Sympaticky debilní béčko, poslední solidnější vzepětí guvernéra Mr. Universe v akčním filmu, pak už jeho kariéra definitivně zamrzla na úrovni "Batmana a Robina". Nejsem si úplně jistá, nakolik byl "Eraser" míněn vážně, ale já se u toho pokaždé nasměju jako šílený uň a v útlém mládí jsem Arniemu toho drsňáka žrala i s navijákem. Při vzpomínce na padákový souboj v oblacích nebo na ty divné pseudokrokodýly se moje bránice začíná samovolně otřásat, při vizuálním kontaktu by přešla rovnou do burácivého pazvuku. Nemůžu si pomoct, tahle kravina z devadesátých mě svým primitivním způsobem prostě a jednoduše baví. 66%(8.4.2011)

• kingik

Elitní jednotky dohlížejí na bezpečnost těch, kteří se schovávají v rámci federálního programu na ochranu svědků. Schwarzeneggerův znatelný ústup se slávy. Jak jinak si totiž vysvětlovat spolupráci s průměrným režisérem Chuckem Russellem. Akční scény jsou nepovedené, někdy budí smích i samotný Schwarzenegger. Herci ve vedlejších rolích působí zajímavě, ale nad vším převyšuje nezvyklá křečovitost. Pro mě byl tento film velkým zklamáním a dnes působí ještě směšněji než v době své premiéry. Mé hodnocení: 40%(12.2.2009)

Jednoznačně nejslabší Švácův film, který končí na "tor", na Terminátory a Predátora se likvidátor nechytá. No, von se nechytá ani na Akumulátora, ale to už je zase úplně jiná vesnice :o). Ale i přes to, že se nejedná o bůhvíjak kvalitní film, tak se u něj ten čas strávit nechá. Když sem byl malej, tak sem přesně tenhle druh filmů zbožňoval a Likvidátor mi nejednou pomohl překonat nudný čas při marodění... Teď bych si to asi jen tak nepustil, ale včéra to běželo, tak sem to prostě chytnul. Šváca je můj oblíbenec a navíc tady používá moc fajnový zbraně, jejichž rentgenové (nebo jaký to vlastně bylo) "hledí", který dohlídlo až do srdce, to se povedlo. Jo a taky hlavní padouch, jenž je představitel samotného Sonnyho z Kmotra, tak ten mi taky sedí. Ale jo, Likvidátor je celkem slušnej akční film.(8.4.2011)

Ze začátku se film tváří velmi vážně, ale jakmile přišla scéna s padákem, tak jsem věděl, že je vymalováno!! Do toho hláškovací vtípky, vynikající scéna v zoo s krokoušema a už jsem se výtečně bavil. Arnold v plné síle, likvidující každého, kdo mu přijde pod ruku. Nenudil jsem se ani chvíli, perfektně vše plyne až do klasického béčkového konce, paráda!! Hudba - Alan Silvestri, krvavé efekty s krokoušema - Berger / Nicottero, co víc si přát? Náhodou suprovej akčňák, ve kterém se Arnie parádně vrátil zpět k pořádnýmu nasranýmu chlapíkovi a vymanil se z těch trapných komedií před tímto filmem. " Právě jste byli eliminováni! " Cha chá, super!!!(14.3.2011)

A nebylo to zas tak špatný, ty hvězdičky jsou jen za pár nelogických scén a hlavně za tu jednu, kdy chce vyskočit z letadla, protože já jako student Letecké dopravy s tím nemohu souhlasit a příjde mi tato akce za hodně nadsazenou a neproviditelnou v běžném životě. Na druhé straně měl Arnold dobré hlášky, jako při zabití krokodýla "Jdi se vycpat" :-D. Rozhodně se nudit nebudete, já se bavil na 65%(5.10.2008)

• - V českém dabingu nalezneme jednu chybu. Railgun nebo-li elektromagnetické dělo, též známé pod přezdívkou kolejovka (podle „kolejnic“ po nichž střely obrovskou rychlostí krouží) byla ve filmu přeložena jako vlaková puška. Tyto kolejnice ovšem s vlakovou dopravou nic společného nemají. [Zdroj: G.cz] (asdfasdf)

• - Spoiler: Podobně jako ve filmu Komando (1985) i v tentorkát postava Arnolda Schwarzeneggera vyskočí z letadla bez padáku. (Narcis)

• - Rozpočet snímku navýšilo mnoho scén, které byly napsány, natočeny, ale nikdy se nepoužily. (HellFire)