo má rád akci, napětí, krev a hutnou atmosféru.(16.2.2012)

Arnoldovo pozdní období nestojí za nic a udělal rozhodně dobře, že pověsil herectví na hřebík a odešel se prdelit do kalifornského guvernérského křesla. Likvidátor je z těchto filmů učitě nejlepší. Scénář je docela slušný, Arnold má už sice nějakou tu vrásku, ale pořád je to ten starý akční matador a ty termo zbraně jsou prostě cool.(22.7.2007)

Klasická arnolďárna. A asi posledná klasická arnolďárna. Po tomto filme už stála Arnieho kariera za fajku dymu. Možno ešte T3. Inak sa jednalo už len o prepadáky a béčkové filmy. Inak je to slušná akcia. Arnold je obalený svalmi, nedá sa trafiť guľkami a ak náhodou hej tak s ním nič nespravia, zranenia na neho neplatia, no proste neporaziteľný hrdina ako vždy. Nie je to taký masaker ako komando, ale bavil som sa. Proste mám rád akčné filmy a nič s tým nenarobím. 70%(16.10.2010)

• - Rozpočet snímku navýšilo mnoho scén, které byly napsány, natočeny, ale nikdy se nepoužily. (HellFire)

• - Jako koordinátor kaskadérů na filmu pracoval Joel Kramer. (Rominator)

• - Společnost „Cyrez“ se původně jmenovala „Cyrex“, ale skutečná společnost Cyrix proti tomu měla výhrady. Film byl již natočen, proto se musely všechny potřebné dialogy předabovat a loga se digitálně upravila. (HellFire)