• choze
  *

  Tak pár zápichů se v tom moři trapnosti našlo (úvodní parodie Vymítače nebo M: I 2) jako v každém dílu SCARY MOVIE...(9.8.2005)

 • monolog
  **

  Tak ty dvě hvězdy jsou jen za tu ÚŽASNOU první scénu parodující Vymítače Ďábla, nic lepšího na tohle téma jsem snad neviděl. Ale 10-15 skvělých minut je bohužel na skoro jedenapůl hodinovém filmu opravdu málo. Navíc když ten zbytek nestojí ani za ubalenýho a zkouřenýho bráchu Wayanse. Jo ještě, je škoda, že Tori nedostala víc prostoru, v týhle roli se mi líbila mnohem víc, jak v Beverly Hills. A kromě Jamese Woodse z již zmíněné scény tam pravděpodobně nejlíp hraje ten papoušek. Dějově je to nic moc, pár gagů vršených na sebe, který většinou nejsou vtipný. Pár trochu lepších, ale to je minimum. Hodně často je to pořádně trapný.(1.12.2005)

 • Malarkey
  **

  Takovéto pokračování si Scary Movie dle mého určitě nezasloužila. Tahle dvojka nejenom, že je nechutná, zvrácená a neuvěřitelně trapná, ale chvílemi mi to připomíná, jak kdyby to točil černoch pro černochy. Takové to rádoby drsné, zhuleně zábavné a nechutně ubohé, to co se v řadě amerických komedií objeví a snaží se zapůsobit dojmem ztřeštěné grotesky. Dvojka na druhou stranu pár slušných vtípků stále má. Rozhodně se nedají rovnat s trapnými, ale během sledování tohoto filmu rozhodně potěší. Tohle pokračování bych prozatím zhodnotil, jako zřejmě nejhorší díl z téhle série, uvidíme jak se to časem vyvrbí dál. --- Co jééé? - Co jééé? - Co děláš, kámo? - Zabíjím... čas.(4.11.2007)

 • Djoker
  **

  Hodně ujetá záležitost, která se však dá v klidu přežít. Především v podnapilém stavu. Při pohledu na tu nechutnou ruku se mi neustále obracel kufr a znovu tam bylo až zbytečně moc nechutností, ale jako výplň 70 volných minut je to ideální.(28.1.2010)

 • Ded@M@tes
  **

  Blbost, ale sranda u toho byla, tak nezatracuji. Parodie na filmy, místy nechutné. ( Hodnocení: 3/10 )(21.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace