Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Existují lidé, kteří riskují všechno, aby odhalili podvod, vraždu, zlo a korupci. Dostávají se do Federálního programu na ochranu svědků a věří, že jsou v bezpečí. A pak někdo, kdo zná jejich tajemství je zradí a nechá na pospas těm, kteří by je rádi viděli mrtvé. V tu chvíli je tu On - Likvidátor - ten, který je chrání a odstraňuje veškeré stopy po totožnosti lidí, jejichž svědectví u soudu ohrožuje jejich životy! (Warner Home Video CZ)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (325)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Po dlhom čase sa Arnold vrátil ku žánru ktorý ho stvoril. Čakalo sa s napätím a obavami, ale všetko sa to po premiére vytratilo. Očividne Švarci divákom chýbal pretože film sa stal komerčne úspešným. A to právom. Veľkolepá akcia na každom kroku, s originálnimy nápadmy ( scéna v zoologickej záhrade ) a Arnoldova nezničiteľná postava Johna Krugera sú najväčšími kladmi tohto filmu. Aj napriek miestami nepodareným trikom, maximálna akčná zábava. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Elitní jednotky dohlížejí na bezpečnost těch, kteří se schovávají v rámci federálního programu na ochranu svědků. Schwarzeneggerův znatelný ústup se slávy. Jak jinak si totiž vysvětlovat spolupráci s průměrným režisérem Chuckem Russellem. Akční scény jsou nepovedené, někdy budí smích i samotný Schwarzenegger. Herci ve vedlejších rolích působí zajímavě, ale nad vším převyšuje nezvyklá křečovitost. Pro mě byl tento film velkým zklamáním a dnes působí ještě směšněji než v době své premiéry. Mé hodnocení: 40% ()

Reklama

Adaamos21 

všechny recenze uživatele

V devadesátkách poslední film s Arnoldem na vrcholu. Dobrý scenář, obsazení, skvělá akce a kupa hlášek, tak, jak jsme byli u Arnolda zvyklí. Pak už to šlo s jeho tvorbou z kopce, neměl šťastnou ruku při výběru scénářů ani režisérů. Před politickou kariérou se na dlouhou dobu rozloučil naštěstí velice důstojně třetím Terminátorem. ()

Vitason 

všechny recenze uživatele

Takto by vypadal komentář, když bych film viděl a komentoval za střízliva: Likvidátor je velice příjemná béčková záležitost, která si bere to nejlepší z 80. let a zároveň vítá nové trendy. Například digitální triky, které působí sice trochu směšně, ale to naopak posilňuje ten béčkový punc. Arnie odvádí svůj klasický standart. To znamená, že taktika ,,Tvař se drsně." mu vystačí na celý film. Akční scény jsou dobře provedené (scéna s padákem nemá chybu), takže jediné co na nich zamrzí je, že je jich tu celkem málo a navíc jsou trošičku nešikovně dávkované. Za pochvalu rozhodně stojí hudba a záporák James Caan. 3* Takto by vypadal komentář, když bych film viděl a komentoval po požití X piv: LYkviDátor je naprosto superbéčko, kde má Arnold opět svůj úžasný přízvuk a vůbec se s tím nesere. hjuj Pobíhají tu přerostlé ještěrky, které pár pixelů zapomněly doma a snaží se sežrat kočandu, kterou Arnie chrání. 5* Podle hodnocení zjistíte v jakém stavu jsem film viděl :-) ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Pokud se stanete svědkem závažného zločinu, nemůžete si přát lepšího ochránce z programu Ochrany svědků, než je John Kruger (Arnold Schwarzenegger). Je totiž jedním z nejlepších ve své branži, a neváhá kdykoliv na ochranu "svého" svědka nasadit i svůj život. Což v případě Lee Cullenové (Vanessa Williams) bude muset dělat častěji než je zdrávo, neboť Lee šlápla na kuří oko někomu hodně vysoko, a ve spiknutí je zapojený i Krugerův kolega a přítel Robert Deguerin (James Caan)... Ať si říká kdo chce co chce, Arnoldovi takovéto role maximálně sedí - a vůbec nevadí, že se ve všech filmech tváří nachlup stejně (Likvidátor, Komando, Terminátor (dobře, v Terminátorovi se mu dá jeho kamenný obličej odpustit)). Film perfektně šlape, až na posledních pár minut zbytečně natahované scény v docích, ale naopak zase potěší docela zajímavý závěr. Plus body za krokodýly :) ()

Galerie (87)

Zajímavosti (27)

  • V 63. minutě vidíme detailní záběr střely v soše hada v pavilonu plazů a v dalším záběru z odstupu je socha opět v perfektním stavu. Tedy za předpokladu, že tam nejsou 2 totožné sochy hada. (Petsuchos)
  • Rozpočet snímku navýšilo mnoho scén, které byly napsány, natočeny, ale nikdy se nepoužily. (HellFire)
  • V 54. minutě si můžeme všimnout, že nožík, který po Deguerinovi (James Caan) hodí Eraser (Arnold Schwarzenegger), je zavěšený na lanku a Deguerinovu ruku skutečně nezasáhne, stojí asi 10 centimetrů před rukou v rukávu košile, kterou prochází viditelné lanko jako dráha letu střely. (Petsuchos)

Související novinky

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Z amerického Los Angeles přichází smutné zprávy, ve věku dvaaosmdesáti let totiž ve středu večer opustil filmový svět americký herec James Caan, jehož si diváci mohou vybavit ze snímků jako Příliš… (více)

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (více)

Reklama

Reklama