poster

Pach krve

 • USA

  Wrong Turn

 • Německo

  Wrong Turn

 • Slovensko

  Pach krvi

Horor / Thriller

USA / Německo, 2003, 84 min

Režie:

Rob Schmidt

Scénář:

Alan B. McElroy

Kamera:

John S. Bartley

Producenti:

Robert Kulzer

Střih:

Michael Ross

Scénografie:

Alicia Keywan

Kostýmy:

Georgina Yarhi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jossie
  ****

  Zcela upřímně, já jsem se dost bavila. Na teenhoror je to velmi slušné, líbilo se mi to víc, než Texaský masakr, nezabíjí se tu jako na běžícím pásu, což u mě bývá zápor, ale ty vraždy stojí za to, zmutovaní zabijáci jsou přiměřeně odporní a velmi pěkná mi přijde scéna v chatrči. Zápor jsou slabší herecké výkony především dívčí části osazenstva a úvod s novinovými titulky.(10.10.2005)

 • ScreamJay
  **

  Jayík se těšíl, že se bude bát :). Tak dost, bez prdele na to. V oparu těch stále ještě aktuálních teenage vyvražďovaček by se jeden ztratil a tak se mi po nějaké době dostalo do rukou DVDčko s tímto, v pravdě lákavým, titulkem na přebalu. Wrong Turn, skrze poutavou grafiku úvodních titulků, disponuje v bratru tradičním rozložením svého osazenstva – párek namakaných borců a nezbytné prsaté krásky v těsně upnutých svršcích, spodcích a přízemních dialozích. Jak běžela minuta za minutou, měl jsem stále silnější pocit, že to budování atmosféry je asi stejně tak úderné, jako banda toluenem načichaných zedníků při stavbě bytové příčky. Tedy opět omílaná klišé z hororů podobného ražení a až podezřele podobné rozložení příběhu, jako v témž roce remakeovaném The Texas Chainsaw Massacre. Avšak, po těch dvou značně rozpačitých třetinách, se přeci jen nějaká ta atmosféra zformuje a k duhu lze připočíst i těch pár „krvavózních“ efektů v pokusu o jakýsi post-gore ve spoďárech teenagerky. A jak tohle vysvědčení pokompletovat? Pochvalu zaslouží slušně vybraná hudba, která k příběhu nadmíru sedí a stejně tak chytlavé prostředí. Ono je to vlastně od Roba Schmidta a štábu řemeslně slušně zvládnuté, bez nějakých zbytečných excesů, jenže ve výsledku, přes mizerný konec a celkově příběh bez nápadů, je to prostě zase další z mnoha podobných hororů. DVD: V bonusech naleznete fotografie a pár trailerů, zvuk v původním znění, Česky a Maďarsky, stejně tak titulky. Nic víc, nic míň. Hodnocení. Kdybych dal víc než 2 hvězdičky, nebyl bych rejpalem a protože si rýpnout pro klid duše musím, dávám [4/10] :))(22.6.2006)

 • Kaka
  **

  Děj je stokrát omletý a propraný, ale musím uznat, že je to efektně natočené a velmi krvavé.(27.4.2004)

 • yenn
  ***

  Standardní dosti předvídatelná a po logické stránce místy pokulhávající vyvražďovačka, která by ani nestála za zmínku, kdyby neobsahovala jednu naprosto úžasnou scénu: morbidně krásná smrt druhé z mladic je natolik skvěle zpracována, že za ni samotnou přihazuji hvězdu navíc. 5/10(23.4.2006)

 • flanker.27
  odpad!

  Tohle jsem včera náhodou viděl na HBO. Teda asi jen první půlhodinu, pak jsem znechuceně vypnul televizi. Scéna, kdy monstrózní záporák usne a "hrdinové" místo aby popadli nejbližší sekeru a udělali z něj kulaté čtverečky začnou hystericky zdrhat, mě vždycky tak nas***, že jdu od toho. To nemluvím o dalších klišé typu zkrátím si cestu lesem, půjdeme do chaty uprostřed lesů, ke které nevede žádné vedení, třeba tam bude telefon a tak dále, jen za ten kousek co jsem viděl, by se toho dalo napočítat nepočítaně.(1.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace