Syndrom

A na konci se dva drsňáci ve volejbalovejch hadrech ohlídnou, zastrčí si kvéry za trencle a vyjdou z kavárny. A svět nerdů začal. Mafie ve hrách, Strážci v komiksech, Pulp Fiction ve filmech. Zázraky našeho mládí. ()

F2003F

Je to jazda, o ktorej už počas sledovania (väčšinou sa to dostaví až po, ak vôbec) viete, že by ste ju najradšej prežili znovu a znovu a viete, že zakaždým si to budete nesmierne užívať. Ale tým by sa možno čaro aj vytratilo. Opus magnum nielen Tarantinovej tvorby, ale aj pre film ako taký. ()

Xylobalsam

Bomba, ktera si ziskala snad vsechny inteligentni fanousky. Tarantino ukazal dalsi revoluci ve filmu, neuveritelne originalne zpracovany pribeh. Vzor pro mnoho dalsich. Snad nejkultovnejsi vec vubec ()

Hicks

Výborný film, nevšední zážitek. Promyšlený scénář, absurdní dialogy, černý humor, herci bez výjimky skvělí. Je vidět, že se všichni u natáčení ohromně bavili, nejvíc samozřejmě maniakální Quentin. Jen nedokážu pochopit proč kritika a taky mnozí fanoušci udělali po PF z Tarantina něco jako filmového intelektuála. Tarantino je vším jiným, jenom ne intelektuálem:-) Pulp Fiction si prostě natočil podle svého naturelu,žádné poselství o nekončícím kruhu násilí tam nehledejte. ()

Jimbo

Jeden s filnů, který mě totálně nadchl tím, že byl upně jiný než to, co jsem do té doby viděl. Má to spád, je to vtipné, hlášky v originále i v dabingu. ()

PavHer

Pokud někde slyším výraz kultovní, tak první co mě vždy napadne je Pulp Fiction. Skvělý (a vlastně nejlepší) Tarantinův počin s výborným hereckým obsazením (Travolta, Jackson a Willis jsou skvělí), scénářem a hláškama ("Já jsem uši, a ty jsi až po uši v hovnech!"). Co ale mám na tomto filmu nejradši je hudba - můj nejoblíbenější soundtrack je právě ten z Pulp Fiction. Je neuvěřitelné s jakým citem dokázal Tarantino vyhrabat dávno zapomenuté songy z 60. a 70. let a vytvořit z nich perlu mezi soundtracky. V případě tohoto filmu není, co se týče hodnocení, co řešit ! 100% .. vždyť v kterém jiném filmu se dokážou mafiáni cestou na job bavit o francouzské gatronomii? "Na vlastní oči jsem viděl, jak to v tý sračce topěj" :) ()

Warapeidza

Kult. Kult. Kult. Nic jiného k tomuhle filmu fakt nejde napsat. Napoprvé vám to možná přijde trochu zmatené, napodruhé si to už naprosto užíváte a na každé další shlédnutí se hrozně těšíte a totálně se při tom bavíte. Kdo tenhle film neviděl, ten jakoby nebyl... A platí to opravdu na 100%. ()

Trageeed

Na můj vkus moc velkej slepenec velice zajímavých a pozoruhodných scén. Bizardní postavičky jsou samozřejností!!! Kultovní???? ANO!!!! Dokonalé???? BOHUŽEL NE!!! ()

rubii

Quetine díky. Tenhle film považuji za absolutní vrchol americké kinematografie. Film má spád je dlouhý a nikdy bych si neodpustil kdybych ho měl přerušit tím, že bych si musel během něho odskočit. Líbilo se mi jak jednotlivé historky na sebe navazují. Herci jsou perfektní nejlepší výkon podle mě Bruce a John. Spousta hlášek se stalo kultovními díky tomuto filmu. Soundtrack je jako vždy skvělý u Taratinových filmů. Jediné co mě na tomhle filmu mrzí že neumím tak dobře anglicky abych si ho mohl v originále a rozumět Samuelovu proslovu. ()

AcHeRoN

Koli takymto nezabudnutelnym skvostom sa vzdy vraciam k filmom! Tento film obohatil mnozstvo ludi, nehovoriac o dalsom vyvoji kinematografie a posune do dalsich rovin. ()

galil

Quentin Tarantino poskládal nápady ze svých (i cizích) filmů do úžasné mozaiky hlášek, které do poslední stojí za zapamatování. Ať už je to o plachtícím negrovi, hodinkách v konečníku, big ka huna burgeru, negrovi v misce z rejží, mrtvím Zedovi či prdeli poznavající středověk. ()

jiziczek

Tak tenhle film bych mohl vidět snad denně! Originální střih, originální děj, originální a geniální dialogy, bravurní herecké výkony, nezapomenutelné hlášky a scény, to všechno korunované úchvatnou muzikou, která se vám vryje pod kůži. A že jsou dvě a půl hodiny moc? Omyl! Ještě aspoň jednou tolik!! (nebo si to pustit znovu, protože tohle neomrzí!) ()

bery77

Hlášky typu jako: "negr plachtil čtyři patra" nebo "já jsem uši a ty jsi až po uši v hovnech" nebo " jsou nezapomenutelné a už se staly jistě kultem. Pulp Fictiion je film na který do smrti nezapomenu. ()

Pruďas

Kultovní film Quentina Tarantina a první film, který sem od něj viděl. Viděl sem ho snad stokrát a ještě mě neomrzel..... A taky doufám že se to nikdy nestane. Jinak co k tomu říct? Tarantino je prostě šílenec a jeho skvělej scénář byl poprávu odměněn Oscarem. Jeho režie je neuvěřitelně precizní a hlavně zábavná. Nikdy bych neřek že mě bude bavit dívat se na dva lidi co si povídaj o vykrádání bank. A co herci?????? Travolta,Jackson, Willis, Thurman, Keitel, Roth, Rhames, Walken????? Neuvěritelný!!!!!!!!! Minimálně Travolta si toho zlatýho panáka zasloužil. ()

Kirkman

Scénka jak Bruce Willis na přechodu pro chodce napálí do Pana Velkého je parádní!!!!Juli nechval moje kafe a neJimuj ()

morlumak

Nejlepší film Q. Tarantina, který asi nikdy nepřekoná. K PF není třeba říkat víc, takže, jak říkaj v Holandsku čtvrt libráku se sejrem? ()

aliajas

Je to blbosť! Horšiu známku nedávam len preto, lebo by to s veľkou námahou mohlo byť ešte horšie. Všeobecne Tarantina v láske nemám a pozerať sa na zdrogovaných ľudí, ktorí trepú o blbostiach - to si môžem pozrieť aj film z filmového klubu - rovnaká nuda a zbytočné plitvanie filmovéha materiálu... ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra