poster

Černé město (TV film)

 • Maďarsko

  A fekete város I-II.

 • slovenský

  Čierne mesto

Drama / Historický

Maďarsko, 1972, 7x55 min

 • ainny
  ****

  Vždycky, když někde vzpomínáme na to na co jsme koukali v dětství, tak padne i název Černé město, takže patří k těm, které člověku zůstanou v hlavě i navzdory času a tomu, co všechno za ty roky viděl.(10.4.2012)

 • ferika
  *****

  Tento serial prave isiel na MTV3 (stanica nostalgia) prirodzene v madarcine. Aj po rokoch ma presvedcil o svojich kvalitach natolko, ze som ho objednal aj na DVD - som lenivec, nechce sa mi prevadzat TS subory na DVD, alebo avi, ked sa to da kupit hotove. Realie tocene v historickych lokolitach Slovenska (drobne zabery aj v Bratislave, aj ked dejovo patria do Levoce), slusna vyprava, perfektne kostymy, no a madarska herecka elita. Mozno sa ceska, alebo slovenska televizia po rokoch "utrhne" a zaradi tento serial do vysielania. Popri tych srackach, co denne vidim v televizii, by to bolo jednoznacne pozitivum.(21.12.2015)

 • senecek
  *****

  Ve velmi mladém věku viděný seriál,v hlavě mi hlavně utkvěl poslední díl,kdy se podžupan vydá (nebo je zajat ...) a skončí na popravčím špalku ( scénu kata s velkým mečem vidím jako dnes). Škoda,že takový filmy a seriály vidět dnes (místo ,,ordinací,ulic,přístavů atd.), je spíše velký štěstí anebo náhoda ....(24.1.2016)

 • Ej Hlemýžď
  ****

  Pokud si vzpomínám, šlo o několikadílný historický TV seriál se slovenským dabingem týkající se m.j. města Levoči.(1.11.2003)

 • Terva
  ****

  Okolo Levoči voda sa toči. Kramer vs. pes. Celkem zajímavý případ i s podivným vyvrcholením.(19.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace