Pach krve

Pach krvi

Horor / Thriller

USA / Německo, 2003, 84 min

• Kaka

Děj je stokrát omletý a propraný, ale musím uznat, že je to efektně natočené a velmi krvavé.(27.4.2004)

• Mahalik

V lese do sebe nabourají dvě auta. Samozřejmě, že v něm sedí teenageři a protože není na mobilu signál ( AHA !) začnou prozkoumávat okolí. Jenže všechno není jak se zdá být. V lese je totiž napadnou zmutovaný panáci, kteří - bla, bla, bla,bla,bla. Už mě to docela otravuje, ale psát to budu dokud si to producenti neuvědomí (copa kdyby náhodou tenhle koment četl americký producent :D) a to že dnešním režisérům jakoby docházela šťáva. Všechno je na jedno brdo a žádná lekačka už vás nevystraší, poněvadž ji čekáte. Je to nuda, je to ohraný, je to prostě starý jako Metuzalém. Kdyby alespoň hlavní hrdina nebyl demence sama, možná bych se i polepšil a tu čtverčičku přihodil. Ale ne člověk si má stát za svým názorem. Je to blbost a tečka, vykřičník a pomlčka !(5.10.2007)

Nečekaně se rozbije auto, partičce mladých. Objeví se zmutovaní lidé. Narazíme na otázky kanibalismu. V kolika hororech už to jen bylo?? Nechutné, plné krve a vnitřností.. Scéna se šerifem pobaví, ale tím to hasne... Tento typ "hororů" je jen odpočinková záležitost, nic kvůli čemu bych nespala, ale občas mě podobné zrůdy ze snů probudí, no co, mám své končetiny ráda, i když jsou jen vysněné :o)(6.4.2009)

Zřejmě první takový horor, který sem viděl.. (myslím takováto vyvražďovačka) ... a celkem slušný. Hlavně ze začátku v lese.(25.9.2007)

• dwi

Další z variant hry na kočku a na myš, která se už v současné produkci stává dosti fádní. Šestice mladých lidí se ocitá na dalším pustém prostranství, kde shodou okolností žije trojice geneticky zmutovaných monster. Široko daleko nikdo, hra může začít. Rob Schmidt svým počinem rozšířil již takhle velkou „hroudu“ teenagerských hororů, v nichž jde prakticky pořád o to jedno. Dvakrát, třikrát by se to ještě dalo skousnout, ale po x-té už to zavání značným stereotypem. Z toho se Schmidt snaží vybrousit naturalistickými krvavými scénami, ale kde není napětí, není ani dostatečný prostor pro šokování. Nevím, dřív bych tento horor doporučil na sobotní večer, dnes již jen na zaplácnutí sobotní nudy.(29.10.2003)

• - Eliza Dushku nosí ve filmu bílý nátělník, který má uprostřed emblém dvojhlavého orla. Tento emblém najdeme na státní vlajce a znaku Albánie. (Stocki)

• - Pach krve byl nominován v kategorii “nejlepší film“ na Mezinárodním filmovém festivalu v katalánském Sitges. (Stocki)

• - Když zmutovaní zabijáci přinesou do své chaty dívku uškrcenou ostnatým drátem a upustí ji na zem, je možné si v záběru na ni všimnout pulzující krční tepny. (Sufferer)