Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

FilmWave

"Není kouře bez ohně" - Běda, třikrát běda. "Narkotika" pasovala Joe Carnahana na velmi slibného akčního režiséra a moc mě mrzelo, že MI3 mu nakonec nebyla svěřena. "Sejmi eso" je ovšem tak velké zklamání, že se mi ani nechce věřit, že by jej režíroval stejný člověk jako "Narc". Je to dlouhé, nevyvážené a hlavně velmi nudné. Chvíli je to jako Ritchie, ale není to vtipné, chvíli je to jako Tarantino, ale není to drsné a chvíli jako Scott, ale není to cool. ()

mala_kea

Názorný příklad toho, jak lze s kvalitního scénáře a zajímavého děje udělat "trapné" béčko, když tento film měl na začátku celkem navrch, dokonce sahal i k "áčku". V průběhu děje a zvláště na konci spadl mezi klasiká béčka, kde se vše vyřeší v poslední minutě a navíc rozluštění této zápletky je děsné a několikrát ohrané klišé, což je velká škoda. Původně jsem filmu dával 70%, nyní je to však slabých 55%, nepomohli ani skvělé herecké výkony. 3 hvězda je za akci na konci filmu, protože se celý film, skoro nic nedělo. ()

CrazyLom

Zezačátku to vypadalo jako něco od Ritchieho. Potom jako něco akčního a nakonec jako něco vážného. Zvláštní, ale dost dobré. Přemýšlel jsem mezi trojkou a čtyřkou, ale ti nácci prostě neměli chybu, jim se ni cmenšího než 4* dát nedá :-) ()

DHDV

Hrozně zajímavý film! Akční to ano, ale to je jen jeden z mnoha obsahů tohoto filmu. Nalezte zde šílenství, zajímavý styl humoru a skvěle ztvárněné postavy. Pokud najdete pochopení tak si ten to film určitě užijete, pokud ne, budete ho odsuzovat. Já jsem našel pochopení a jsem tímto zajímavým filmem spokojen (dobrý soundtrack)… ()

P.J.2

Tohle je moje slabost,výborné herecké obsazení,docela originální příběh a nakonci dost masová řežba..Joe Carnahan si nahrábl zkušenosti zde aby natočil vynikající A.-team... ()

Hapretor

Efektivní přestřelka, kde se zachrání jen málokdo, je jednoznačně suverén filmu. Vše se rádoby chytře prolíná, ale ke konci spíše nudí. Znám lepší, promyšlenější filmy na podobné téma, ale toto není k zahození. Velmi "oddechové" po perném dni. Tzv. "RelaxStřílečko-Zabíjačka". ()

drankeryth

Taketo filmecky mam rad, len zo zaciatku sa to nejako vlieklo, ale neskor sa to obratilo k lepsiemu a uz sa aj pomaly islo do akcie proti Israelovi, ktory bol tiez pekny bastard. Vo filme vystupovali rozne pozoruhodne postavy, hlavne ti magori - neonacisti skrizeni s punkacmi boli najviac uleteni:) Vsetci ale mali jeden ciel a to zabit toho sfetovaneho magora Israela. Tie samotne prestrelky boli skvele a ta odstrelovacka sa mi najviac pacila. Na zahodenie ani nebola ta prestrelka vo vytahu, kde sa navzajom zabili dvaja chlapi. Je to dobry film, ktory ma bavil pozerat a vobec si nemyslim, ze som pri nom stratil cas, ktory som venoval tomuto filmu:) ()

Andronikos odpad!

Ďalšia z novodobých akčných "hravých" zlátanín, ktorá na rozdiel od svojho bračeka Gamera kašle na nejaké pseudoposolstvo, zato si nerealisticky trúfa servírovať šokujúcu pointu a niečo na spôsob dojímavého záveru. Bohužiaľ ma po celý čas niečo na tomto filme štvalo. Napr. nezaujímavé, ale nafúknuté akcie; trápny záverečný románik (?) medzi Aliciou Keys a jednou z drsňáckych mužských postáv; idiotské choreografie pádu práve zastrelených tiel; inherentná totálna devalvácia ľudského života a nechutné šaškovanie s mŕtvolami (áno, myslím to hranie sa jedného nacistu či koho na dialóg s práve zastreleným poskytovateľom uniformy a auta); zúfalé pokusy o komediálnosť (ktorých vrcholom je bezradné využitie mládežníckeho blbca, hrajúceho sa na trénovanie nejakého bojového umenia). Iste, sledovať sa to dalo (*/**), ale vec, ktorá vás v každom druhom zábere neskutočne znechucuje a uráža, ba SR, patrí v konečnom dôsledku do koša, kam ju posielam aj s ohľadom na jej súčasné príliš krásne celkové hodnotenie (67 %). ()

Olík

Jeremy Piven má vypracované tělo, neholený obličej a jdou po něm vrahouni rozličných ras, národů a náboženství – tak tahle ho ještě neznám, ale tahle jeho poloha mě fakt bavila. Čiperná akční jízda plná postav nedoživších se dalších narozenin, trefných dialogů, vypointovaných zápletek, kvalitní kamerou podpořené akce, hrubého humoru a hereckých držáků. Žánrová jistota ala Guy Ritchie. ()

Adm.Nelson

Postavy sa tu správajú riadne idiotsky a logika pri sledovaní musela ísť stranou, ale inak ma to bavilo. A tento film ma konečne presvedčil o tom, že Ryan Reynolds je dobrý herec. 7/10 ()

helloween93

Abych pravdu řekl, nějak mi to nesedlo. Obsazení je fajn, ale prvních 40 minut se skoro nic neděje. Poté přijde masakr v hotelu, kde se s námi většina postav rozloučí a následuje "šokující" rozuzlení s totálně debilním koncem. Myslím si, že to mohlo dopadnout daleko lépe. Dvě hvězdy. ()

drakodlak

Máte doma horu popkornu? Chcete vidět kulky letajích po desítkách? Je libo omezit na 109 minut mozkovou aktivitu o 75%? Pokud zní odpověď 3x hurá do tohoto filmu. Pokus o nějakou hloubku příběhu, který ma obsahovat nečekané zjištění hlavních postav je zde vyslověně na škodu ( přece jenom každý pochopí o jaké "překvapení" jde dříve, než k tomu dojde). Režisér se měl více držet představených zabijáků a za mě s nimi víc pracovat, neboť jejich představení v úvodu byla nejzajimavěší část filmu. Potom již vše jde tak nějak z kopce, až po podivné vyvrcholení. 1* za část kde představují zabijáky, 1* za létající kulky a poslední 1*, že jsem mohl po náročném dni vypnout mozek a tupě konzumovat něco co mě nenudilo. Výsledkem jsou horši 3*. ()

Folky

Má to trefný casting, super postavy a dobrý zvrat. Přesto tomu ale něco chybí. I přes to jak je to "cool" to pořád působí prázdně. Ale zábava dobrá. 7/10 ()

MickeyStuma

Snímek ve své podstatě intenzivní, s patřičným množstvím akčních scén a s dějstvím jak na kolotoči. Videoklipové obrazové rozhraní a střih dává všemu patřičnou energii a švih. Politickogangsterské takřka Tarantinovské drama ve své jednoduchosti ve snaze žánrově pobavit a nic víc. Spousta postav, nelogičností, brilantních zvratů a nesourodých setkání vedoucí až do grandiózního finále. Ano, film plný nerealistických sekvencí, ale s hloubkou podstaty věci přinášející jen a pouze akční filmovou zábavu. Rozhodně to není nic pro diváky se na film dívající jen z nudy a bez sebemenšího zájmu. Je to film, který se musí pojat s nadhledem a fantazií. Jinak, bohužel. ()

GOREGASM

Carnahan není Ritchie, prostě chybí tomu lehkonohost a nadhled, respektive je zde krásně čitelný rozdíl mezi hrubozrnějším americkým a elegantnějším britským rukopisem. Přesto to má koule, velmi zajímavé obsazení a to nejen na papíře, ale je na co se koukat i na živo (u mě vede sociopat Chris Pine). Dějová linka je našlapaná od začátku do konce, kde tomu dodá ty pořádné grády zprvu nenápadný Clint Mansell. Jsem zvědav na dvojku. 80% ()

Ronyk7

První dvě třetiny filmu jsou nudné, ale poslední Vám to vynahradí. Perfektní akce, děj, kamera, herci prostě koukatelná záležitost. 22.09.2007 ()

Márduk33

Kdo čeká nějaký film s prohloubenou myšlenkou, tak toto asi není pro něj. Je to prostě takový film na relax. Mně převelice líbila osobitá akce a spád, se kterým se film hrnul dopředu. Dost mě překvapil i děj, který byl vcelku vydařený. ()

Kalimero13

Na pořádnou creazy akci je tam málo akce, rádoby dojemné scény zaráží celkové pojetí filmu. Celkově se na to pěkně kouká ale naprosto v ničem to nevyniká. Navíc prvoplánovaná zamotanost příběhu už začíná být nuda. Kde jsou ty doby Podfu(c)ku ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel