poster

Pach krve

 • USA

  Wrong Turn

 • Německo

  Wrong Turn

 • Slovensko

  Pach krvi

Horor / Thriller

USA / Německo, 2003, 84 min

Režie:

Rob Schmidt

Scénář:

Alan B. McElroy

Kamera:

John S. Bartley

Střih:

Michael Ross

Scénografie:

Alicia Keywan

Kostýmy:

Georgina Yarhi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Žilo bylo v jednou domečku několik směšných figurek a ty měly rády mladé lidské masíčko, jehož čerstvá dávka k nim zrovna přispěchala ve dvou vozidlech. Co na tom, že děj podobných snímků je stále stejný, že logika opět dostává očekávaně tvrdé zásahy pod pás a že tajemný strach z neznámého prostě přijít nemohl, protože hladoví fešáci byli kamerou zachyceni příliš brzo? Asi nic, protože ti, co se rádi brodí rozstříkanou krví, si to určitě zase užijí a my ostatní se dál budeme v poklidu procházet lesem, protože tohle se stává pouze v amerických hvozdech.(11.5.2016)

 • EdaS
  **

  Jako horor to moc nefunguje, jako akční survival docela jo. Moc mi tam chyběla nějaká atmosféra, (nový) Texaský masakr motorovou pilou se mi líbil o hodně víc. A kam se oba tyhle filmy hrabou na Vysvobození! 2 a půl hvězdičky.(26.12.2005)

 • Djkoma
  *

  Krásná dívka za 1* a ostatní stupidní variace na zrůdy v lese a "ježiši my jsme nabourali co budeme dělat?". Nedostatečná atmosféra a nulová hrůzostrašnost tento horror posílají do kytek.(19.2.2006)

 • 2Pac
  ***

  Dalsi z radu teenhororov, ktory vsak oproti ostatnym ma v sebe istu davku invencie:) a celkom slusnu davku strachu. Samozrejme, ze aj tu su "blbe americke deti" , na druhej strane tu su nechutne chutny zaporaci. Mne ti traja typci strasne pripominali tiez podobnych :) typkov z jednej epizody Aktov X. Predstava, ze niekde v hustom americkom lese zije tlupa zdegenerovanych "neandrtalcov" mi pripada dost scary...(15.6.2004)

 • Xmilden
  **

  Potěší jedna pěkně mířená sekera do hlavy, jinak je Wrong Turn docela bída. Hory mají oči jsou někde zcela jinde. Tady jsou k smíchu jak horalové, tak nebohé oběti. 40%(20.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace