kaposlav

Rozpačitý film s absurditami. Miestami som nechápal absolútne nereálne chovanie Adama Sandlera, ktorý vo filme pôsobil ako keby ešte verí, že darčeky mu na vianoce nosí ježiško a keď nebude poslúchať, tak mu rodičia zakážu telku. ()

honajz2

Sandlera moc nemusím, ale tady mi překvapivě sedl. A vůbec - celkově se mi ten film docela líbil. Sice mi chvíli trvalo, než jsem se do něho dostal, ale pak už jsem se příjemně bavil. Dokonce i ten humor je zde celkem inteligentní, až na pár trapných výjimek, takže proč ne. Klidně bych si to i pustil znova, byť jsou tam hluchá místa, ale i tak je to příjemný film a jako komedie funguje dobře. 4* ()

Langy10

dvojka Jack Nicholson a Adam Sandler to mě pobavilo! fakt moc smíchu jsem ze sebe vydal, takový filmy ja miluju :) ()

Streeper

Taková ta průměrná komedie, která neurazí, ale ani moc nenadchne. Nebýt ďábelského Jacka Nicholsona, tak by to asi za moc nestálo. Ale někde jsem se zasmála. ()

Amroth666

Slušná komedie. Předvedl se hlavně smích Nicholsona nebo grimasy Sandlera. Zaznívá zde také pověstné "gusfraba". Musím si to taky začít říkat. ()

C0r0ner

Terapii u Jacka Nicholsona bych nejspíš prodělat nechtěl. Většinou se moc nenasírám, ale tady by to šlo asi ráz na ráz. Jelikož to ale nejsem já, tak je to celou dobu velmi dobrá, škodolibá sranda. Sandler tu tradičně hraje blba, ale má na to optimální obličej, takže vlastně hraje akorát sám sebe. 80% ()

Wormboy

Ach jaj, vyborne obsadena a este k tomu aj dost vtipna komedia, ktora cely velmi dobry dojem pokaslala prisernym zaverom.. ()

lakikaki

Tak stupídny film, akým je Kurz sebaovládania som už dávno nevidel... Čakal som všeličo, ale myslel som, že Jack Nicholson bude zárukou, že sa minimálne zasmejem. A aj som sa zasmial. Raz (pri tých fotomontážiach v katalógu som naozaj vybuchol smiechom, ale inak mi zvyšok filmu pripadal len a len trápny). Záver filmu bol už naozaj len zlatým klinčekom do rakvy. :) Film si zaslúži prinajlepšom jednu hviezdičku, ale vidieť Woodyho Harrelsona ako transvestitu, to si naozaj zaslúži o hviezdičku viac. ()

kvasiva

Šílený psychiatr Jack Nicholson je prostě klasa :) Ale stejně bych od filmu s takovým obsazením čekal o trochu více... ()

Juto

Absolútne zábavné. Komédia, kde o prekvapenie nie je núdza. Scény kde spievajú "Som tak pekná" sú najlepšie z celého filmu. 7/10 ()

emo

Celkom v pohode komédia a asi jediná Sandlerovka ktorú som dopozeral... Jack je super, ale zabil by som ho! ()

WolfR

Tohle nebyla klasická nablblá Sandlerovka, jak ji mám rád. Ne tohle bylo sice na jednu stranu chytřejší, ale na druhou i nudnější. A to i přesto, že to bylo obohaceno o faktor Jack Nicholson, 3 hvězdy. ()

Noviik

Velmi lákavé obsazení, vynikající Jack Nicholson i Adam Sandler. Občas je to však trochu nudné a zdlouhavé. Celkově však výrazně pomohl konec, který byl velmi dobrý. ()

dr.fish

Na tenhle film je potřeba mít náladu. Když to sedne, je to výborná zábava, ale jinak na to člověk kouká a nepřipadá mu to jako extra vydařená taškařice. Anger management má ale všecko- slušný scénář, spoustu velkých herců a nadhled. Jack Nicholson si roli užívá a Sandler je tentokrát ve vleku. Terapeutická skupina Guzmán, Turturro a pornoherečky je fakt povedená včetně zuřivého tenisty. Nejvíc je opět Woody Harrelson v malé roličce. Tahle komedie není lék na špatnou nálady, ale dobrou určitě vylepší. 75% ()