Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer 2

Galerie (8)

Zajímavosti (6)

  • Vinnie Jones prozradil, že ačkoli byl požádán, aby se ve filmu objevil jako Juggernaut, nakonec musel roli odmítnout: „Je to zvláštní, ale teď mě požádali, abych hrál v Deadpoolovi, v tom novém. Mluvil jsem s režisérem a řekl jsem mu, že je to takové utrpení oblékat si ten oblek, víte. Psychicky i fyzicky. Chci říct, že to mělo i svou psychickou stránku, protože jste v něm navlečený a nemůžete celý den nic dělat, můžete jen pít brčkem. Takže jsme se nemohli dohodnout na Deadpoolovi. Chci říct, že Deadpool je můj nejoblíbenější film ze všech. Moc jsem v něm chtěl hrát, ale neměli dost peněz, aby mě do toho obleku mohli dát.“ (Geralt z Rivie)
  • První film s hodnocením R v Marvel Cinematic Universe. (KGBelik)
  • První trailer se stal dosud nejsledovanějším filmovým trailerem za 24 hodin. Napříč různými platformy trailer nasbíral 365 milionů zhlédnutí, čímž překonal rekordmana Spider-Man: Bez domova (2021). (Kukelnik)

Související novinky

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (více)

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Nebýt přesunu druhé Duny na jaro 2024, byl by uplynulý filmový rok výjimečný. I přesto ale byl skvělý, plný filmových překvapení. Tím největším byl “selfmade fenomén” sociálních sítí Barbenheimer,… (více)

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Kaskadér dorazí o něco později

Kaskadér dorazí o něco později

15.11.2023

A máme tu další následek nedávno skončené herecké stávky. Studio Universal Pictures je nuceno o dva měsíce odložit svůj nadcházející hvězdně obsazený snímek pod názvem Kaskadér s Ryanem Goslingem v… (více)

Reklama

Reklama