Tohle je podobný návrat poněkud upadající hvězdy jako Double Team v případě Van Dammea. A není to návrat vůbec špatný. Arnie drsný jako šmirglpapír, James Caan hnusný jako nedělní podvečerní myšlenka na práci, efektní efekty, jediná slabší věc je ta občas jakože vtipná figurka italského mafiána. Oddechovka na 70%, doporučují čtyři z pěti lovců krokodýlů:)(8.2.2003)

Arnoldova akční stár se sice na chvilku v Pravdivých lžích nadechla, ale osmdesátkovým záležitostem v 90. letech prostě pšenka už moc nekvetla. Likvidátora si navíc vzal Chuck Russell, pro kterého to byl první akční snímek. Arnold zde překvádí jen takovou další variaci na Terminátora s tím rozdílem, že do toho zakomponuje i trošku té špinavé politiky a nějaký ten podraz spojený s odhalením padoucha. První polovina je docela slušná ale po letadlové scéně, mimochodem dosti přitažené za vlasy, se film začne likvidovat v podstatě sám. Triky jsou ohavné a v krokodýlí scéně až spíše úsměvné. Druhá polovina z filmu udělá béčko až na půdu. Škoda, určitý potenciál jsem zde zaznamenal. 50%(18.10.2007)

"Kdo je to? Vypadá drsně..." Arnold takový, jakého ho máme rádi. Sestřelující letadla zatímco se sám snáší na padáku, střílející poslední zbylou kulkou (velmi digitální) krokodýly, pálící obouruč z laserových kanónů a trousící přitom jednu hlášku za druhou... Arnieho přestup do druhé ligy, který spolu s následujícím Koncem světa ještě slušně baví, hlavně díky nápaditým akčním scénám.(26.10.2007)

Když jako holčička měla zlé sny o dracích, chránil ji náhrdelník. Teď má Arnolda v nejtvrdší podobě. A ani aligátoři si už na pracovnici firmy vyvíjející supermoderní zbrojní systémy netroufnou. Jen pár prachatých kravaťáků touží po ještě větší moci. Svalnatý obr, který legračně skáče padákem, ji nakonec musí uvést do programu na ochranu svědků. Jenže protivníci mají supermoderní elektromagnetické střely, které se proderou i metrovou betonovou zdí (tady bych akci radši pěkně postaru) a chapadla sahají do vysokých politických kruhů. Tyhle scény jsou sice natočené velmi solidně, ale není nad tvrdé rány pěstí nebo třeba rozbité akvárium s aligátory. Rozpočet byl sice velmi štědrý, některé pasáže ale tým kolem Chucka Russella po trikové stránce nezvládl tolik, aby se u nich divák hořce neušklíbl. Tak či onak před sebou máme hned několik slušivých (a na daný žánr) vcelku originálních nápadů a Arnolda, který se tehdy velmi důstojně vracel ke svému oblíbenému žánru.(8.5.2016)

Nevím proč by se Arnold nudil, naopak se předvedl poctivou filmařinou, ať svou kondicí, tak herectvím, a to je co říct. Scénář taky nebyl k zahození a ve společnosti známých akčních tváří doby minulé mu bylo evidentně dobře, tak jako mě. Další z příjemně natočených filmečků o lumpech, které postupně dohoní tvrdá ruka spravedlnosti. Pokud vypadá a chová se jako velký Arnie ve skvělé formě a s upřímným nasazením, pak nutně přichází Zákon s velkým Z, Zet jako Zábava... Neřvi, Dej se vycpat, Hned jsem u tebe, Právě jste zmizeli!(2.5.2013)

• - Ked prišiel John (Arnold Schwarzenegger) za Johnnym Casteleonem (Robert Pastorelli) do gay klubu a rozprávajú sa pri bare, má v jednom zábere Pastorelli na sebe zlatistú vestu, potom si ju dáva dole, v ďalšom zábere ju má opäť na sebe a potom ju zase nemá... (Insomnia)

• - Když dojde Kruger do domu Lee, má na saku napsáno „LETS PARTY“, což je odkaz na Komando, ve kterém tato slova řekne Schwarzenegger Vernoru Wellsovi. (HellFire)

• - Společnost „Cyrez“ se původně jmenovala „Cyrex“, ale skutečná společnost Cyrix proti tomu měla výhrady. Film byl již natočen, proto se musely všechny potřebné dialogy předabovat a loga se digitálně upravila. (HellFire)