Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – neděle 05.12.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Vánoce pod jednou střechou (2017) (TV film)

Romantický
06:40

Zrození šampióna (2009)

Drama / Sportovní / Životopisný
09:10
11:00

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Komedie / Drama
13:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
14:25

SuperStar 2021 (2021) (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Reality-TV
17:35

Střepiny (2002) (TV pořad)

Publicistický
18:10

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Komedie / Drama
20:30

Odložené případy - Duše (2009) (epizoda) (S07E04)

Krimi / Drama / Mysteriózní
21:10

Volejte Novu (2003) (TV pořad)

Talk-show
21:45

Brémští muzikanti (2009) (TV film)

Fantasy / Pohádka / Rodinný
22:45

Novashopping

23:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
02:35

Novashopping

02:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
03:50

Specialisté - Na válečné stezce (2018) (epizoda) (S03E10)

Krimi / Thriller
04:15

Šéfem za pár minut (2020) (TV pořad)

Publicistický
05:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
05:45

Váš Prima Receptář (2016) (TV pořad)

Publicistický
06:30

Libovky Pepy Libického (2019) (TV pořad)

Publicistický
06:50

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
07:30

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
07:50

Polda - Poklad (2021) (epizoda) (S05E06)

Krimi / Komedie
09:00

Polda - Šikana (2018) (epizoda) (S03E07)

Krimi / Komedie
10:20

Princezna zakletá v čase (2020)

Pohádka / Fantasy / Komedie
12:52

Počasí

12:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
14:15

Když draka bolí hlava (2018)

Pohádka
16:30

Pomsta: Milostný příběh (2017)

Krimi / Thriller / Drama
18:35

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Akční / Krimi / Thriller
21:25

Svět ve válce (1973) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
22:40

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
00:25

Bolek a Lolek vyrážejí do světa (1968) (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
01:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
02:10

M*A*S*H - Armáda versus Námořnictvo (1973) (epizoda) (S01E20)

Komedie / Drama / Válečný
02:45

M*A*S*H - Nerozhodně (1973) (epizoda) (S01E21)

Komedie / Drama / Válečný
03:15

Přešlapy - Ženy v nouzi, muži v pokušení (2010) (epizoda) (S03E01)

Komedie
04:00

Toulavá kamera (2003) (TV pořad)

Dokumentární
04:30

Objektiv ČT24 (1987) (TV pořad)

Publicistický / Dokumentární
05:00

Život na zámku - Nejasné příznaky (1998) (epizoda) (S02E24)

Drama / Rodinný
05:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
06:00

Otázky Václava Moravce (2004) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
07:00

Zprávy

07:05

Nebe a Vincek (2008) (TV film)

Pohádka
08:05

Pekelná maturita (2003) (TV film)

Pohádka / Komedie
09:10
10:00

Městem chodí Mikuláš (1992) (TV film)

Drama
11:30

Adventní koncerty České televize 2021 (2021) (TV pořad)

Hudební
12:25

Herbář (2013) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Události za okamžik a počasí

13:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
13:52

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
14:05

Epicentrum (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:09

Losování Sportky a Šance

14:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
14:15

Marie Terezie II (2019) (TV film)

Drama / Historický / Životopisný
16:00

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
16:34

Výsledky losování Šťastných 10

16:35

Vražda v hotelu Excelsior (1971)

Krimi / Komedie
18:05

Případy detektiva Murdocha - Tma před úsvitem II. část (2018) (epizoda) (S12E18)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:55

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
19:25

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
19:50

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
20:15

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
20:35

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
21:00

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
21:25

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
21:30

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
21:55

Zkus mít vkus (2009) (TV pořad)

Publicistický
22:20

Po stopách (2004) (TV pořad)

Dokumentární
22:35

Malá farma (2010) (TV pořad)

Reality-TV
23:00

Krotitelé dluhů (2009) (TV pořad)

Publicistický / Reality-TV
23:30

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
23:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
03:00

Bakaláři - Krádež (1974) (epizoda) (S03E13)

Komedie / Krátkometrážní
03:15

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
03:50

Tak se ptám - Kvůli mně přestane (1982) (epizoda) (E08)

Drama / Psychologický
04:20

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
04:25

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
04:50

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
05:50

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
06:15

Úžasné zvířecí rodiny (2019) (TV seriál)

Dokumentární
07:10

Na plovárně (1998) (TV pořad)

Talk-show
07:35

Santův příběh (2020) (TV film)

Dokumentární
08:30

Bedekr (2014) (TV pořad)

Dokumentární
09:00

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
09:55

Modrá krev - Belcrediové (2019) (epizoda) (S02E06)

Dokumentární
10:50

Třicet let lady Diany (2021) (TV seriál)

Dokumentární
11:40

Příběhy 20. století - Osvobození? (2021) (epizoda) (S03E07)

Dokumentární
12:10

Krajinou domova - Obnova krajiny domova (2021) (epizoda) (S03E13)

Dokumentární
12:35

Rusko z výšky - Zamrzlé severní pobřeží (2018) (epizoda) (E04)

Dokumentární
13:20

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
13:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
14:00

Poslední Mohykán (1992)

Akční / Dobrodružný / Drama
15:55

Česká hlava 2021 (2021) (TV pořad)

Zábavný / Publicistický
17:00

Hledá se Orient Express (2018)

Dokumentární / Historický
18:25

Delfíní muž (2017)

Dokumentární
19:45

Svět v plamenech - Epizoda 4 (2019) (epizoda) (E04)

Drama / Historický / Válečný
20:40

Svět v plamenech - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (E05)

Drama / Historický / Válečný
21:40

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
21:45

Abeceda komunistických zločinů (2011) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
22:00

Vesnicopis (2010) (TV pořad)

Dokumentární
22:20

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
22:45

Náš venkov (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Vydří ostrov (2019) (TV film)

Dokumentární
23:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
02:30

Sto divů světa (2014) (TV seriál)

Dokumentární
03:25

Zlatá horečka na Yukonu (2018)

Dokumentární
04:10

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:00

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:50

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:45

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
06:55

Inga Lindström - Shledání v Eriksbergu (2009) (epizoda) (E28)

Drama / Romantický
08:55

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
10:00

Hvězdy na cestách (2010) (TV pořad)

Dokumentární
10:45

Vaření se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Což takhle dát si VIP? (2013) (TV pořad)

Reality-TV
12:30

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:55

Krimi zprávy (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:05

VIP svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
14:55

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (TV pořad)

Publicistický
15:50

Vítejte ve světě Andrého Rieu (2013) (TV pořad)

Hudební / Reality-TV
16:45

Splněné sny (2011) (TV pořad)

Reality-TV / Rodinný
18:05

Inga Lindström - Shledání v Eriksbergu (2009) (epizoda) (E28)

Drama / Romantický
20:05

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
20:45

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
21:15

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
21:40

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
03:10

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:15

Teleshopping

04:45

Princ Egyptský (1998)

Animovaný / Rodinný / Muzikál
06:40

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
08:30

Polární expres (2004)

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
10:20

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010)

Rodinný / Dobrodružný
12:20

V oku tornáda (2014)

Akční / Thriller / Katastrofický
14:00

Úkryt (2002)

Drama / Krimi / Thriller
16:20

Blade (1998)

Akční / Fantasy / Horor
18:40

Muž v ohni (2004)

Akční / Krimi / Thriller
23:05

Raubíř Ralf (2012)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
00:55

Seabiscuit (2003)

Drama / Sportovní
03:35

Dennis postrach okolí znovu zasahuje (1998)

Rodinný / Komedie
04:00

Autosalon (2005) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
05:15

Samsung MČR v mobilních hrách

05:45

Kurz sebeovládání - Charlie a investor (2014) (epizoda) (S02E84)

Komedie
06:15

Kurz sebeovládání - Charlieho zlý sen (2014) (epizoda) (S02E85)

Komedie
06:45

Simpsonovi - Kwik-E-Mart: Znovuzrození (2016) (epizoda) (S27E12)

Animovaný / Komedie
07:10

Simpsonovi - Láska je chemie (2016) (epizoda) (S27E13)

Animovaný / Komedie
07:40

Simpsonovi - Věčně smutná dáma (2016) (epizoda) (S27E14)

Animovaný / Komedie
08:00

Simpsonovi - Veterinářka Líza (2016) (epizoda) (S27E15)

Animovaný / Komedie
08:30

Nesmrtelný (2015)

Akční / Mysteriózní / Sci-Fi
11:15

Kurz sebeovládání - Charlie a ta pravá (2014) (epizoda) (S02E86)

Komedie
11:45
12:15

Simpsonovi - Hodinky po tátovi (2017) (epizoda) (S28E18)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Burnsova univerzita (2017) (epizoda) (S28E19)

Animovaný / Komedie
13:15

Simpsonovi - Dokonalý vnuk (2017) (epizoda) (S28E20)

Animovaný / Komedie
13:45

Simpsonovi - Noční klub u Vočka (2017) (epizoda) (S28E21)

Animovaný / Komedie
14:15

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Dobrodružný / Fantasy
17:10

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Akční / Thriller / Válečný
18:50

Simpsonovi - Hodinky po tátovi (2017) (epizoda) (S28E18)

Animovaný / Komedie
19:20

Simpsonovi - Burnsova univerzita (2017) (epizoda) (S28E19)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Dokonalý vnuk (2017) (epizoda) (S28E20)

Animovaný / Komedie
20:15

Simpsonovi - Noční klub u Vočka (2017) (epizoda) (S28E21)

Animovaný / Komedie
20:45

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
21:15

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
21:45

Tutorial (2021) (TV pořad)

Publicistický
22:15

Narcos: Mexiko - Kostky jsou vrženy (2020) (epizoda) (S02E02)

Drama / Krimi / Thriller
23:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:05

Flash - Bod zlomu (2016) (epizoda) (S02E20)

Akční / Dobrodružný / Drama
00:55

Flash - Dinosaurus na útěku (2016) (epizoda) (S02E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
02:10

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
03:25

Top Gear 2010 (2002) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
04:35

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:20

Svatby v Benátkách - Nejsem služka (2015) (epizoda) (S02E17)

Rodinný / Komedie / Romantický
06:30

Nezapomenutelný tanec (2018)

Drama / Romantický / Taneční
08:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
09:10

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
10:10

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
14:00

Rodokmen lží (2019) (TV film)

Thriller
15:50

Velvet: Návrat - Teď, nebo nikdy (2017) (epizoda) (S01E07)

Komedie / Drama / Romantický
17:00

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
18:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
19:00

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
19:55

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
20:50

Slepá láska (2017) (TV seriál)

Telenovela
21:50

Everwood - Poslední ohlédnutí (2004) (epizoda) (S02E18)

Drama / Rodinný
22:50

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:30

Everwood - Nemoc (2004) (epizoda) (S02E19)

Drama / Rodinný
01:45

Ohnivý kuře - Láska na grilu (2016) (epizoda) (S01E32)

Komedie
03:10

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama