Pach krve

Scénografie:

Alicia Keywan

Kostýmy:

Georgina Yarhi

Zcela upřímně, já jsem se dost bavila. Na teenhoror je to velmi slušné, líbilo se mi to víc, než Texaský masakr, nezabíjí se tu jako na běžícím pásu, což u mě bývá zápor, ale ty vraždy stojí za to, zmutovaní zabijáci jsou přiměřeně odporní a velmi pěkná mi přijde scéna v chatrči. Zápor jsou slabší herecké výkony především dívčí části osazenstva a úvod s novinovými titulky.(10.10.2005)

Ukázkový a výtečný film z kategorie nenáročných, zábavných a nepříliš originálních, či snad duchaplných snímků. Je to další variace na Texaský Masakr, takže pokud se v buranském prostředí cítíte jako doma, máte rádi všechny ty hnusné jižanské ksichty (v tomhle případě rovnou zmutované) a partičky nevinných teenagerů, je to vaše:) Jestliže k tomu přistoupíte bez vyšších nároků na inteligentní a spletitý děj, může vás Pach krve snad jen potěšit. C'mon, you motherfuckers. Just die!(26.3.2006)

• Djkoma

Krásná dívka za 1* a ostatní stupidní variace na zrůdy v lese a "ježiši my jsme nabourali co budeme dělat?". Nedostatečná atmosféra a nulová hrůzostrašnost tento horror posílají do kytek.(19.2.2006)

V zásadě nijak výjimečný horor, ale chvílemi příjemně syrový a s geniální scénou utěku na větvích stromů. Pouze pro žánrové fanatiky...(13.11.2005)

Áno, umelecké masky Stana Winstona sú vskutku okúzľujúce a strašidelné :-)(31.8.2007)

• - Jedná se o jediný film v sérii, který neobsahuje nahotu. (Spidey3)

• - Keď partia dorazí po prvýkrát pred chatu, ktorá patrí kanibalom, spomenie Scott snímku Deliverance (1972). Tento film sa považuje za prvý zo subžánru hixploitation, do ktorého patrí aj Wrong Turn. (Marceloo)

• - Film v našich biografech navštívilo jen 1 587 diváků a vydělal 193 413 korun českých.. (Stocki)