Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – pozítří
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
05:50

Tescoma s chutí (2009) (TV pořad)

Rodinný
06:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
06:40

Gympl s (r)učením omezeným - Z deště pod okap (2012) (epizoda) (S01E12)

Komedie / Drama
08:05

Odložené případy - Postav se a zakřič (2007) (epizoda) (S04E20)

Krimi / Drama / Mysteriózní
09:00

Můj přítel Monk - Pan Monk svědčí u soudu (2009) (epizoda) (S08E05)

Komedie / Krimi / Drama
09:55

Můj přítel Monk - Pan Monk a kritik (2009) (epizoda) (S08E06)

Komedie / Krimi / Drama
10:57

Odpolední Počasí

11:00

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
11:30

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
12:25

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:20

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
15:40

Love Island (2021) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
17:40

Můj přítel Monk - Pan Monk svědčí u soudu (2009) (epizoda) (S08E05)

Komedie / Krimi / Drama
18:35

Můj přítel Monk - Pan Monk a kritik (2009) (epizoda) (S08E06)

Komedie / Krimi / Drama
19:30

Odložené případy - Postav se a zakřič (2007) (epizoda) (S04E20)

Krimi / Drama / Mysteriózní
21:00

Na lovu (2021) (TV pořad)

Soutěžní
21:45

Gympl s (r)učením omezeným - Z deště pod okap (2012) (epizoda) (S01E12)

Komedie / Drama
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:25

Novashopping

02:40

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:35

MasterChef Česko 5 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV
04:20

7 pádů Honzy Dědka (2012) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
05:30

Walker, Texas Ranger - O bod míň (1995) (epizoda) (S04E05)

Akční / Dobrodružný / Krimi
06:30

Jake a Tlusťoch - Proč se nemůžeš chovat slušně? (1989) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
07:30

Policie Hamburk - Narušitelé večírků (2013) (epizoda) (S08E11)

Krimi / Drama
08:30

Komisař Rex - Dívka a vrah (2001) (epizoda) (S07E08)

Krimi / Akční / Mysteriózní
09:40

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
10:50

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
11:50

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

1. MISE - Krutá volba (2021) (epizoda) (E05)

Drama
15:35

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
16:40

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
17:55

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
19:00

Policie v akci (2017) (TV pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
20:00

Komisař Rex - Dívka a vrah (2001) (epizoda) (S07E08)

Krimi / Akční / Mysteriózní
21:05

Jake a Tlusťoch - Proč se nemůžeš chovat slušně? (1989) (epizoda) (S02E04)

Krimi / Drama
22:05

Policie Hamburk - Narušitelé večírků (2013) (epizoda) (S08E11)

Krimi / Drama
23:40

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Wolverine (2011) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Fantasy
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:10

M*A*S*H - Pozor na Flagga, chlapci! (1979) (epizoda) (S07E22)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

M*A*S*H - Preventivní léčba (1979) (epizoda) (S07E23)

Komedie / Drama / Válečný
03:15

1. MISE - Krutá volba (2021) (epizoda) (E05)

Drama
04:15

Nejlepší trapasy (2013) (TV seriál)

Povídkový / Komedie
05:30

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
06:00

Zprávy ve 12

06:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

06:30

Sama doma (1998) (TV pořad)

Publicistický
08:00

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

08:15

13. komnata - 13. komnata Alfreda Strejčka (2021) (epizoda) (S18E03)

Dokumentární / Životopisný
08:45

Už od ráje (1986) (TV film)

Komedie
10:00

Na krok od nebe - Daleko od světa (2012) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:55

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
11:25

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
11:40

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

12:00

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
12:25

Kde domov můj? (2016) (TV pořad)

Soutěžní
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:56

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Losování Sportky a Šance

14:10

Dobrodružství kriminalistiky - Identifikační kresba (1990) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama / Dobrodružný
15:00

Labyrint - Epizoda 3 (2018) (epizoda) (S03E03)

Krimi / Drama / Thriller
16:00

Hercule Poirot - Dáma se závojem (1990) (epizoda) (S02E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
16:49

Výsledky losování Šťastných 10

16:50

Komici na jedničku (2010) (TV pořad)

Dokumentární / Komedie / Talk-show
17:50

AZ-kvíz (1997) (TV pořad)

Soutěžní
18:15

Máte slovo (2008) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
19:20

Po stopách (2004) (TV pořad)

Dokumentární
19:35

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
19:55

V kondici (2007) (TV pořad)

Publicistický
20:15

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
22:45

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
23:15

Černé ovce (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Události v regionech (2007) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Na krok od nebe - Daleko od světa (2012) (epizoda) (S02E08)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
03:55

Vlak dětství a naděje - Sněhurčina smrt (1985) (epizoda) (E01)

Komedie / Drama / Válečný
04:15

Tajemství divočiny (2004) (TV seriál)

Dokumentární
04:45

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

05:00

Hitlerovy peníze (2020) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
05:45

Letečtí stíhači v boji (2006) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:35

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

06:50

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
07:40

Tereza – Náboj lásky (2019)

Dokumentární
08:40

Co Čech, to chovatel - Zvíře pro kadeřníka? (2021) (epizoda) (S02E03)

Dokumentární
08:50

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
09:45

Klíč (2010) (TV pořad)

Rodinný
10:15

Vyhrazeno pro pořady politických stran, politických hnutí a koalicí kandidujících ve volbách do Poslanecké sněmovny 2021

10:30

Kdo zabil neandertálce (2018)

Dokumentární / Historický
11:25

LEGIE 100 - Sibiřská anabáze (2019) (TV film)

Dokumentární / Historický
12:20

Tutanchamonův odkaz (2019) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
13:10

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Modrá krev - Sternbergové (2017) (epizoda) (S01E04)

Dokumentární
15:00

Krajinou domova - Přehrady (2021) (epizoda) (S03E03)

Dokumentární
15:30

Na cestě - Na cestě po západním Islandu (2021) (epizoda) (S23E04)

Dokumentární
16:00

Industrie - Výroba války (2021) (epizoda) (E03)

Dokumentární
16:30

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě - Bitva o Moskvu (2010) (epizoda) (E02)

Dokumentární / Historický / Válečný
17:25

Letecké katastrofy - Fotbalová tragédie (2019) (epizoda) (S19E09)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
18:10

Sestra - Epizoda 3 (2020) (epizoda) (E03)

Drama / Mysteriózní / Thriller
18:55

Továrna na lži aneb Fake news z Ruska (2018) (TV film)

Dokumentární
19:55

Zašlapané projekty (2008) (TV seriál)

Dokumentární
20:15

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:40

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
21:10

Přísně tajné vraždy (2009) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
21:25

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:50

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
22:15

Před půlnocí (2006) (TV pořad)

Talk-show
22:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Sedm světů, jedna planeta - Jižní Amerika (2019) (epizoda) (E03)

Dokumentární
03:20

Uttarákhand, u pramenů Gangy (2019) (TV film)

Dokumentární
06:45

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
07:40

Teleshopping Soukup shop

08:30

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
09:50

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
11:00

Právník ve studiu (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:30

ONA A ON (2013) (TV seriál)

Komedie
12:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
14:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
16:10

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
16:45

Aréna Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:05

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
18:55

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
19:30

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:40

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:45

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:10

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:45

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

06:40

Teleshopping

07:10

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Komedie / Romantický
09:05

Solo: Star Wars Story (2018)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
11:35

Willow (1988)

Dobrodružný / Fantasy / Rodinný
14:00

Seznamte se, Joe Black (1998)

Romantický / Drama / Fantasy
17:25

Půlnoční běh (1988)

Akční / Dobrodružný / Komedie
19:55

Nenarození (2009)

Horor / Mysteriózní / Thriller
22:10

Medvědí bratři (2003)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
23:25

Willow (1988)

Dobrodružný / Fantasy / Rodinný
01:35

Můj přítel Monk - Pan Monk svědčí u soudu (2009) (epizoda) (S08E05)

Komedie / Krimi / Drama
02:25

Můj přítel Monk - Pan Monk a kritik (2009) (epizoda) (S08E06)

Komedie / Krimi / Drama
03:20

Teleshopping

03:50

Solo: Star Wars Story (2018)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
04:00

Hvězdná brána - Lovec Goa'uldů (1999) (epizoda) (S03E07)

Akční / Dobrodružný / Drama
05:00

Hvězdná brána - Démoni (1999) (epizoda) (S03E08)

Akční / Dobrodružný / Drama
06:05

Ajťáci - Večeře (2007) (epizoda) (S02E04)

Komedie
06:35

Ajťáci - Kouř a zrcadla (2007) (epizoda) (S02E05)

Komedie
07:10

Simpsonovi - Křeslo pro Homera (2002) (epizoda) (S13E21)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - S Homerem přijde zákon (2002) (epizoda) (S13E22)

Animovaný / Komedie
08:10

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (2002) (epizoda) (S14E01)

Animovaný / Komedie
08:40

Simpsonovi - Homerova rock'n'rollová brnkačka (2002) (epizoda) (S14E02)

Animovaný / Komedie
09:00

Hvězdná brána - Bitevní řád (1999) (epizoda) (S03E09)

Akční / Dobrodružný / Drama
10:00

Hvězdná brána - Rozloučení navždy (1999) (epizoda) (S03E10)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:05

Ajťáci - Muži bez žen (2007) (epizoda) (S02E06)

Komedie
11:40

Ajťáci - A je to! (2008) (epizoda) (S03E01)

Komedie
12:15

Simpsonovi - Rychle a srstnatě (2003) (epizoda) (S15E05)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Krustyho zkouška z dospělosti (2003) (epizoda) (S15E06)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Patnácté Vánoce u Simpsonů (2003) (epizoda) (S15E07)

Animovaný / Komedie
14:15

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
15:20

Osobní řidič Míra Hejda (2021) (TV pořad)

Zábavný
15:55

Moto cestou necestou (2011) (TV seriál)

Dokumentární
16:25

Next - Složka č. 2 (2020) (epizoda) (E02)

Drama / Krimi / Sci-Fi
17:35

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
18:05

Simpsonovi - Rychle a srstnatě (2003) (epizoda) (S15E05)

Animovaný / Komedie
18:35

Simpsonovi - Krustyho zkouška z dospělosti (2003) (epizoda) (S15E06)

Animovaný / Komedie
19:05

Simpsonovi - Patnácté Vánoce u Simpsonů (2003) (epizoda) (S15E07)

Animovaný / Komedie
20:05

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:15

Jen počkej, zajíci! (1969) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
20:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
21:40

Orange Is the New Black - A nakonec pizza (2014) (epizoda) (S02E06)

Drama / Komedie / Krimi
22:50

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:45

Partička (2011) (TV pořad)

Komedie
01:45

Teorie velkého třesku - Mateřská peripetie (2019) (epizoda) (S12E22)

Komedie / Romantický
02:10

Teorie velkého třesku - Proměnlivá konstanta (2019) (epizoda) (S12E23)

Komedie / Romantický
02:55

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:15

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní
05:10

Ano, šéfe! (2009) (TV pořad)

Reality-TV
06:25

Rosamunde Pilcher - Presumpce lásky (2010) (epizoda) (S01E93)

Drama / Romantický
08:20

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
09:10

Velvet - Nová krev (2014) (epizoda) (S02E08)

Drama / Romantický
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Záchranáři z hor - Výpadek paměti (2013) (epizoda) (S04E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Záchranáři z hor - Výpadek paměti (2013) (epizoda) (S04E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:00

Rosamunde Pilcher - Cesta za štěstím (2011) (epizoda) (S01E100)

Drama / Romantický
15:55

Velvet - Svatební šaty (2014) (epizoda) (S02E09)

Drama / Romantický
16:55

Slunečná - Připoutaná! (2021) (epizoda) (S03E07)

Komedie / Romantický / Rodinný
18:10

Záchranáři z hor - Výpadek paměti (2013) (epizoda) (S04E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
19:10

Záchranáři z hor - Výpadek paměti (2013) (epizoda) (S04E05)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:10

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
21:05

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
22:00

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
22:55

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:30

Dvě tváře lásky (1998) (TV seriál)

Drama / Telenovela
01:50

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
03:10

Přístav - Zavřeno! (2016) (epizoda) (S02E08)

Komedie / Romantický

Reklama

Reklama