Pach krve

John S. Bartley

Elia Cmiral

Produkce:

Robert Kulzer

Z pohľadu zábavnej osožnosti a spokojnosti siaha u mňa táto vyvražďovačka do vysokých sfér. Preto, lebo vďaka rýchlemu deju, príjemným (hlavne na pohľad) hercom a aj vďaka pár dosť dobrým death-scénam si ho pozriem aj znovu. Ale opäť to nebolo nič nové, nič inovatívne, proste u mnohých zapadne v rade tuctových horroríkov. Ale myslím, že Schmidt by mohol mať budúcnosť. 75%.(24.2.2007)

Áno, umelecké masky Stana Winstona sú vskutku okúzľujúce a strašidelné :-)(31.8.2007)

No takéto niečo tu už bolo a myslím si že toto nič nové neprináša. Je to opäť len prehliadka hororového klišé a žiadna radosť z brutálnych scén či strach pred niečím alebo o niekoho sa u mňa nedostavili. Dvojka rozhodne režijne lepšia a hlavne zábavnejšia.(31.7.2008)

• - Jedná se o jediný film v sérii, který neobsahuje nahotu. (Spidey3)

• - Film v našich biografech navštívilo jen 1 587 diváků a vydělal 193 413 korun českých.. (Stocki)

• - Eliza Dushku nosí ve filmu bílý nátělník, který má uprostřed emblém dvojhlavého orla. Tento emblém najdeme na státní vlajce a znaku Albánie. (Stocki)