Phobia

Ale jo, až na ten pateticky blitkoidní ucancaný konec na stadiónu (ó, jaké překvapení!), jsem oscilovala mezi chvilkama nudy a chvilkama uchechtávání. Sandler až tolik nelezl na nervy, John Turturro byl super psychouš, Woody Harrelson byl pěkná bukvice, Luis Guzmán ošklivá bukvice a Jack Nicholson je prostě klasicky odpudivě roztomilý - kdo by mu odolal?;-) Jako bonus kříženec kočky s hrochem ve slušivém oblečku. Obstojná komedie, nic víc, nic míň. 65%. ()

Hrabka

Dobrá komedie s výbornými ústředními postavami. Adam Sandler je možná můj nejoblíbenější komediální herec a tady své nadání pro podobné typy filmů potvrzuje. Nabručený Jack Nicholson ho skěle doplňuje. Tato komedie podle mého nedosahuje kvalit "50x a stále poprvé" nebo "Trestná lavice", dalších to Sandlerových filmů, ale určitě vás slušně pobaví, možná i poučí. 65% ()

ajuska

Celkem povedená komedie, která baví hlavně díky Nicholsonovi v roli ujetého psychiatra. Rozjezd i závěr filmu je fajn (pomineme-li přehnanou scénu na stadionu), jen uprostřed film chvílemi ztrácel tempo, ale celkově to určitě nenudí. Pobaví také zajímavé obsazení drobných roliček. ()

lamps

Jako pohodový zábavný relax ok, ale vzhledem k hvězdnému obsazení i jinak schopnému Peteru Segalovi jedno velké zklamání. Sandlera mám hodně rád a považuji ho za dobrého herce, pokud ho někdo přinutí hrát, Nicholsona zbožňuji a je pro mě nejlepším hercem vůbec, ale tady se věci jaksi nesešly. Oba sice mají hrát svůj standard a také ho předvádí, ale dementní scénář včetně strašidelné pointy sráží jejich zábavný projev do sféry nepříjemné sebeparodie (především tedy v případě Nicholsona). A navíc absentuje nápaditý dialogový humor, který je vytlačen přiblblými emocionálními výlevy nebo lacinější fyzickou srandou, jakkoli je například bitka s pobožným J.C. Reillym výborná. Na jedno zhlédnutí za slušné 3*. ()

Pepinec

Nejlepším kurzem sebeovládání je zajet si na pár týdnů do hotelu Titanic Beach. Proti tomu jsou i Jack s Adamem pouhými kašpárky v loutkovém divadle. Nehledě na to, že tenhle film pobral tolik nešvarů amerických komedií, že kdyby si měl dát novoroční předsevzetí, vzdá to dřív než Váša dočte svůj po(s)lední projev. (Filmfest Hurghada 2012, 28/67) ()

Indiana

Sice jsem od toho čekal víc, když jsem se dozvěděl, že v tom bude účinkovat Nicholson, ale i tak jsem se pobavil. ()

hippyman

velká jména nejsou vždy zárukou kvalitního snímku, a i když nicholson hraje jako pánbůh, dementní scénář se přehlédnout bohužel prostě nedá... většina situací hraničí s trapností a film jako celek působí příšerně křečovitě... 40% ()

Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 6/10/// +závěrečné rozuzlení, najde se tu pár cameo rolí -další typická "sandlerovka" po které zjišťuji, že tento typ filmů není pro mě úplně to pravé ořechové, je to strašné psycho, fuj je to :-)/// Jack Nicholson je strašně slizkej parchant a budete ho stejně jako hlavní hrdina snímku pořádně nenávídět. Účel to tedy splnilo, ale popravdě, moc lehce se mi na něco takového nedívá. Moc jsem se nesmál, ani mi to nepřišlo moc zábavné. Celé je to takové průměrné, snad až na prostředí, NY docela zaujal. Jo a ten kocour, ten byl opravdu pěkně macatej :-)/// Celkem 46%/// ()

kingik

Jack Nicholson a Adam Sandler k sobě moc nepasují. Jinak se tahle komedie ovšem dá v pohodě užít, a to tím způsobem, jak moc máte rádi Nicholsona a Sandlera. Vtipné situace se tady vyskytují ve zvýšené míře a herci ve vedlejších rolích, jako je John Turturro, January Jones, Heather Graham nebo Krista Allen, se starají o dobrou polovinu gagů. Na zahnání nudy ideální komedie. ()

Jordan

hneď v úvode, aby som sa vyhol akýmkoľvek nedorozumeniam, musím napísať, že som bol hlboko sklamaný a tie dve hviezdičky som dal len tak tak a to za hercov - Marisa Tomei je skrátka kočka, Nicholsona skrátka zbožňujem a Sandlera mám od istej doby veľmi rád. Práve preto som čakal solídnu a zábavnú komédiu. Namiesto toho prišla nudná romantika. Ani tie postavičky v krúžku neboli vtipné, skôr bolo jasné, že scenárista "chcel" urobiť vtipnú partu, no pôsobí to umelo. Tie charaktery (počnúc Turturovým Chuckom, Guzmánovým Luom alebo pornolesbami) dostali sakramálo priestoru, ktorý nestál za reč. Veľmi úbohé a čajové, nebyť tých hviezd (síce nechápem, prečo toľko zvučných mien a dobrých hercov prijalo Segalovo pozvanie do tejto bubliny) tak ani tie 2 hviezdičky nedám - niet totiž za čo. Sklamanie ()

Smok

Pekný príklad, ako dokážu dobre zvolení herci vytiahnuť priemerný film na vynikajúcu oddychovú komédiu. ()

Mia...

Pro me je tohle jedna z nejlepsich komedii vubec.Malokdy mam prilezitost videt kvalitni komedii bez hloupych vtipku a velice vtipnych padu ze schodu, ruznych vulgarit a jine. U tohodle jsem se smala od zacatku do konce. Pisni jsem "Jsem tak hezka" a uklidnujicim slovem s masazi usnich lalucku me proste dostala do kolen.Herecke obsazeni je dokonale. Jack Nicholson a Adam Sandler jsou rozhodne mistri sveho oboru. ()

Slarque

Adama Sandlera zrovna nemusím, ale kvůli Jackovi Nicholsonovi jsem se hodinu a tři čtvrtě nudil. Může za to dementní scénář, impotentní režie a téměř absolutní nedostatek humoru. A pak nemá mít člověk vztek! ()

WANDRWALL

Šílenství u psychiatrů není žádná novinka. letos ale zaválel ten, který postřílel v Iráku skoro celou vojenskou jednotku a původně přijel uklidňovat vojáky. Nakonec ho musel přesným výstřelem zrušit voják a tím i jeho psychiatrickou a lidskou kariéru. Vopjna není kojná.***Tato komedie je ale o něčem jiném. Žertuje často tam, kde já se chvěji. Pláče tam, kde já se směji. Inu moc jsme se nesešli. Ale je to přece jen komedie, a já jsem jen divák.***(8.10.2010) ()

FrodoF

Sandlera sem nikdy moc nemusel, zato zbožňuju Nicholsona a právě kvůli tomu sem na tenhle film šel a kupodivu to bylo lepší než sem čekal, hlavně camea jsou dokonalá (Především Harrelson, ale taky Reilly, Turturro a Guzmán). ()

klerik

Vtipná blbina, na ktorej som sa možno bavil len preto, že som čakal odpad. Ale Nicholson je predsa vždy cool... ()