pepan9135

Celkem špatná komedie ve které je dobrých vtipných scének ani né pět. Vetšinu času totiž převládá nuda nebo naprosto trapné scény.Hodně mě například vytáčí mistr na vozíčku a pan hnusorukáč. Jediná scéna která je na filmu dobrá jsou ženské postavy jen ve spodním prádle :D film ale jako takový nedoporučuji: 14% ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

JesterKruger

Podle mě mnohem lepší než jednička. Humor, který mě dokázal rozesmát, a taky daleko lepší děj. Herci ok, a film pobaví i při dalším zkouknutím. ()

PeteBuck

Tak toto bolo divné. Už jednotka mala nádych sinusoidy, proste raz to bolo dobré, raz zasa niekde okolo hranice alebo pod hranicou vkusu, ale tu je to vyslovene horská dráha, z ktorej sa Vám dvíha kufor. Nečudujem sa, že pokračovanie točil niekto iný. Dal by som varovanie, že nie je zdravé pri pozeraní tohto filmu jesť čokoľvek, pretože sa môže stať, že to uvidíte druhýkrát v už spracovanej podobe. A to je základný problém tohto filmu. Také množstvo nechutných vtipov som ešte nevidel. A je to škoda. Lebo je tam aj zopár dobrých vtipov. ()

Chemic

Je to strašný. Obrázky jdou za sebou bez jakéhokoli smyslu. Je to opravdu ptákovina. Nechápu, jak se to někomu může líbit. ()

Xylobalsam

Kdyz jsem videl zacatek a parodii na Vymitace dabla, valel jsem se smichy a rikal, proc to lidi tak zdrbli? Protoze na dalsi minuty uz se neda divat, zadna sranda, akorat ubohe pokusy o vtip. ()

brother

Mrzí mě to a je to k pláči :( Nejhorší díl z celé řady, škoda. Jo, něco se povedlo, ale jinak zbytečně ukvapené, šílené a jednoduše jednoduchý. 30 ()

CuriousGuy

Dvojce celkem chybí nápad. Vtipy jsou trapné a klišovité. Ale když už všechno jde do hajzlu, Marlon Wayans to vždycky zachrání. Zatím nejslabší díl z celé série. ()

bodion

opat mnoho prirastkov do nasej teen zbierky uchylnych hlasok. Ach to boli casy:) Sorry ale ak ste sa nezasmiali ani na Hansonovej "silnej pazi" musite mat fakt nudny zivot:)) ()

fandula

Lehni!Tohle nemá chybu.Stačí vidět 3x v životě a jste spokojení.Povedené a vtipné se srovnáním s Disaster Movie nebo Děsnej Doják. ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla