Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

Ichabod

Hodně stylová jízda, sice ne tolik akční jak jsem čekal, ale vzhledem k solidnímu spádu a samotné náplni filmu skvělá. Ve filmu hraje spousta známých tváří, Carnahan je solidní klipař, Mansell dění podkreslil super soundtrackem a mne to tentokrát tak nějak stačilo. Oproti Snatch je scénář prakticky o ničem a postavy nejsou tak dokonale vykreslené (až na výjimky), ale na konflikt jejich zájmových skupin se člověk těší. Vyvrcholení se s logikou nepáře a v podstatě dělá stupidní tečku, za tímto stupidním filmem, ale opravdu mne zabavil a u obrazovky udržel v pohodě. Fandům filmů jako je Transporter 2 bych Smokin´Aces určitě doporučil. ()

Pupidyk

Po druhém shlédnutí zvedám. Je rozdíl dívat se na film s partou postpubertálních kamarádů, a sám u dvd přehrávače. Takhle by točil Guy Ritchie, kdyby věděl něco o akci. ()

jitrnic

První půlka je hrozná, plná strašlivě rádobydrsných dialogů, druhá půlka už je lepší - mnoho krve, hodně ujetých postav a spousta akce - a do pointy jsem se nějak zašmodrchal. Celkově slabší průměr. ()

P1tr

Z trailerů to vypadalo na akční nářez roku, který se nedostavil. I tak si lze užít poměrně svižně natočených 108 minut, ve kterých je méně akce než byste čekali. ()

silent cut

Od americké variace na anglickou gangsterku by člověk neměl očekávat anglický humor a nejspíš ani nadhled. Pokud ale z filmu podobného typu vykucháte tyto ingredience, měli byste je něčím nahradit. Že by pár groteskních postaviček dohnaných do krajnosti? Občas to funguje. "Odpouštím ti, taky určitě půjdeš do nebe" je moje nejoblíbenější, jenže to je problém. Film má našlápnuto. Ze začátku méně, ale pak se na scéně objeví ta banda chaotů a je to fakt odvaz, jenže pokud chcete natočit frenetickou akční mega střílečku a pak si řeknete, že byste do kina mohli přitáhnout i ty dumavější, pár retrospektiv a rozčarování z vší té brutality zrcadlící se v lubrikovaných bělmech ryana reynoldse je trochu málo... Chtěl jsem dát 2 a půl... teď jsou tam tři... a to není už vůbec špatný... ()

Specs

Hlášky: Jack Dupree: - "Možná bratři Tremorovi. Tři. Ta stejná zatracená matka. Tři, různí tatínkové-magoři. Dělají ty sebevražedné akce ve stylu kamikadze. Slyšel jsi o tom klubu v Cleveland?" 'Pistol' Pete Deeks: - "Jak řezali, sekali, pálili a stříleli?" Hollis Elmore: - "Co se stalo?" Jack Dupree: - "Udělali v tom zasraném klubu uplný masakr. 7 mrtvých, 28 raněných. Všechno, aby chytili jednoho chlapa. Během zmatku to jeden chytil do krku a omdlel. Druhému zablokovaný granát vystřelil do tváře a oslepil ho. Třetí, postřelený do zad, nemohl chodit. Neonacistický monstra, které určitě recitují Mein Kampf jako pohádku o Hloupé huse. Ti zasranci mohou způsobit víc bordelu než atomová bomba." & Buddy 'Aces' Israel: - "Všechny kytky tady uvadly, zavolej do květinářství." Sir Ivy: - "Musíš se uklidnit." Buddy 'Aces' Israel: - "A ty musíš zavolat do květinářství." & Bernard 'Beanie' Alfonso: - "Sakra! Nevěděl jsem, jak moc jsem zajebaný, dokud jsem neuviděl tvojí prdelku. Za necelých 6 hodin si se změnila z Beyoncé na Velkou Stopu." Hooker: - "Neser si, píčo!" Bernard 'Beanie' Alfonso: - "Hej, to jsme taky tančili, štětko." ()

pugs

Čakal som niečo horšie, ale tak to už s hodnotením na čsfd(!) býva. Celkovo som viac očakával od Bena Afflecka, ktorého nejak extra nemám rád a čakal som, či sa vytiahne... pozerám, pozerám - a má tam len jednu, či dve scény. Opakom bol pre mňa nováčik Ryan Reynolds, ktorý sa mi vo filme dosť zapáčil (herectvom vy PARCHANTI!):-) Akcie tu nebolo ani priveľa a ani primálo. Charaktery postáv sú tak pekne vypracované, až to bije do očí. Najviac sa mi páčili bratia dementi a debutová Alcia Keys. Musíme predsa uznať, že to je kočka. Celkom 7/10 ()

BuryGol

Ehm, tak teda...já nevim. Myšlenka filmu se v tom sledu událostí nějak ztratila a vysvětlení na konci mýmu vyšťavenýmu mozku a skelnýmu pohledu ne tak úplně docvaklo. Akce, střílení, rozsekaný těla na hadry, litry krve na stěně, profi zabijáci, policajti, korunní svědek...do toho prolínání záběrů, ostrý střihy, příliš mnoho informací najednou. Přišlo mi to zmatený jak Ritchieův Revolver, ale zároveň jsem se bavil a užíval si akci. Dám tomu teda 4 hvězdy s podmínkou, že se nepodívám na druhej díl, kterej očividně stojí za prd. ()

sellsakul

Príjemné prekvapenie, ktoré som nečakal. Začiatok filmu je dosť neprehľadný a zdĺhavý (oboznamovanie s postavami, rýchle strihy záberov), ale potom sa to rozbehne tak ako sa na dobrý akčný film patrí. Smokin Aces je z časti ako vystrihnutý z učebnice od TARANTINA (dialógy, zápletka), ale ľahko sa rozozná pravý majster od falošného, ale aj v tomto prípade aj ten falošný stojí určite za pozretie! ()

Jello Biafra

Zaujímavé krimi, ktoré sa ku koncu zvrtne v strielačku za akú by sa nemusel hanbiť ani Guy Ritchie či John Woo. Hlavným ťahom filmu je jednoznačne hviezdne obsadenie a zbesilý videoklipový strih. Príbeh je prostý: varietný bavič Buddy "Eso" Israel sa stal nepohodlným pre mafiánského kápa a ten na jeho hlavu vypíše miliónovú odmenu. Do hotelu u jazera Tahoe kde je Eso ubytovaný sa tým pádom začne sliezať plejáda tých najpodivnejších zabijakov (geniálny majster prevlekov, trojica náckov, dve sexy kočeny, úchylný sadista atď.) a nás čaká prekotné finále a bohužial aj pointa, ktorá celý film obráti naruby. Všetko však zachraňujú skvelé hlášky a svojrázny "hitmani". ()

Soweek

Nemám důvod dávat míň. Popravdě taková akční věc jako je tahle tady dlouho nebyla a ani dlouho nebude. Film je napůl gangsterka a napůl masakr. Nečekejte žádné propletené věci jako od Guye Ritchieho, tohle je americká gangsterka, takže se víc střílí než mluví. Film trvá dvě hodiny a po celou dobu vás udrží v tempu, charaktery jsou různorodé a všechny vynikající, sem tam se objeví těžce nepředvídatelné situace a celý film doprovází gangsterský akční humor, který společně s výbornou kamerou potěší vaše smysly. Volba soundtracku je více než dobrá. Herecké obsazení voleno výborně. Nebudu ubírat hvězdičky jenom kvuli tomu, že mi film nic do života nedal. S klidem můžu říct: Pělně prožité 2 hodiny mého života.:-) ()

Looser

Na půl cestě mezi opravdovým masakrem a hlubší pointou. Od každého kousek, tady bohužel nedává dohromady dobrý celek. Přepatlaný děj a mnoho postav nezachrání ani nakoplá kamera a slušný hudební doprovod. Nepřehlédněte Alice Keys, která si střihla najemnou vražedkyni. ()

sedm.1

Už hooodně dlouho jsem neviděl film,u kterého jsem pocítil tak PROMRHANEJ potenciál.Skvělý nápad na coolfilm,ze kterého měla být meganašláplá krvavá palba.Zato se mi dostalo filmu naprosto zbytečně překombinovaného,s přehršlem zbytečných postav a nesmyslným dějem,který měl sloužit pouze jako podklad pro pořádnou jízdu a né si hrát na "Oscarovou báchorku".Nakonec oné všude slibované řežby je tam minimum,všichni přítomní jsou trapní a toporní až na půdu,bez napětí,bez švihu,klipový střih neskutečně rušivý,neobratné dialogy,tupá pointa.ZKLAMÁNÍ!!! ()

Arius

Odhliadnuc od všetkých nepriaznivých faktorov sa na to pozeralo velmi dobre a celkový dojem má nepriestrelné alibi. ()

svačinka

naefektovaná hajprukecaná stupidita bez špetky avizovaného humoru, která naštěstí uběhla celkem rychle...díky Alicii dávám za 3*... ()

slovan1

Nějaký náznak Ritchiovského filmu to mělo. Ale celkově to působilo o hodně jinak. Černého humoru zde bylo poskromnu, jestli tady vůbec nějaký pořádny frk byl... Vraždíci partý parádní figurky, náckově odporně zvrhlá trojka, která ale sem tam pobavila. Silné herecké obsazení, pěkná Alicia Keys. Přestřelky parádní, největší luxus ke konci v hotelu, kde to pral každý to každého. O něco víc než průměrná zábava. ()

herr_carter

Zajímavě vykonstruovaný příběh zasazený de facto do jediného interiéru casina. Celá kostra filmu a průběh jsou bečkové, ovšem závěrečná pointa je hodně inteligentní a důvtipná, navíc scénka u výtahů, když všichni střílí do všech, je kulervoucí - já jsem spokojen...........moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Arkanoid

Akčná smršť plná zaujímavých postavičiek, ktorá nepustí aj vďaka adrenalínovému soundtracku. Ako čerešničku na torte nám potom tvorcovia naservírujú spirituálne vykúpenie, oslobodenie sa od skazenosti, ktoré ale veľmi nezapadá k predošlému dianiu, kedže dovtedy sa film na žiadnu psychológiu nehral. Škoda nerozvinutých charakterov, o postavy s hĺbkou by sa divák bál viac a celkovo by to film pozdvihlo, no tu našťastie kvalitu postáv nahradenú kvantitou efektívne zakryla zručne zvládnutá akcia a tak vám tento film len tak nevyšumí z hlavy. ()

vitekpe

Znate takovy ty cernsossky videoklipy, kde jsou samy chromovany retezy, zlaty auta, bouchacky a bazeny plny devek? Tak tenhle trva 109 minut. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel