Kingjiri

Adam Sandler tentokrát podává sympatickej výkon a režisér Peter Segal předvádí pěknou filmařinu. Je škoda, že scénář víc nevyužívá Davovi šílený známý z kurzu sebeovládání, ze kterejch jasně vládnul John Turturro. Nejvíc vtípků se objeví v úvodu, pak už snímek táhne hlavně charismatickej Jack Nicholson a chvíle nudy okoření několik cameo rolí (nejhustější je Woody Harrelson). Pokus o závěrečnou pointu příliš nevychází, nejhorší je však použití neskutečně klišoidní scény (stadion). Pouze průměrná žánrová jednohubka, která mohla s hereckym obsazenim a potenciálem scénáře dopadnout mnohem líp. ()

Zombo

Nebývá zvykem, že bych se smál u naivních slátanin se Sandlerem, ale tentokrát se to povedlo, i když s výraznou pomocí ostatních herců a ne úplně primitivních humorných scén. J. Nicholson je sám o sobě jedna velká hvězda (herecká i v hodnocení), avšak J. Turturro byl pro mě rozhodně nejlepší a zdaleka nejzábavnější. Po celý Kurs se střídají různě vtipné a nevtipné pasáže, mihnou se velice podprůměrné i naopak výborné hlášky ("narodil se u nějaké jaderné elektrárny?") a fórky, přesto naděje na vyloženě nadprůměrnou komedii se nadobro rozplyne po klasicky nevkusném sandlerovském konci na stadionu. Takhle jen čisté tři pěticípé s pochvalou. ()

Solly

Docela slušnou zápletku a docela kazí romantická složka některé nedomyšlenosti scénáře. Velmi milé vtípky jsou vesměs obsazení cameo rolí. ()

haWranka

Jack Nicholson je excelentní herec, o tom se nedá pochybovat. Ale ani on nezachrání film, kterej oplývá naprostou debilitou, stupidním humorem a mým neoblíbem "hercem" Sandlerem. Prostě trapas... ()

sefino

Tento film drží nad vodou kýče pouze úžasný Jack Nicholson. On prostě neumí hrát špatně - alespoň já s ním nemám jiné zkušenosti. To samé se ovšem nedá říci o Adamu Sandlerovi. Má své světlé i tmavší chvilky. Řekla bych, že tato mezi ty nejsvětlejší nepatřila... ()

fandalehy

Začátek hodně slibuje, střed filmu koukatelný, konec spíše podprůměr. Přesto film ze škatulky, který mohu vidět i vícekrát za rok... ()

hlína

Kde už sem to jen viděl..... ááá Škola svádění (2006). Prakticky ten samý scénář přepsaný během jednoho večera na dva filmy. Je to stejně vtipné, stejně průměrné a naprosto stejný koncept. Silný charizmatický herec učitel a trouba vtažený do předem jasně inscenované pasti.... Otázka je který film námět obšlehl, podle roku vydání je tento "originál" ()

Jablek

No tak až na poslední čtvrthodinku příjemná podívaná. Nadprůměrná americká komedie, která ale (stejně jako řada dalších) dojíždí na přehnaný konec. Copak by ten happyend nemohl bejt trošku decentnější a hlavně reálnější?? Samozřemě, že když sem si to pouštěl, tak sem nečekal žádný drama ze života...SPOILER ale opravdu bylo potřeba na konci všem vysvětlit, že si ňáká holka najala dvanáct lidí, jen aby trošku popostrčila svýho kluka? njn asi jo ()

krizi

Nadprůměrná komedie s nadprůměrným obsazením. A se skvělou hláškou "Láry, fáry, třesky, plesky, kecy, prdy, beďary". Pobavil jsem se, ale takového psychoterapeuta bych teda nechtěl :-) ()

danny_21

Díky moc Akana, tady je krásně vidět, jak je je dobré míti své oblíbené uživatele, kteří to řeknou za Vás !!! - Doplnil bych jen potěšení nad angažováním cholera McEnroea do miniroličky bývalého pacienta- 65 % ()

Psycho.R

Sandler býval můj oblíbenec, ovšem to jsem byl v letech, kdy jeho humor pravděpodobně zasáhl mě, jako cílovou skupinu. Rád se na jeho filmy podívám, ale poslední dobou spíš jen na jedno shlédnutí a pak si na to nevzpomenu. ()

bono22vox

Adam Sandler si vzal na pomoc do své další roztlemené komedie hvězdného partnera - Jacka Nicholsona. Slibný nápad zabíjí mizerné zpracování. Na pár dobrých vtipů bohužel připadá dost nudy a sentimentálního patosu... z tohohle mohlo být mnohem víc než v konečném výsledku opravdu je... škoda... ()

mira.l

Adama Sandlera nikterak nežeru, ale pupínky mi z něj nenaskakujou - teda zatím, ještě dva, tři takový filmy a bude to jinak, J. Nicholson - de facto totéž, žádná výraznější ženská postava tam vlastně není, tak po celou dobu, co jsem na to koukal, jsem marně přemýšlel, proč jsem to stáhnul. Iréénko, já sa ptám PRÓÓÓČ?!?!? Něco tak blbě americkýho (nebo americky blbýho?) jsem zase už delší dobu neviděl a doufám, že zase delší dobu neuvidím. Nesmyslná nuda od začátku do konce, kterou od odpadu zachránilo pár slušných skladeb soundtracku. ()

gemi

Absurdní komedie, ve které se (skoro) nikdo nechová normálně a ve finále se vysvětlí proč. Herecký koncert Jacka Nicholsona. Poprvé viděno 29. 3. 2008 a dnes podruhé. Už jsem si to prakticky vůbec nepamatoval. ()