freddy

Tak tohle nebylo zas tak špatné pokračování. I když velmi přibylo nechutných scén, přesto to bylo koukatelné a bylo tam i několik velmi vtipných scén, které mě dokázaly nahlas rozesmát. Takže pokud budu hodnotit z pohledu mě jako diváka, tak to byla průměrná parodie, která má silné i slabé chvilky, ale na kterou rozhodně stojí za to kouknout. Herci mají mnohdy velmi vtipné výrazy, a i to pomáhá ke rozesmívání (viz skupina černochů a jejich výrazy, že umřou). Prostě ač je tento film mnohými odsuzovaný, já ho považuji za zdařilý a uděluji tři hvězdičky, protože jsem se opravdu místy i bavil. ()

Davies182 odpad!

Počínaje druhým dílem šla série ne do kytek, ale do strašnejch sra*ek. I "díky" tomu pak v budoucnu vznikl superfilm jako je Disaster Movie ()

Wacoslav1

Vzhledem k tomu, že tu máme stejný tvůrčí tým jako u prvního dílu je pro mě ten kvalitativní propad oproti jedničce dost těžko pochopitelný. Tentokrát už ubylo trefných černohumorných vtípků, ale přibyly hlavně ty nechutný který se sice snaží tvářit vtipně, ale moc to nefunguje. Navíc v tomto případě nemusím moc filmy které tu jsou primárně parodovány. I když ta úvodní scéna s Vymítače ďábla ještě docela ušla, ale pak už to jde jenom dolů, Wayansovi už trochu místy docházely nápady už v prvním díle, ale dokázal to nějak ukočírovat. Tady už se to trochu vymklo a jediný štěstí je, že další pokračování už převzal jiný tvůrčí tým. Každopádně nebudu nějak přehnaně kritickej a ty dvě hvězdy si to vyslouží, ale dobrá parodie vypadá jinak.40% ()

Xmilden

Jako samostatný film Scary Movie neobstojí. Některé hlody jsou skvělé i po letech, některé by měli vystřihnout a udělat ze 4 dílů jeden mimořádný. 40% ()

Hrabka

O hodně moc horší než cool jednička. Většinou trapas. Už se tak nepobavíte, ale některé scény jsou v poho. 30% ()

juta

Po dnešním shlédnutí se mi to líbilo ještě víc, než když jsem to viděl poprvé. Na jedničku to nemá, ale i tak tam bylo plno skvělých momentů a smál jsem se celou dobu. ()

Fiftis

Oproti jednotke paroduje Scary Movie 2 slabšie filmy a teda má aj slabšie vtipy - ale niektoré scény vyvolajú salvy smiechu. Film sa však niektorým ľuďom jednoducho nebude páčiť a znechutene film vypnú po prvých 5 minútach. Mne osobne vadí Anna Faris, neberiem ju ako komediálnu herečku, dokonca ju neberiem ani ako herečku samotnú. Bratia Wayansoví to aspoň trocha zachraňujú a ja to zaraďujem medzi priemer. ()

ajuska

Po celkem dobré jedničce, přišla naprosto nezábavná až trapná dvojka. Možná za to může to, že Zámek hrůzy, který je tam převážně parodován, je sám o sobě už dost špatný film a jeho parafrázování tedy není zrovna dobrý nápad. ()

lamps odpad!

Aspirant na nejhorší a nejtrapnější komedii, jakou jsem kdy viděl. Víc se není třeba rozčilovat. 0% ()

Boogeyman

Ač jednička také není žádný klenot a mnoho vtipů zasahovalo do hranice hodně trapných, přesto převládaly ty povedené. Tady jsme za hranicí té nejhorší nechutné trapárny po celou dobu filmu a mimo ni se dostaneme asi dvakrát a to jen na okamžik a ani né moc daleko, jen co dobrý vtip vystrčí prstíček, už ho malomocný sluha svým pahýlem stáhne zpět do vod hnisu, výkalů a slin. ()

Indiana

Bavilo mě to kupodivu ještě víc, než jednička (ale ne o moc), neboť tam toho bylo tak nějak víc (myslim těch gagů) a hlavně tam dostal (oproti jedničce) hodně prostoru Marlon Wayans, kterýho já můžu. ()

Kusko.t2

Opäť crazy paródia na horory (ale nielen na horory) so značným množstvom vtipných hlášok a situácii. Mne raz od času nevadí úplne vypnúť pri takomto druhu komédie a ak sa ešte jedná o paródiu na známe horory, aspoň si zaspomínam. Tá úvodná scéna filmu z Exorcistu bola vynikajúca. Väčšinu filmu som sa bavil a smial, preto 4*. Len asi vo filmoch Scary Movie sa môže stať aby tráva fajčila toho černocha Čmouda a ako si to Poltergaist rozdáva s Tori Spelling pekne do úst, atď... ()

salahadin

Scary Movie 2 (2001) aneb 2x více nechutností a 2x méně vtipu. Tenhle film už začíná býti pěkně smrdutým hovínkem. Připadal někomu zvracející kněz vtipnej?? Mně ne. Odporná splaška těch nejhorších "vtipů" vycucaných z prstu toho odporného kuchaře ze zámku! Parodie hodná zatracení, bez vkusu, jen nashromáždění nechutností všeho druhu a to nikdy film vtipným neudělá. ()

Stegr

30% - Povedené vtípky to sice mělo, ale bylo jich tak zatraceně málo! Zde, narozdíl od jedničky, která byla víceméně plná přinejhorším slušných gagů, to byla hlavně snůška trapných scén nebo kopírování těch zdařilých z prvního dílu... ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla