Beagle

Tohle byl původní sitcom Ellen (se slavnou "Puppy Episode"), talk-show přišla o pár let později. Přestože mám Ellen radši jako moderátorku, uznávám, že ani hraní jí nešlo nejhůř...:) ()

LxLuthor

Ellen je žena, ktorú neskutočne obdivujem, milujem a uznávam. Či už za to, čo robí, či za to ako žije. Nikto mi nikdy nezdvihne náladu tak ako show Ellen DeGeneres. Suchý humor, niekedy ešte suchší ma vždy núti zvaliť sa niekam v kŕčoch! :) ()

kerkulka

Na tohle se vydržím dívat hodiny! Nejen, že je Ellen zábavná a vtipná, ale také nabízí určitý pohled pod pokličku různých hvězd a hvězdiček, které se u ní objeví. Trochu mi připadne jak americká verze Krausova "uvolněte se, prosím" ..jen trochu jinak :) ()

husokachna

Očividně jsem jeden z té menšiny, komu Ellen přijde tuctová, nezajímavá a mě ještě celkově divná, jak kdyby za tím úsměvem skrývala zlo nezměřitelného rozsahu. ()

Judy24

Ellen je úžasná. Ze všech těch talkshow, co se dají najít na youtube je Ellen bezkonkurenčně nejlepší, protože se nebojí si dělat z celebrit legraci, ale přitom se je nesnaží podrazit. Obešla bych se popravdě bez těch charitativních věcí okolo, kdy Ellen z ničeho nic všechny obdaruje, nebo si tam pozve někoho, kdo tu pomoc potřebuje. Fandím jí v tom, ale na mě je to až moc dojímavé. Sledovat Ellen je mimochodem výborný způsob jak se cvičit v běžné konverzační angličtině. ()

Nerdvana

Z Ellen jsem trochu v rozpacích. Působí jako ta vždycky chytrá lesba, co je nad věcí a čeká, až se její (samozřejmě úplně blbí) hosté sami ztrapní. Ale je zase pravda, že sledovat je u toho je celkem zábava. ()

silvusaak

Pohodova, vtipna, uprimna a zadna vypatlana krava. Talk show jak ma byt. Nevidela jsem urcite vsechny, no kdyz je nuda rada projizdim na youtube. ()