Eddie Murphy v akční sci-fi komedii o Měsíci plném hazardu.  Píše se rok 2087. Na Zemi byly zakázány všechny druhy hazardních her, a tak se novým rájem všech vášnivých hráčů stal Měsíc, kde začaly růst kasina a herny jako houby po dešti. Jeden z mála prosperujících podniků, kde je hazard zakázán, provozuje dobrodruh a pašerák Pluto Nash. Když však odmítne návrh Rexe Cartera, který chce jeho podnik koupit a proměnit v doupě hazardních her, dočká se odplaty. Podnik exploduje a v následné přestřelce se podaří uniknout jen Plutovi, zpěvačce Dině a starému robotovi Brunovi. Rozhodnou se odhalit pravdu o Carterovi a jeho zločinech, současně však musejí prchat před jeho zabijáky. Ani úkryt na odvrácené straně Měsíce jim nepomůže, a tak skončí v Carterově sídle. Pokud Pluto něco rychle nevymyslí, zemřou. (oficiální text distributora)

Madsbender

Keďže som to videl ešte ako dieťa v rámci akcie HBO na 3 dni zdarma. Objektívne hodnotiť nemôžem. Viem len, že sa mi to vtedy celkom páčilo. ()

Kothy

Docela ujetý sci-fi film s Eddie Murphym. Velká část se odehrává na Měsíci, kde jsou kasína. Moc si to nepamatuju, takže to asi žádný zázrak nebyl... ()

Slartibarkfast

Eddie Murphy zde klesl na nejhlubší hollywoodské dno. Když vidím, kolik se na tento "film" vypráskalo peněz.. Neskutečné. Vlastně ani není co hodnotit. Je to maras. 15% ()

Slarque

Eddie Murphy je smutný případ bývalého komika, který si stále myslí, že někoho zajímá. Tohle sice není jeho nejhorší film, ale vzhledem k rozpočtu a k účasti celé řady skutečně dobrých herců, je to i tak pořádný průšvih. John Cleese, Illeana Douglas či Peter Boyle ale dokáží podat slušný výkon, i když jim přitroublý scénář a průměrný režisér házejí klacky pod nohy. Za zmínku stojí i hudba, která zní jak z vysokorozpočtové akční komedie, tedy z něčeho, čím tenhle snímek nejspíš chtěl být. ()

SeBig

Ja mám rád sci-fi a pohled do budoucna vypadá to zajímavě a když tam je ješte Eddie tak to nemá chybu :)) ()

korbitch22

já z toho byl úplně mrtvej!nechápu že se film stal takovym propadákem...takový slabší červený trpaslík ve filmu,asi mám o kolečko víc,nebo všichni o kolečko míň... ()

mat.ilda

Eddie a Ron chtěli v obnošeném saku z osmdesátých let proletět černou dírou a vrátit mu bývalý glanc... hmm, špatná díra. ()

Flego

Neuveriteľné ako sa dá prehajdákať taký miliónový rozpočet. Táto sci- fi komédia je fantasticky smutná blbosť. ()

MM11

Je to na víc než dvě hvězdičky, nicméně když si člověk vzpomene na ten neskutečně vyšinutý scénář a šklebícího se Murpyho, tak ho taková myšlenka hned opustí. Už samotné triky a umístění prokazuje, že rozpočet jako stvořený pro propadák byl použit nadmíru dobře. Smutná je tak podprůměrnost všeho kolem. Třeba krystalicky špatní herci, kteří by se měli za trest podívat, co na tom plátně za sto melounů vlastně prováděli. Existence scénáře by rovněž neuškodila, protože ten maglajz (tvůrci mu nadneseně říkají děj) je výplot chorého mozku a ani trochu nezávidím režisérovi, jenž přesto vcelku obstál. Všechno ostatní je ostuda. ()

Sawy

Na to, jak vpravdě strašnou pověst Pluto Nash má, jsem nakonec zase tolik netrpěl. Je to vlastně neškodná blbost, zřídka vtipná a s útrpnou spoustou špatně hrajících dobrých herců. 40 % ()

Tommassi3

"Nebýt mě, nikdy by nezpíval !!" - "Ty jsi učil Tonnyho zpívat ??" - "Ne, ukecal jsem jednoho chlapa, aby mu nalil do krku kyselinu.." ;) Vypadá jako pes Pluto, štěká jako pes, jmenuje se Pluto, ale přesto to není pes Pluto, když navíc ani megaprůserem zavánějící projekt, natočený vlastně jen za účelem pohonění vlastního trika a především ega, nevyčenichá.. Kdo je to ?? No, Eddie Murphy přece !! ;) Velmi špatný film mistra Underwooda vlastně nakonec jen předznamenává ten nevyhnutelný pád kdysi velké akční hvězdy do hollywoodského hnoje plného všech těch Norbitů a podobných zrůdností, z něhož Eddie jen sem tam vystrčí hlavu.. John Cleese zde však přes svoji doslova miniroli tradičně skvostný.. ()

corpsy

Napriek tomu aká to je finančná katastrofa, celkom zábavné a svižné. Pravdepodobne filmu ublížila nedostatočná reklama a neustále oddiaľovanie premiéry. ()

mustafa

Je to špatný film. Příšerné sci-fi, ještě horší komedie. Na druhé straně mi to přišlo rozhodně vtipnější a lepší než oba Zamilovaní profesoři. Po vizuální stránce je film celkem pěkný. Jenže scénář musel napsat opravdu duševně chorý člověk. Spoustu stupidností, naprostá nenávaznost, žádná logika a to vše téměř bez vtipu - výstižná slova k scénáří filmu Pluto Nash. Já osobně Murphy nesnáším (až na Osla ze Shreka) a v tomto filmu mé antipatie vůči němu ještě zvýšil. Zůstává rozum stát nad tím, proč role v tomto filmu přijali takoví herci jako Pantoliano, Guzmán nebo Cleese. Jedinou odpovědí na tuto otázku je zřejmě tučný rozpočet. No, nezbývá než dodat, že znovu bych tento film nechtěl vidět ani za prachy, byla by to opravdová ztráta času.. ()

OG_Swifty

Další Eddieho film, který je / byl propadák. Tentokrát jeden z největších propadáků filmových dějin. Film celkově není nijak zvlášť špatný, viděl jsem mnoho horších filmů, ale prostě ten rozpočet 100 mega je lol. Ten měsíc není bůhvíco extra, pokud jde o efekty, ale asi prostě vyrobit krabici s holoxichtem není jen tak... ()