Nihlathak

Scéna na mostě je něco perfektního, bohužel typickým Sandlerovským průjmům se divák nevyhne (Galaxie). Mám rád nekorektní zábavu (slepec), ale ne tak úplně klišé (buzna na terapii). No jinak Nicholson je opět neobyčejně charismatický a Sandlerovi možná odspustím i to, že je jeho obličej schopen jen dvou výrazů, a to kyselého úsměvu a kyselého zamračení. Není to nic víc než oddechovka, což k dobru věci ví i tvůrci. Sandlerovky jsou typické svými moralitami, tady tedy zase nejsou v takové ¨berkoncentraci jako jinde. Jednoduše řečeno docela svižná úsměvná jízdička (jízda je až moc pozitivní). ()

T-pack

Co k tomu mám říct, byl jsem mladej a blbej, měl jsem rád Sandlera a pitomej humor. A ta série absurdních situací, co se protagonistovi celej film děje, by nasrala i kus ledovýho kamene. Dneska bych strhával jak divej, za konec především, ale hodnocení teď už měnit nebudu, jen ho takhle uvedu na pravou míru. ()

Pavlínka9

Pro mě jedna z posledních "Sandlerovek", na kterou se dá koukat. Pobavila jsem se, nebylo to zbytečně přehnané a nejvíc mě dostávala dvojice Turturro/Guzmán :D :D Nic moc extra to není, ale hlavní účel pro mě film splnil :) Nicholson dokáže zahrát opravdu cokoliv a přestože na konci nastalo klasické americké okecávání....dalo se na to koukat :) ()

Fleetguard

Tenhle snímek by se dal použít jako návod jak s obyčejného člověka v rukou psychiatra udělat naprostého šílence. Sadler je naprosto obyčejný člověk, který se díky pár absurdním situacím dostane až do psychiatrické léčebny J.Nicholsna. A to se mu stane osudným.Terapie, která ho totiž čeká není zrovna košér!! Ještě bych se chtěl zastavit u pár postaviček, jako například Woody Harrelson, který si zde zahrál pouliční prostitutku, nebo John McEnroe jako jeden z pacientů Nicholsna při skupinové terapii. Jde sice o půměrný snímek avšak jeho průměr hodně zvedá psycholog J.Nicholson, který je opět naprosto šílený :-) a popravdě udělat mi všechno to co on udělá Sandlerovi, tak ho asi ZABIJU :-)) Naopak ho hodně kazí "Americký sen" závěrečná scéna na stadionu!! ()

dANo

Katastrófa, strach a hrôza... toto sú slová, ktoré sa mi vybavujú, keď si spomeniem na pozeranie tohto filmu. Nicholson ma už evidentne na háku, v akých filmoch sa objaví, lebo ináč by takúto rolu nemohol zobrať. Sandler sa mi do tejto polosračky celkom hodí, ten nikdy nehral v zaujímavých filmoch... ()

swe

Škoda že si film neudržel stejnou kvalitu jakou měl jeho začátek. Konečná pointa se zdá být dobrá, ale když se nad ní člověk trochu zamyslí, je děravá jak řešeto. Nicholson jako šílený psycholog nemá chybu. ()

sochy.zirafka

Nicholson má stále své charisma. Kurz sebeovládání ne. Prostřední část filmu je skoro nadbytečná, scénář dosti chabý a postavy nestojí za řeč. Komické scény jsou sice sporadické, avšak když už se něco naskytne, alespoň to stojí za to. (Vždycky jsem chtěl zmlátit mnicha...Který si myslí, že Buddha je bůh.) ()

Danny F.

Nestačil jsem se divit co vše dokážou stvořit a vymysle scénaristé. Kombinace Nicholson vs Sandler je báječná a je kupodivu jak Nicholson vytáhl přízemního Adama ode dna jak v roli tak z hereckého. Šílené. 60% ()

Právnička

Nemám ráda americké komedie, málokterá stojí za víc než tři hvězdičky a Kurs sebeovládání je právě tím typickým průměrem. Výborný Nicholson prostě všechno nezachrání. ()

Guzo

Hodně povedená komedie, kterou si rád v nejbližší době znovu pustím (a to o moc filmech říct nemůžu). Jack Nicholson tu naprosto exceluje, chvílemi vypadá jako svatoušek, chvíli pak jako naprostý šílenec, a to je přesně to, co asi nikdo jiný takhle nedokáže. Zápletka filmu je navíc vcelku originální a vtipné scény jsou opravdu vtipné!! :-) ()

AsylumFan

Film by byl celkem dobrý, ale má, alespoň pro mě, dvě nepřekonatelné slabiny. První, která znalého nepřekvapí, je standardní Sandler, jehož výkon je, eufemicky řečeno, slabý. Druhá hrůza, při které mi za autory bylo opravdu stydno, je scéna ze stadiónu, která je tak trapná, až to bolí. Proto 45 % je až až. ()

Jaro.Krafcik

Milá komédia kde hrá zväčša svoju dobrú rolu J.Nicholson. Ak by nebolo jeho neviem či by bol film tak podarený. Sandler ale tiež hraje ako vždy dobre. Škoda toho romantického záveru. Film je ale celkovo na jeden večer a oddychnutie príjemný. Zasmial som sa. 4*. ()

Pipes

Skvělá oddychovka, při které se člověk příjemně pobaví. Vadil mi akorát ten závěr na stadionu Yankees, který mi přišel hodně provařený a hlavně trapný. Jinak spojení Jack Nicholson a Adam Sandler si klidně nechám líbit. ()

P1tr

Nevyužitý námět v průměrné režii Petera Segala drží v mezích únosnosti Nicholson se Sandlerem. ()

jefff

Podle mého nejlepší komedie, kterou Sandler doposud natočil a to především díky Jacku Nicholsonovi, který jako psychiatr Buddy Rydell naprosto fantastický. Chvíli ho nenávidíte pak zase zbožňujete. Musím za sebe říct a i když s tím většina nebude souhlasit, že to je jedna z nejlepších komedíí za posledních pár let. 95% ()