Pach krve

Scénografie:

Alicia Keywan

Kostýmy:

Georgina Yarhi

Celkom slusna vyvrazdovacka, ktora mi dnes trochu pripominala HORY MAJU OCI (2006). Atmosfera je neskutocne napinava, par krat ma poriadne miklo, ale na to treba mat hlasny zvuk. Celkom sa mi podarilo vzit sa do koze tych ludi, takze mi skutocne zalezalo na ich zivote. Najviac ma stvala scena, pri ktorej ti ludia nejakym zazrakom unikli a este dokaze to dievca v lese vrieskat: ,,Haloooooooo, je tam niekto!!!?" Zaviazal by som tej inteligentnej hrdinke usta paskou :-) 17.05.2009 _______ Desmond Harrington - (Chris Flynn) +++ Eliza Dushku - (Jessie Burlingame) +++ Emmanuelle Chriqui - (Carly) +++ Jeremy Sisto - (Scott) +++ Kevin Zegers - (Evan) +++ Lindy Booth - (Francine) +++ Produkcia: Stan Winston +++ Hudba: Elia Cmiral +++(3.3.2008)

Zřejmě první takový horor, který sem viděl.. (myslím takováto vyvražďovačka) ... a celkem slušný. Hlavně ze začátku v lese.(25.9.2007)

Tento film prostě zbožňuji, mnohem lepší než Kanibalové a jim podobní ... proč ještě není dvojka ?(20.11.2007)

• kOCOUR

Záporáci jsou k popukání, Schmidt pouze podrpůměrný režisérský rutinér, lekačky příliš předvídatelné a zbyteně přehlušené, jen s tím naturalismem je to přesně tak horké, jak se říká. Kdyby ti zjizvení indiáni až do poslední chvíle nebyli vidět a neměl bych představu jak moc jsou ve skutečnosti směšní a kolik viděli za život filmů Petera Jacksona, dala se na Wrong Turn naroubovat příjemná tajuplná atmosféra první poloviny jedničky Jeepers Creepers (a že náznaky tu jsou!). Scénárista však v honbě za co nejkrvavější stopou na sekeře zapomněl, že točí teenagerovskou vyvražďovačku a sepsal teenagerovskou porcovačku. Jediná odchylka od řeznického tutorialu tkví v tom, že tu občas někdo strašně nahlas zakřičí "fuck" nebo se až příliš afektovaně rozbrečí. Na druhou stranu, to se vám při porcování králíka stane jen těžko ;).(1.12.2003)

Zcela upřímně, já jsem se dost bavila. Na teenhoror je to velmi slušné, líbilo se mi to víc, než Texaský masakr, nezabíjí se tu jako na běžícím pásu, což u mě bývá zápor, ale ty vraždy stojí za to, zmutovaní zabijáci jsou přiměřeně odporní a velmi pěkná mi přijde scéna v chatrči. Zápor jsou slabší herecké výkony především dívčí části osazenstva a úvod s novinovými titulky.(10.10.2005)