Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

G_I_S_M_O

Joey je celkem vtipný seriál sledující každodenní útrapy Joeyho z Přátel, který se konečně proklestil do LA. Pokud nebudete srovnávat s Přáteli, určitě si tento seriál u vás najde své místo na volné chvilky. ()

Yardie

Velice povedený seriál. Není to sice tak dokonalé jako Přátelé, ale to asi nebude už nikdy nic a asi to tak ani nemá být. Vtípky a scénky jsou zde velice vtipné, seriál drží konstantní úroveň - velice dobrou. Vždy jsem se pobavil a rád jsem koukal. Navíc pohled na Drea de Matteo seriálu také hodně přidal. Nebude to nikdy dosahovat kvalit jiných sitcomů, je to takových lepší 70%, ale pořád je to jeden z lepších seriálů. Howgh! ()

Garch

"Přátelé" se dají vidět opakovaně. A s odstupem času jsem rád, že skončili v nejlepším (Striptér, Opalování, Francoužština...). Matt LeBlanc si chtěl záři reflektorů trochu prodloužit (o peníze asi nešlo, díky Lise Kudrow měli všichni vystaráno). Ale, bohužel, už to tam není. Chybí lehkost humoru a chytrých narážek. Je to těžce tažené z podrážky. PS abych mu nekřivdil, dal jsem ještě jeden díl. Není to vtipný! Možná by to vzali na DisneyChannel, ale za blbost odebírám ještě jednu. Docela mě to mrzí. ()

tom.cube

Sympatický spin-off, kupodivu to celé funguje a já se u Joeyho výborně bavil. Srovnávání s Přáteli je scestné, tenhle seriál nikdy neměl ambici vyrovnat se Přátelům, přesto nabízí solidní zábavu a stojí za to ho zkouknout. ()

ChillThomas

Nebudu říkat že je to lepší než přátelé ale rozhodně tuším že většina z vás sledovala přátelé díky humoru Joeyho .. on prostě celý seriál táhl . . a Teď přišel se svým sitcomem, který je perfektní od prvního dílu do konce hodně mě to pobavilo, pokud si dobře pamatuji tak to má jen dvě série tak tu aspoň není zbytečné prodlužování, jako u některých seriálu kde nevědí už co psát a vymyslet a už improvizují jen tak pro nic a pak jim hodnocení jde dolů .. tady si to pěkně dali na dvě vtipné série kde je sám Joey v hlavní roli je tu jeho ségra a její syn, který u Joeyho začne žít . Líbilo se mi že je to v Hollywoodu a Joey má svou perfektní střelenou agentku Jennifer Coolidge, která mu dohazuje furt nějáky blbosti :D :D ()

Lilloos

Nechápu, proč je Joey pořád srovnáván s Přáteli, společného mají prakticky jen hlavního hrdinu. Naopak mi přišla škoda, že se tu nevyskytují žádné výrazné souvislosti, které by fanoušci seriálové klasiky mohli docenit. Nejde o to, že by Joey nebyl zábavný (občas skutečně není), ale seriálu chybí takovéto nespecifikovatelné víc. A taky charismatičtější postavy. V závěru to sice zachraňuje Jimmy, který s Ginou tvoří dokonalou dvojku, ale přišel už příliš pozdě. Jejich společný potomek Michael taky není k zahození na rozdíl od nudné tuctovky Alex (Jako Joeyho životní lásku bych si představovala někoho mnohem zajímavějšího a hezčího). Nejlepší díly: 1x17 Joey a svatý Valentýn, 1x21 Joey a šmírování, 2x21 Joey drží palce ()

waits

Joey na to byl, chudák, sám a to prostě nemohl utáhnout. Navíc, už to nebyl úplně Joey z Přátel, co si budeme povídat.. ()

Honza dAve

Po první sezóně je možná brzy na hodnocení a srovnávání s Přáteli - zatím ale mohu říci, vypadá to dobře, zábavně a tedy slibně. A opravdu, nekoukat jen na Joeyho. Paulo Costanzo v roli Michaela také dobře pobaví . ()

Rehooo

Bral jsem to jako úžasnou náhradu za seriál Přátelé. Bohužel kvůli nízké sledovanosti a přišlo mi že i nezájmu ze strany tvůrců to tak nějak pomalu vyšumělo. Konec druhé série je vyloženě odfláknutý a je udělaný jen aby už to skočili. Věčná škoda. ()

jasanka

Už to sice nejsou Přátelé, ale jen má druhá nejoblíbenější postava - Joey. Bohužel si nijak velkou oblibu u diváků v USA nezískal. Škoda, další díly bych uvítala hned. ()

RedHot

Na začátku jsem byl dost zklamán výběrem samotné hlavní postavy. Joey mi ze všech přátel vždy přišel jako ten nejméně zajímavý a měl jsem starosti, jak nový seriál utáhne. Utáhnul. Za pomoci vedlejších postav, samozřejmě. Ale utáhnul. A přestože do světa šoubyznysu v LA nakročil nevybaven onou úžasně přátelskou atmosférou, která vévodila původnímu seriálu, v brzku nám to bohatě vynahradil svým taliánským šarmem a charismatem, který konečně dostal šanci plně se na plátně prosadit. Neumím to úplně dobře popsat, ale Joey a jeho absurdní výstřelky zkrátka mají něco do sebe. Třeba se mi za těch pár let v Los Angeles bude dařit podobně... ()

Mallyyy

Nejsou to už teda ty staří Přátelé, ale pořád to má vtip. Joey se snaží, aby to mělo úroveň a docela se mu to daří. 1*dolu prostě už to nejsou Přátelé:) ()

cyphercz

Celý to má 3-4 hvězdičkovou úroveň do chvíle, co se na scéně objeví postava Jimmyho... pak jde bohužel kvalita i humor díl od dílu někam směrem ke Comebacku ()

Mattezs

Na to, že na to zůstal Matt LeBlanc sám, to zvládá docela obstojně. Samozřejmě na přátele to nemá, což asi stejně všichni čekali... ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)