morlumak

Nejlepší film Q. Tarantina, který asi nikdy nepřekoná. K PF není třeba říkat víc, takže, jak říkaj v Holandsku čtvrt libráku se sejrem? ()

aliajas

Je to blbosť! Horšiu známku nedávam len preto, lebo by to s veľkou námahou mohlo byť ešte horšie. Všeobecne Tarantina v láske nemám a pozerať sa na zdrogovaných ľudí, ktorí trepú o blbostiach - to si môžem pozrieť aj film z filmového klubu - rovnaká nuda a zbytočné plitvanie filmovéha materiálu... ()

badajajuak

Hlášky z tohoto filmu používám ze všech nejraději. Jenže kdybych je měl všechny napsat, opisoval bych scénář celého filmu. Tak snad jen jeden citát z bible: Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty. Neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh.***** ()

vykyn

Geniální dílo..nenapadá mě jiný film,který je více kultovní v min.90 letech.Naprosto změnil vše,obrátil naruby,odstartoval "novou vlnu"..Tarantino je vždy záruka,ale tento film už nikdy nepřekonal.. ()

Bartson

Tolik hlášek narvaných v jednom filmu, to dokáže opravdu jen Tarantino. Parádní herecký koncert, který je správné nazývati kultovní záležitostí!...A absolutně nedoporučuji pouštět si s českým dabingem. Ten bych hodnotil za "odpap!" ()

J.Bourne89

Příběh je vlastně úplně jednoduchý. Jde zde o jednu menší zápletku. O menší střet zájmů. A přece se na to tak fajn kouká. Spíš se to dobře poslouchá, pokud jde o parádní úchylné dialogy. Trochu mi to připomíná Špinavé ulice od Scorseseho. Ty se mi však díky nechutně drzému chlapečkovi De Nirovi líbily o hvězdičku víc, i když na vizáž a přistup Vincenta Vegy bych nedal dopustit. ()

freezer02

Nikdy nepochopím proč jen tento film všude tak vysoko hodnocen, to těch zhruba 5 kultovních hlášek/scén, který se v tomhle skoro tříhodinovém filmu objeví opravdu stojí za takové hodnocení? Pro mně teda ne! Film začne chytat trochu tempo až s nástupe Willise 50% ()

James46

Na tenhle film není třeba příliš slov. Propracované dialogy, skvělý děj a hvězdné obsazení to vše udělalo z Pulp Fiction jeden z nejlepších filmů. ()

Jirka1111

Na geniální věci se těžce píše kritika. Ať už pozitivní nebo negativní. Tato věc je ve všem úžasná. Tento film by měli pustit Uweovi, aby viděl, co to znamená dobrý film (pardon,vynikající výborný film). ()

Johnner

Musím se jednoznačně přiklonit ke zdejší menšině. Historky jsou velmi nadhodnocený film, v němž to dobré prohrává s tím špatným v poměru 2:3. Kdyby pointy a některé okamžiky typu historie zlatých hodinek nebalancovaly na hranici geniality, dal bych jen dvě hvězdičky. U dialogů, které mnozí tak vychvalují jsem usínal nudou. Než Travolta a Jackson dojdou k týpkům, které mají odpravit, uplyne celá věčnost! ()

Ladisec

O Pulp Fiction bylo napsáno už vše, tak jen podotknu, že sem z mnoha obdivovatelů tohoto filmu. Quentin Tarantino je jeden z mých oblíbených režisérů a to díky právě Pulp Fiction. Originální film, výborný scénář, skvělé herecké obsazení a skvělé výkony herců. Pulp fiction je o gangsterech a jejich duších, ale není to jen tak obyčejná gangsterka, je zobrazena velmi realisticky a při tom velmi zábavně. Nad tím vším jsou skvělé dialogy a rozhovory napsány tak mistrně, že vás to nutí hluboce přemýšlet a vzájetí hluboce se smát. Zkrátka Pulp Fiction se povedl ve všech směrech a já smekám před mistrem Quentinem Tarantinem. Bravooo ()

stooper

Co tomu vytknout? A proč nad tím vůbec přemýšlím? Možná je to ta naše povaha česká, možná se mi jenom nechce uvěřit, že by skutečně existoval dokonalý flim. Pravdou ale je, že se jedná o výjimečný snímek, který se NAPROSTO zaslouženě stal snímkem kultovním. Krásný důkaz toho, že se dá skloubit několik žánrů, aniž by to působilo křečovitým dojmem. Nezapomenutelný snímek plný nezapomenutelných scén, hlášek a stylového Jacksona ()

vlaczech

no comment. prostě to nejlepší, co mi kdy filmový průmysl nabídnul, nevím co víc k tomu napsat, abych se potisíce neopakoval... ()

Išak

Tenhle film my je nějak záhadou.Když jsem ho viděl poprvé byla to neskutečná hovadinka.Teď , když už ho mám asi pětkrát za sebou musím změnit hodnocení na plný počet.Nějak se mi vetřel tento film pod kůži.Travolta jako tanečník nemá konkurenci (kam se hrabe Patrick Swayze) a scénka s přepadením obchodu se mi taky vryla nesmazatelně pod kůži. ()

Osud

Dlouho sem přemýšlel na tím,proč se mi tenhle film líbí. Je to snad dokonalými hereckými výkony (S.L. Jackson, J. Travolta, …) nebo skvělým pojetím filmu ve formě povídek, které spolu neočekávaně souvisejí nebo legendárními dialogy, které se citují dodnes nebo snad strhující hudbou? Nevím. Nedokázal jsem si dát jednoznačnou odpověď. Ale vím, že tenhle film považuji za jednotku dokonalosti filmu a od Pulp Fiction nedám na Quentina Tarantina dopustit. Pulp fiction is for me the best of the best. ()

hudson07

Po shlédnutí toho filmu mě nanapadlo nic jiného než KULT.. :-) Nikdy jsem to slovo neuměl správně použít ale po vychutnání tohoto naprosto jedinečného sousta to musí i slepému dojít. Nejsem příznivcem Tarantina a jeho filmy mě příliš neberou, ale kvůi Pulp Fiction se mu klidně začnu klanět k nohám. Skloubil ty nejdůležitější vlastnosti pro vytvoření mistrovského díla. 95% Kdo neviděl ať lituje sám sebe...Royal Cheese :-) ()

Špinič

Nie som úplne 100% spokojný. Porovnával som si to s Memontom a Sin City, ktoré mi to veľmi pripomínalo. Treba povedať , že práve narozdiel od SC je Pulp fiction oveľa zábavnejší a aj napriek dlhej stopáži nenudí. Ale na konci som nemal vôbec 5 hvieždičkový pociť, skôr je to u mňa 4,5*. Čakal som, že to bude niečo ohromnejšie, keď je z toho taký kult, ale bavil som sa . ()

aronofsky

Muž jménem Quentin Tarantino je bezpochyby kultovní tvůrce, to nepopírám. Ale musí být všechny jeho film tak ukecané a místy až nudné? 80% ()

Nephilim

Kultovní film už od svého uvedení. Skvělé dialogy a kupa nezapomenutelných hlášek. Oprávněně jeden z nejlepších filmů historie. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra