Wishkah

Jack Nicholson je opravdovým plusem tohohle filmu. Ale ani on nedokáže zabránit nudě, která se každou další uplynutou minutou, pomalu, ale jistě, vkrádá do tohoto příběhu ()

Marrty3

Průměrná komedie s kvalitním hereckým obsazením. Adam je na vtipné filmy jako stavěný. Ovšem tentokrát mu to dle mého názoru zas tolik nesedlo. Řekl bych, že 'agresorské osazenstvo' perlilo mnohem více. Ovšem Jack opět bravurní. Film se nese na příjemné vlně. O zábavu je vcelku dobře postaráno. Jediné, čeho by mohlo být razantně méně, je klasická americká přeslazenost. Ta romantika by se z filmů měla vytratit, jelikož je jí často přespříliš. Nicméně je to klasická popcornovka u které stačí vypnout a jen se tetelit. 55% ()

Paldiny

Časom si uvedomujem, že tie Sandlerovky sú strašne patetické sračky, ale fakt, že sa dá na nich zasmiať je nediskutovateľný. Nicholson number 1. a antikomunistická propaganda zakamuflovaná tak, že nebýva. Sandler je skrátka zlaté dieťa Hollywoodu a Spojené štáty ho v sedemdesiatke určite patrične ocenia. ()

filipvrbik

Je to sice vlastně úplná blbost, a navíc konec celý film dokonale překope, ale je to fakt docela sranda a Adam sandler s Jackem Nicholsonem si sedli a hrají výborně...Prostě další Sandlerovina, kterou buď nesnášíte, nebo milujete. Tato je zjevně horší než například Vodonoš, nebo Klik, ale celkem ujde...60% ()

efko

Ako počítam, tak počítam, existujú celkom 2 filmy s Adamom Sandlerom, ktore sa mi páčia (vrátane Anger management). Režisérovi Segalovi sa podarilo (do istej miery) potlačiť typický "sandlerovský" dementný humor... A Jack. Ten je skvelý ako vždy. ()

mazadlo

Já nevím ale mě to přijde super. Nicholson nemohl dostat lepší roli než poslíčka dobré nálady a duševního klidu :D S těmi jeho vlasy s elektrickou kulmou se tomu skutečně dá uvěřit :D Ale dost ironie...jsem tak pěkná..... ()

Ollie235

Pro mě určitě jedna z nejlepších Sandlerových komedií, především díky skvělému obsazení, ale i solidnímu množství dobrých vtípků. U komedie očekávám smích a tady se mi ho dostalo celkem dost (několik scén mě fakt dostalo) a k této se velmi rád vracím. Nicholson + Sandler= 4* ()

Yardie

70%. Bavil jsem se! Film je plný vtipných (až absurdních) situací a vtipných hlášek. Hlavní protagonisté, především Jack, vynikající výkon! Navíc jsou doplněni několika skvělými vedlejšími postavami - Torturro, Guzman. Navíc se mihli další slavné osoby - za zmínku stojí určitě scéna s McEnroem. Celý film jsem se bavil, utíkalo to rychle, občas jsem se pekelně nahlas zasmál. Není to sice ta 4* "intelektuální" zábava, kterou mám rád, ale i tyhle "prostší" vtípky mě bavily. Paráda! Howgh! ()

Mikino00

Jediné okamžiky, které jsou ve filmu vtipné, jsou spojeny s ostatními členy podpůrné skupiny (January Jones vypadá neskutečně), ten zbytek je jen trapná vata úmyslně vyhrocených situací. K tomu velice otravní herci nebo spíše jako v případě Nicholsona otravné postavy, korunované přiblblým rozuzlením. ()

bobstock

Jack si s Adamem tentokrát slušně notovali, přispěl k tomu v první řadě Nicholson, konečně duchaplný scénář a množství zábavných situačních zvratů, na kterých toto doktorovo léčení šokem závisí. Konečnou ve stylu amerického baseballového patosu jsem tak nějak musel samozřejmě přežít. 65% ()

klokyn

Páči sa mi všadeprítomná paranoja. Takmer mi to pripomenulo film od Finchera - HRA. Čo je však zaujímavé, že najmenej vtipné časti sa mi zdali tie, kde vystupoval Jack Nicholson. Herec je to bezpochyby skvelý, ale nič vtipné mi na jeho výstupoch nepripadalo, pričom v iných filmoch som sa na ňom nasmial dosť. ()

Ad4mson

Má nejoblíbenější Sandlerovka. Mezi Jackem a Adamem to perfektně jiskří a minimálně první polovina je vynikající. Film pak však sklouzne do průměru a přeeeeeeslazený závěr s hrozným starostou jako by měl snímek pohřbít. Ale co naplat, i tak jsem se výborně bavil a smál jsem se NAHLAS, což je u komedie to nejdůležitější. ()

bolan

Myslim, že Jack Nicolson nemá zapotřebí účinkovat vedle nýmanda, který hraje v lascívních komediích tohoto typu. ()

Kratoc

Komedie s Adamem Sandlerem nejsou nikdy nic, co by člověka zvedlo ze židle, ale tohle je docela výjimka, hlavně díky skvělému Jacku Nicholsonovi, který opravdu hraje jako o život a role lehce šíleného doktora mu opravdu sedla. ()

punk_zero

Sprosty americania. Zaciatok totalne vymlety. Ved letuske vobec nic nespravil. Nasmial som sa, ale takym stupidnym veciam nedam viac ako 1 hviezdicku. Hoci sa to na konci ujasnilo ()