Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Wolverine se zotavuje ze zranění, když se setká s hláškujícím Deadpoolem. Spojí se, aby porazili společného nepřítele. (Falcon)

Videa (12)

Trailer 17

Recenze (71)

TheEvilTwin 

všechny recenze uživatele

Ultimátní fan service, nahláškovaná jízda, krvavé Rko a skvělé spojení několika "světů" dohromady. Reynolds + Lewy jsou excelentní dvojka a tohle nařachané spojení šíleného humoru, který někdy až paroduje film a skvěle boří čtvrtou stěnu k divákovi,  přimíchání Deadpoola + Xmenů do MCU a naprosto dechberoucí návrat hned několika NEČEKANÝCH postav do univerza je prostě záruka kvalitní popcornové zábavy. Radím nic si nečíst, nekoukat na trailery a prostě jen jako fanda jít do kina a garantuju, že při příchodu oněch několika postav budete štěstím bez sebe. Královská fanouškovská záležitost, která je originální tím, že se nebere vůbec vážně a která zase rozdává karty tím způsobem, že můžeme jen doufat v nějaké epické spojení všeho dokupy v následujících filmech/seriálech. Natěšenost na všechny další potenciální věci mi dnes asi nedá spát a z kina jsem odcházel s úsměvem, jak už dlouho ne. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Asi se vyplatí jít na tohoto Deadpoola s nějakou základní filmovou znalostí, zejména "marvelovek, protože nejvtipnější pasáže jsou právě ty s odkazy na jiné filmy, hrdiny či camea herců. Sprosté dialogy by sami o sobě u mě totiž jako humor neobstáli. Pokud jde o akční pasáže je jich tam docela dost, ale přišlo mě, že vše už bylo viděné a mnohd yi v samotných předchozích "deadpoolech" lepší. Pokud jde o postavy nejvíc se mě líbila Emma Corrin jako Casandra měla v sobě zajímavě rozložený zlo s krutostí, které v kombinaci s jejíma schopnostma z ní dělali svini prvni kategorie. Neříkám, že je chyba si na film zajít, to určitě ne, jako zábava může pro určitý typ publika fungovat, ale když už jsem u kategorie blockbuster léta, tak volím zatím Twisters. ()

Reklama

kleopetra 

všechny recenze uživatele

Deadpoola jsem četla ještě než vyšel první film. Ryan Reynolds je  Deadpool a tento třetí díl odkazuje  na spoustu komiksů, které  jsem milovala  a  zároveň je to pocta filmům o X-menech od Foxu. Prostě orgasmus! Skvělý buddy movie a akční komedie. A myslím, že nejlepší Marvel film od  Infinity Wars a Endgame! ()

Kothy 

všechny recenze uživatele

Jediná letošní Marvelovka se povedla. Mohlo to dopadnou jakkoliv, ale já dostal přesně to, co jsem čekal. Uteče to jako voda a člověk se ani chvíli nenudí. Zápletka je možná trochu banální, ale s tím už člověk musí tak nějak počítat. Wade i Logan dostanou šanci se vykoupit a společně zachránit svět. To se samozřejmě neobejde bez hromady bitek a ostrých hlášek. I přes velké množství cameí jsem neměl pocit, že by některá z postav byla ve filmu jakkoliv navíc. I tak je ale dobré se v tomto světě orientovat, abyste věděli, kdo je kdo. Akce je vážně našlapaná a je doprovázena chytlavou hudbou. Podle mě si milovníci žánru přijdou na své a skvěle se pobaví. No uvidíme, co přijde příště. "Budou tě nutit hrát do 90-ti." :D ()

JohnSmith 

všechny recenze uživatele

Tenhle film Marvel opravdu nutně potřeboval. Neskutečná akční jízda plná krve, humoru a hláškujícího Deadpoola. Film si dělá srandu snad že všeho, včetně sebe, Marvelu, Disney, Foxů atd. Akce je prostě vynikající, ani nelze napsat, která byla nej. Možná ta v MPV. Jackman a Reynolds jsou výborně sehraní a musím říct, že jsem dlouho neviděl mezi herci v buddy movie takovou chemii. No prostě paráda a za mě asi to nejlepší co letos v kinech běželo. Zvlášť když si film užijete v Cinema City IMAX, to je opravdu the top. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (6)

  • První film s hodnocením R v Marvel Cinematic Universe. (KGBelik)
  • Hugh Jackman po filmu Logan: Wolverine z roku 2017 prohlásil, že s hraním postavy Logana/Wolverin skončil. Na otázku, proč se rozhodl pro návrat do tohoto filmu, odpověděl jednoduše: „Prostě jsem to chtěl udělat a cítil jsem to v sobě.“ (TommyZR)

Související novinky

Nový Blade bude mít tvrdou přístupnost

Nový Blade bude mít tvrdou přístupnost

včera

Je tomu už pět let od slavnostního oznámení marvelovského šéfa Kevina Feigeho na Comic-Conu v San Diegu v roce 2019, že se dočkáme nové verze komiksové postavy drsného lovce upírů Bladea s tváří… (více)

Twisters přináší smršť do kinosálů

Twisters přináší smršť do kinosálů

22.07.2024

Katastrofický dobrodružný snímek Twisters, volné pokračování legendárního blockbusteru Twister z roku 1996, má nyní za sebou první víkend od svého nasazení do amerických kin, a jak se zdá, hlavy u… (více)

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (více)

13. Filmový víkend ČSFD (2.-4. srpna)

13. Filmový víkend ČSFD (2.-4. srpna)

25.06.2024

Drazí ČSFĎáci, s velkou radostí vás tento rok opět zveme na Filmový víkend ČSFD, který se dočká již 13. ročníku. Náš vlastní malý filmový svátek se bude konat od pátku 2. srpna do nedělního rána 4.… (více)

Reklama

Reklama