Pach krve

Alicia Keywan

Kostýmy:

Georgina Yarhi
  • MM_Ramone

Pokiaľ ste mali možnosť vidieť "Texaský masaker motorovou pilou" alebo "Hory majú oči", kľudne postačia aj ich novšie remake verzie, tak je úplne zbytočné sa pozerať na "Wrong Turn". Pretože je to len lacná, béčková vykrádačka spomínaných kultových hixploitation horrorov. Nebojím sa napísať, že sa mi to zdá ako dosť nepodarená karikatúra. Plná nelogickostí; doslova absurdít. Vrcholom je nočná naháňačka v korunách stromov. Nebol som s týmto titulom spokojný. Slabota. Nič pre horrorových veteránov. **(23.2.2011)

• Djkoma

Krásná dívka za 1* a ostatní stupidní variace na zrůdy v lese a "ježiši my jsme nabourali co budeme dělat?". Nedostatečná atmosféra a nulová hrůzostrašnost tento horror posílají do kytek.(19.2.2006)

• NinadeL

Celovečerní reklama na tílko Elizy Dushku. Nebo na Elizu Dushku v tílku? Každopádně nemá smysl se pozastavovat na tím, co ten film je, ale nad tím, čím není. Není obyčejnou teen vyvražďovačkou / lekačkou. Je blbostí na entou, o vnitřní logice některých scén nemluvě. Čili z kategorie: "Šlo to." Jen si to užijte.(16.10.2009)

• Mahalik

V lese do sebe nabourají dvě auta. Samozřejmě, že v něm sedí teenageři a protože není na mobilu signál ( AHA !) začnou prozkoumávat okolí. Jenže všechno není jak se zdá být. V lese je totiž napadnou zmutovaný panáci, kteří - bla, bla, bla,bla,bla. Už mě to docela otravuje, ale psát to budu dokud si to producenti neuvědomí (copa kdyby náhodou tenhle koment četl americký producent :D) a to že dnešním režisérům jakoby docházela šťáva. Všechno je na jedno brdo a žádná lekačka už vás nevystraší, poněvadž ji čekáte. Je to nuda, je to ohraný, je to prostě starý jako Metuzalém. Kdyby alespoň hlavní hrdina nebyl demence sama, možná bych se i polepšil a tu čtverčičku přihodil. Ale ne člověk si má stát za svým názorem. Je to blbost a tečka, vykřičník a pomlčka !(5.10.2007)

• Davies182

Zhovadilost - jedno slovo by stačilo. Debilní postavy, debilní záporáci, atmosféra nula. Předvídatelné, nestrašidelné. Ale kupodivu nenudné! Při delší stopáži bych neváhal s odpadem, takhle se to ještě kupodivu celkem dalo zkousnout (film přesně na stav s kocovinou - hlava jak střep - ve kterém byl shlédnut a kdy se nedá dělat nic jiného, než tupě hledět před sebe a čekat, až to celé skončí)...(28.6.2011)

• - Film v našich biografech navštívilo jen 1 587 diváků a vydělal 193 413 korun českých.. (Stocki)

• - Keď partia dorazí po prvýkrát pred chatu, ktorá patrí kanibalom, spomenie Scott snímku Deliverance (1972). Tento film sa považuje za prvý zo subžánru hixploitation, do ktorého patrí aj Wrong Turn. (Marceloo)

• - Hlavní ženská protagonistka Jesse Burlingame, kterou ztvárnila herečka Eliza Dushku, byla pojmenována podle hrdinky románu "Gerald's Game" od Stephena Kinga. (Stocki)