Reklama

Reklama

Život s Louiem

(seriál)
  • USA Life with Louie

Série(3) / Epizody(38)

Obsahy(1)

Už v osmi letech je malý Louie neobyčejně bystrý a svou rodinu proto pozoruje s určitým sarkasmem. Jeho malý svět tvoří početná rodina, jíž vévodí jeho máma, která žehlí vše, co kdo napáchá, a také jeho otec, válečný veterán, jenž nechápe, proč se život neřídí stejně pevnými pravidly jako armáda. Louieova rodina, přátelé a sousedé představují pro Louieho svět plný prapodivných kontrastů. (S.W.A.T)

(více)

Recenze (88)

krvinka56 

všechny recenze uživatele

Jo tak tenhle seriál má jak příjemnou kresbu tak příběh.Navíc je místy dobře k zamyšlení.Ač kreslená postava tak se sní dá sžít.Některé díly sou fakt přehnané jiné vás královsky pobaví.Nevýhoda je že když ho často sledujete tak se ho snadno přejíte.Jeden z mála chytřejších a opravdu zábavných seriálů z Jetixu nebo kde sem to vyděl. ()

Guran 

všechny recenze uživatele

Když ještě bylo Foxkids, nemohl jsem se tohoto seriálu dočkat. Měl jsem ho rád podobně, jako Piráta divokého Jacka, ovšem Jack je můj nejoblíbenější seriál. "Život s Louiem" je hned za ním. Foxkids bylo v mých malých dobách pro mě nejlepším pořadem a takových seriálů jsem měl víc, jako třeba "Kl획ák"; "Kocour Raplík"; "Hrom ještěři" atd. Ty časy už jsou dávno pryč. Dnes mám tyto seriály na DVD a pořád na ně koukám a připomínám si ty časy, kdy jsem ještě chodil do prvních tříd na základní škole. Český dabing je tady u toho brilantní, takže se určitě budete bavit s hláškami Andyho Andersona. Jenom škoda, že v nových dílech je jiný dabing. ()

Reklama

MarekT 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších seriálů dnes už pro mě mrtvé stanice Fox Kids (nyní s "cool" názvem Jetix), lepší byl snad jen pirát Jack. Na tomhle seriálu mě asi nejvíce bavily ty válečné historky Andyho Andersona a catchphrase "Já to slyšel". Mimochodem, asi vás nepřekvapí, že tohle se v současnosti už na Jetixu nevysílá jako všechny kvalitní seriály (např. Gadget, Klíšťák nebo mnou zmiňovaný Mad Jack). ()

kamislava 

všechny recenze uživatele

Já ten seriál miluji bez ohledu na věk. Roztomilé příběhy malého Louieho, pocházejícího z početné rodiny, jsou neodmyslitelnou součástí mého dětství. I když více zbožňuji jeho tatínka. Andy, válečný veterán, je skvěle nadabovaný a jeho historky a hlášky jsou vynikající. Škoda, že nemůžu nikde sehnat všechny díly. Koukala bych na ně pořád dokola. S radostí bych se podívala na vánoční překvapení pro paní Stillmanovou a Andyho koledu na závěr. Lora: "Andy, volá tvoje maminka." Andy: "Řekni jí, že zahradničím. Ale v Kanadě." ()

Wikishka 

všechny recenze uživatele

Pohádky hodnotím podle toho, jak se mi líbily jako malé. A Louie se mi nelíbil vůbec. Ani to jak vypadal, ani o čem byly jednotlivé díly. Neměla jsem ráda ani toho jeho tátu. Malým dětem prostě nějaký hlubší smysl, kterým nejspíš tato pohádka oplývá, nedává smysl. A tak bohužel ztrácí i to samotné pohádkové kouzlo. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (4)

  • Louie Anderson v rozprávke a rovnako aj v reálnom živote vyrastal vo Wisconsine. (buLLiTT)
  • Život s Louiem je americký seriál inšpirovaný Andersonovým detstvom. (Tolf)
  • Celkovo vyšlo 6 kníh založených na jednotlivých epizódach tohto seriálu. (Tolf)

Reklama

Reklama