Operátor tísňové linky (Jake Gyllenhaal) se snaží zachránit volající, které jde o život, ale brzy zjistí, že všechno je úplně jinak. (Netflix)

Beer11

Překvapivý závěr, dvě těžká rozhodnutí, nakouknoutí pod pokličku policejního operátora. Dá sa. Drama a thriller co nezklame. ()

Naghavi

Dánské předloze to nesahá ani po kotníky, ale je to rozporuplné, protože Jake G. dává do své role všechno a já mu to věřil. ()

sirjohn

Filmově čistých 5 ! Excelentní tempo, bravůrně vykreslené prostředí, postava. Skvělé drama příběhu, kamera, scénář, vše servírováno opravdu kvalitně. Představil jsem si, jak strašně by toto šlo natočit, toto patří do horní skupiny, jak takový film mohl dopadnout, patosu velkofilmu jsme tu měli dost, kde se jakoby děje hodně věcí, mění lokace, ale ve výsledku se nic neděje a nikdo nehraje. Tady je to přesný opak ! Užijte si příjemně servírované tempo a nenechte se zklamat závěrečnými 5minutami, které nebýt situace ve světě, byly by jiné. ()

bonovox

Ak ste videli originál je jasné že vás remake ničím neprekvapí, pretože tvorcovia vsadili na podrobný kopirak bez vyloženej invencie. Jake v hlavnej úlohe celkom ok a mnohé zachraňuje. Odporúčam určite dánsky originál. 60% ()

Simon.Dobes

Výborný film s veľmi dobrým hereckým výkonom Jaka Gyllenhaala. Stúpajúce napätie tu funguje skvelo. Ukázalo nám to, že k natočeniu kvalitného filmu netreba veľa peňazí a neviem aké efekty, niekedy stačí len jedna miestnosť a minimálny počet hercov. ()

Heywood

Gyllenhaal je důvod třetí hvězdy, jinak to bylo laciné. Od půlky je jasné, že "dobroser", co věří, že je vyvolen k ochraně, je postavou tak na psychiatra a měl být dávno postaven mimo službu. Navíc je jasné, že dělá závěry z náznaků, nikoliv faktů. Aby film seděl tvůrcům ani otec dětí se nechová logicky a příčetně, čímž jinak průhlednému scénáři nahrává. A praktiky novinářů (zde její) nemá cenu komentovat. Všude stejná levota. Jinak přiznat se, byť i nepravdivě, znamená riziko obvinění těch,, co svědčí pro Vás, z falešného svědectví. ()

fafejt001

I když  to  byl  ,,rííímejk "  , tak  Jake  se  toho  zhostil  celkem  se  ctí . Napětí  to  mělo  a  výkon  uvěřitelný  .  Takže  lepší  průměr  . ()

tomino28

Není to vůbec špatně natočeno, ALE je to v podstatě jen remake dánského originálu z roku 2018. Proto už se nedostavují ty silné emoce a skličující pocity úzkosti, když ve filmu neustále slyšíte volat o pomoc zoufalé hlasy, ale sledujete jen a pouze operátora tísňové linky. Jake má na to celé to sám utáhnout, ale divákovi se nedostává ničeho nového, kvůli čemu by stálo za to doporučit Viníka ke zhlédnutí. ()

KajlQ

The Guilty Is my guilty pleasure. Film má své mouchy, např. Všechno se mi zdá, že je poněkud nelogické a že film šel vyřešit třeba za 15 minut. Ovšem jako drama které je natočené pouze ve 3 místnostech a polovinu postav nevidíme a i přesto dokážeme s něma nějak sympatizovat a empatizovat je opravdu něco. Jake Gylenhall se tu až egoisticky předvádí. Za mě slušné drama. 80% ()

SpicyNugget

Operátorovi tísňové linky se dovolá zoufalá žena, která byla unesena. Snaží se jí pomoct, bohužel ale až pozdě zjistí, že vše je úplně jinak… Tenhle film byl totální ztráta času. A proč? Protože totéž jsem už viděla ve filmu Tísňové volání. Bylo to na chlup stejné, žádná změna. Volající ožralci, kámoš, který měl svědčit, ale chlastal, ženská z telemarketingu, unesená ženská, její ex, který už byl v base, dokonce i ti hadi v břiše zůstali! Proč sakra někdo natočí detailní kopii 3 roky starého filmu? Jednu slabou hvězdu dávám za Gyllenhaala, ale ten to nezachránil. ()

DJMaroko

Začátek byl velice slibný (originál jsem bohužel neviděl), herecky si myslím zvládnuté výborně. Nicméně chování hlavní postavy je dle mého iracionální a nelogické. Už jen ta maličkost, že se všechny hovory vždy nahrávají. ()

jpacuta

Je to pěkně zahrané a natočené. Ale už jednou to tady bylo, před pár lety v dánském originálu. Úplně to samé. A to je docela průser. ()

Lilith03

Překvapuje mě, že je Jake Gyllenhaal na čsfd mezi nejoblíbenějšími herci... Já jsem ho doposud neznala a to si nemyslím, že bych byla nějak neznalá. A především jeho herecký výkon nebyl určitě nikterak valný. No nevím, nejsem z tohoto pána odvařená, ale musím uznat, že měl světlé chvilky. Popsala bych to tak, že mi jeho postava nebyla moc sympatická a byla nedotažená, někdy to bylo neuvěřitelné, ale občas dokázal vytvořit opravdu napětí. Filmu určitě uškodil konec, režie se snažila o převrat za převratem, ale to stačilo bohatě jednou když jsme se dozvěděli co volající udělala, nemuselo jich tam přijít ještě několik dalších, to je přeci zbytečné... Z tohoto důvodu jsem si také během sledování říkala, jak dám pět hvězdiček a jak je to úžasné, protože atmosféra v první polovině fungovala hrozně dobře, byla jsem v napětí, ve kterém jsem dlouho u filmu nebyla. Jenomže pak to šlo z kopce a stejně tak výkon Jaka. Snaha tedy dobrá, ale nakonec tam bylo tolik nedořešených věcí, nových zápletek a všeho, že prostě dávám tři hvězdy a zavírám obě oči, protože ten začátek se mi prostě líbil. ()

Geronimo7

Dobrý film, herecký výkon Jakea  je super. Jen kdo viděl původní dánskou verzi jako první bude se mu tato verze líbit méně. Skandinávci prostě umí. Dánská verze byla uvěřitelnější. Každopádně se určitě nejedná o ztrátu času, originál je ovšem vždy jen jeden. ()

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

30.01.2024

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

10.10.2021

Přestože zatím o příštím filmu britského filmaře Guye Ritchieho (Rozhněvaný muž, Sherlock Holmes) nevíme takřka nic, projekt už se pomalu začíná blížit před kamery. O hlavní roli teď navíc jedná Jake… (více)