poster

Vysíláme zprávy

 • USA

  Broadcast News

 • Slovensko

  Vysielame správy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1987, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Ocenění: MFF Berlín - Stříbrný medvěd pro herečku (H. Hunter) Boston Society of Film Critics Awards - herec (A. Brooks), herečka (H. Hunter), scénář Los Angeles Film Critics Association Awards - herečka (H. Hunter) National Board of Review - herečka (H. Hunter) New York Film Critics Circle Awards - herec (J. Nicholson), herečka (H. Hunter), režie, film, scénář. .....Scénář : James L. Brooks. Kamera : Michael Ballhaus.(29.5.2011)

 • Martin741
  ****

  Cena za Neznost a Vysilame zpravy su najlepsie filmy Jamesa L. Brooksa + este 1, ale nespomeniem si na nazov. perfektne dialogy, vybporne tempo a namakane kulisy -silne atributy filmu. Mam rad ked sa tocia filmy na temu vysielanie, spravodajstvo, vysoke pracovne nadsadenie, problemy bud v kariere alebo v osobnom zivote . vyborna tema na film. Plus samozrejme namakana rezia . 89 %(19.12.2018)

 • Anderton
  ****

  James L. Brooks je tvorca, ktorý sa snaží svojským, avšak stále v podstate mainstreamovým vstriecnym spôsobom ukázať inteligentnému divákovi určité príťažlivé prostredie, tentokrát prostredie komerčnej televízie. Na rozdiel od satirickejšieho a ostrejšieho Network sa zameriava viac na vzťahy hrdinov a polemizuje nad kontrastom medzi moderným, komerčnejším prístupom a tzv. starou školou. Hurtova najlepšia úloha spoločne s Bohom zabudnutými deťmi.(28.5.2012)

 • kaylin
  ****

  Skvělý film, který v sobě spojuje komiku s dramatem v takových nuancích, kde mnoho scén vyznívá komicky i tragicky zároveň. Jako kdybyste od herců čekali jinou reakci, než jakou oni prezentují. Tohle se mi často nestává, ale je vidět, že tady byl dobrý scénář předán velmi dobrým hereckým přeborníkům.(26.1.2016)

 • Aky
  *****

  Naprosto originální film o lásce - a to už je co říct! Zajímavé je už prostředí zákulisí zpravodajství americké televize, etika jeho profesí, všude přítomná potřeba maximálního nasazení svádějící k prohřeškům proti zásadám, které se dříve či později vždycky vymstí, ať již v profesní nebo v privátní rovině. Režijně skvěle vedení herci (výteční sami o sobě), přesné, jiskřivé dialogy - na tomhle filmu si lze pochutnat.(7.7.2012)

 • - Natáčení probíhalo v okresech Washington a Maryland. (Terva)

 • - Jack Nicholson pracoval bez honoráře. (Terva)

 • - Role Jane Craig byla napsána pro Debru Winger, ale kvůli těhotenství nemohla hrát a byla nahrazena Holly Hunterovou. (Terva)