Počas jednej búrlivej noci prišli na svet dve deti. Každé z nich by malo mať rovnakú šancu na šťastný život a na rodinu, ktorá by ich ľúbila. Ale otcova posadnutosť mať mužského potomka a neľútostný obrat osudu zmení ich životy. Chlapec, ktorý prišiel na svet, bol vychovaný v prepychu a obklopený bohatstvom. Naopak, sladké malé dievčatko urobilo svoje prvé kroky na špinavej podlahe v chudobe. Dva drahé drahokamy, ktoré slúžili ako úplatok na zachovanie strašného tajomstvo, strácajú svoju hodnotu v porovnaní s nespravodlivosťou, ktorá sa stala. Čas, keď by mali byť zahojené všetky rany, sa zmenil na zraňujúcu pieseň lásky... Esmeralda (Leticia Calderón) sa narodila slepá, ale dobrota v srdci naplnila jej život svetlom a šťastím. Žije s túžbou, že raz stretne pravú lásku. Zaľúbi sa do Josého Armanda (Fernando Colunga), syna z bohatej rodiny. Ich láska však bude musieť odolávať mnohým ťažkým skúškam. Posadnutosť, sebecké záujmy rodiny, falošná láska jednej ženy, konšpirácia proti neveste, len aby sa zachovala čistá krv v rodine - to všetko je súčasťou krutého sprisahania proti láske dvoch mladých ľudí. Esmeraldu a Josého Armanda začne od seba deliť rozbúrený oceán, plný nenávisti a pochybností ... (TV Doma)

maty1

Vidíte první dva díly a už chcete vidět ten posledni..a když nemáte co dělat tak se divate i na ty mezi tím...No proste oblbovák!! ()

Mire odpad!

Už len kvôli hrôzostrašne vypúleným očiam hlavnej prestaviteľky v kritických situáciách si to iné hodnotenie len ťažko zaslúži. Zase raz 0% ()

Suomi odpad!

Když to u nás letělo,podařilo se mě zahlédnout cca 5 minut a nedalo mě to a okamžitě to řadím mezi otřesné zážitky. ()

Lennie

Byl to děs, ale tím, že to byla jedna z prvních latinskoamerických telenovel u nás, dokázala divy. Byo mi asi pět, když to dávali v televizi a dodnes si pamatuju, jak jsem spěchala ze školky, abych stihla Esmeraldu ;-) (a už jako malé děcko mě fascinovalo, že má ta holka všechno zelené...zelené oblečení - budiž, ale zelený svatební dort? Dítě oblečené v zeleném?) ()

bloody21

ale děte v té době jsme se na to dívali všichni!tak jako na ordinaci která je teď opravdu odpad, protože je to nekonečné a už je to o ničem. Ale nám bylo s bráchou 8, oba aj s maminou našáčkovaní u televize, pohledy přilepené na obrazovku a ještě chvíli říkejte, že vy ne, i když se vám to teďka zdá trapné a stydíte se a už byste se na to nedívali, plno lidí dá krtečkovi 5 hvězdiček protože se na něho dívali když byli děti, a teď ho snad pořád sledují že tomu dali takové hodnocení? ()

katuuuska

Není snad nikdo kdo by Esmeraldu neznal, a taky neznám nikoho kdo by neviděl aspoň jeden díl. Dneska by už asi neměla takový úspěch jako kdysi, hlavně kvůli její "hlouposti". Ale i přesto jsem na ni koukala ráda a byla jsem hrozně naštvaná jakmile jsem neviděla nějaký díl :) ()

RigorMortis odpad!

Babka pred rokmi na telenovelách fičala, ja som ich nemal rád. Esmeralda nie je výnimkou. Bol by som tomu dal jednu hviezdu za vtedy ešte sympatickú hlavnú predstaviteľku telenovely, no keď si uvedomím, že všetky tieto latinskoamerické výšplechy sú na jedno kopyto, prejde ma to. ()

LadyD

Když se na to dívám zpětně, nechápu jak jsem mohla u tohoto seriálu vydržet sedět. Asi jsem jako malá byla dost zblblá na to, abych koukala na telenovely :D .... no, teď už bych tu stejnou chybu znova neudělala. ()

Jendouch

Tomu pokušení se nedá odolat... Díl který jsem zhlédl byl plný vášně, lásky a zrady, byl jsem ohromen. Své místo ve zlatém fondu televizní zábavy má Esmeralda už jisté. ()

Max Q. odpad!

Viděl jsem poslední díl Esmeraldy a měl jsem pocit, že jsem se zbláznil. Těžko existuje něco horšího. ()