deckardx

Hodne dobra komedie, i kdyz nekdy dost tupa... Ale Nicholson byl zas skvelej a Sandler taky obstal... Slusne sem se bavil... ()

jenik71

Slušná psychokomedie se stylem humoru, který nemusí vyhovovat úplně každému. Nikdy by mě nenapadlo, že může fungovat dvojice Sandler + Nicholson. Po herecké stránce jsou to naprosto odlišné typy a přesto (nebo právě proto) jim to spolu docela ladí. Mínusem je závěrečná scéna na stadionu, kdy si zamilovaná dvojice vylévá city před zaplněným hledištěm. Tyhle happy endy mi už připadají trapné a tisíckrát ohrané. To ti filmaři už nejsou schopni přijít s něčím jiným ? Jinak ale nadstandardní zábava. ()

spikey1

Nicholson jako psychoterapeut? uáááá když si představím jeho obličej a postavu ze Shining.... hehe ale nebojme se, sekyru tu na Sandlera nevytáhne, jen mu nahý vklouzne do postele. Po pravdě, trochu podceňovaná Sandlerovka, které dodal úžasný Jack o mnoho kvalit více než kdyby na Vás z plátna zářila jen vajíčková hlava Adama. Pokud hledáte oddechovku a chcete se zasmát... šáhněte po tomhle kousku, nezklame. ()

Smileface

Kurs sebeovládání je jedna velká legrace a jako správný Smileface jsem se opravdu slušně zasmál :-) Na druhou stranu byl konec trošku přitažený za vlasy.Dohromady 70% ()

Arius

Vtipne sceny sa striedali s velmi slabymi a nezaujimavimi, dalej by som rad spomenul ze Jack Nicholson odviedol majstrovsky vykon . To je asi vsetko, o tom je Kurz Sebaovladania, ziadne majstrovske dielo dokonac ani medzi komediami. ()

sedm.1

Možná bych hodnotil i větším počtem *,ale za ten (tady má následovat velmi,ale opravdu velmi sprosté slovo) konec,mám chuť dát čistý odpad!Cožpak se ti tvůrci vůbec nestydí?Fakt mi přijde,že někteří filmaři nemají zábrany. Přitom se vše do té doby vyvýjelo tak nějak průměrně,bez větších stupidností.Pár povedených scén a výborní hláškující herci ve vedlejších rolích (Turturro,Harrelson,Guzmán) dělali z Kurzu sebeovládání slušnou odreagovačku.Pak však ten konec,kdy mi jen při pomyšlení na něj běhá mráz po zádech.Fujtajbl.A narozdíl od ostatních mi tu vadil i ten Nicholson!Málo filmařské soudnosti = málo hvězdiček :). ()

ranp

Jo sebeovládání (odborníci to tuším nazývají regulační potenciál) je důležité. Po posledním zhlédnutí jsem tomuto filmu přidal 1 hvězdičku. Člověk se tady fakt zasměje. Jack je tu opět ve výborné formě. ()

Cejny

Sandler s Nicholsonem to zahráli poměrně hodně dobře, ale na víc, než 3 hvězdičky a průměrnou komedii to nevidím. ()

kenkaku

Adama Sandlera nemám rád (tři, víc ani ťuk), Jacka Nicholsona mám rád moc (5 kousků bez debat). když se to dá dohromady jsou z toho 4. Asi tak. Z toho pramení mé nadstandardní hodnocení. Možná je to až bizardní když se sejdou rozdílné komické figurky jako tihle dva. U mě to ale funguje i bez "gůůůsfráába". ()

velkyvezir

Svou myšlenkou ten film není špatný, hlavně závěrečná pointa. Jen ten film mohl být o čtvrt hodiny kratší. Proto jedna hvězda dolů. ()

Tjaden

Další z řady těch slabších amerických komedií. Docela mě překvapilo obsazení Jacka Nicholsona, pro takovéto filmy je ho škoda. ()

xaver

Slabší snímek, dalo by se říci provinční, i když v něm hraje hvězda formátu Jacka Nicholsona. Děj téměř o ničem. Tuctová, spíš slabší, komedie jakých se po celém světě točí spousty a jakýmsi nedopatřením zabloudila i k nám. ()