Život s Louiem

• USA Life with Louie

Série(3) / Epizody(38)

Už v osmi letech je malý Louie neobyčejně bystrý a svou rodinu proto pozoruje s určitým sarkasmem. Jeho malý svět tvoří početná rodina, jíž vévodí jeho máma, která žehlí vše, co kdo napáchá, a také jeho otec, válečný veterán, jenž nechápe, proč se život neřídí stejně pevnými pravidly jako armáda. Louieova rodina, přátelé a sousedé představují pro Louieho svět plný prapodivných kontrastů. (S.W.A.T)

Smartynko

V pradávnych dobách, keď ešte nebol Disney Channel a na kábli sme mali Fox Kids, bežalo tam zopár dobrých animovaných seriálov a toto bol jeden z nich. :) Musím priznať, že v dobe keď sa to vysielalo som už bol takmer plnoletý a aj napriek tomu som pri prepínaní kanálov často zostal na Fox Kids práve kvôli tomuto seriálu. Spolu s Pirátom Divokým Jackom sú tieto dva seriály tým najlepším čo dokázal Fox Kids za tie roky ponúknuť. Neváhajte a oddýchnite si aj keď si myslíte, že už máte moc veľa rokov na pozeranie rozprávok. :) ()

kamislava

Já ten seriál miluji bez ohledu na věk. Roztomilé příběhy malého Louieho, pocházejícího z početné rodiny, jsou neodmyslitelnou součástí mého dětství. I když více zbožňuji jeho tatínka. Andy, válečný veterán, je skvěle nadabovaný a jeho historky a hlášky jsou vynikající. Škoda, že nemůžu nikde sehnat všechny díly. Koukala bych na ně pořád dokola. S radostí bych se podívala na vánoční překvapení pro paní Stillmanovou a Andyho koledu na závěr. Lora: "Andy, volá tvoje maminka." Andy: "Řekni jí, že zahradničím. Ale v Kanadě." ()

Dr.Gogo

Otcovi hlášky jsou legendární: „Já byl ve válce!....Spal jsem na minách zátím co vybuchovali!....Měl jsem dynamity místo polštáře!...To byly mí nejlepší přátelé!“ ()