Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

maverick10

Je to k nevire, ale libilo se mi to. Ac bych to necekal. Dulezite bylo zachovani vyraznych charakterovych vlastnosti a pridani postav, jejichz soudrznost a pratelstvi vzdalene pripominala pratelstvi pratel z Pratel. ()

Carlossss

Nevím, jestli je dobré srovnávat Joeyho a Přátele. Obojí je totiž něco úplně jiného. V Přátelích se všechno točilo kolem party kamarádů a nebyl čas, ani prostor pro rozvinutí vedlejších postav. V Joeym se staví hlavně na Mattovi LeBlancovi a je to znát. Matt je dobrý herec, ale sám to nemá šanci utáhnout. Tak přibral do party pár nahrávačů (synovec, sestra, sousedka), pár celebrit a když ani to nezabere, tak narukuje on s nějakou neuvěřitelnou hloupostí. Je to zajímavý projekt, vtipný projekt, nicméně tři hvězdy jsou maximum. ()

StrYke

Joey byla z Přátel má nejoblíbenější postava (společně s Matthewem Perrym) a když jsem náhodou našel, že existuje ještě něco jako pokračování, zaměřující se právě na něj, neváhal jsem a začal jsem sledovat epizodu za epizodou. A bohužel už to rozhodně není taková zábava, jako dobrodružství v New Yorku, ba dokonce to vtipné není téměř vůbec (již jsem viděl cca půlku všech epizod a ani jednou jsem se zatím nezasmál ani nepousmál). Postavy jsou fajn a to i obsazení, ale zkrátka už to není ono, jako v Přátelých... Tak proč dávám čtyři hvězdičky? Původně to byly tři, ale hodnocení jsem přece jenom zvýšil, protože mě Joey prostě baví. Epizody jsou zajímavé, mnohdy i docela napínavé, zaměřují se úplně vždy na Joeyho a přesto vás samotný Joey nepřestane nudit - a to není zrovna všestranný charakter. Úvodní soundtrack sice již taky není to, co býval, ale stále je docela pěkný a to hlavně při takovém tom "vačo, vačo, vačo". Prostě se mi Joey ještě stále líbí, sice kdyby tu bylo o hodně podrobnější hodnocení, byl by od Friends hodně daleko, ale furt je to podle mě důstojné volné pokračování, které se dočkalo naštěstí pouze 2. sezón - ovšem s hojným počtem epizod. ()

easaque

1* Další seriál, který mi televize pouští před usínáním a zase se mi netrefili do vkusu. Ani v tomto seriálu se odpadlík z Přátel dobře neuchytil a milého humoru je tam poskrovnu (když to trošku přeženu). Zkusím i tomuto dát velmi nízkou známku (tentokrát to ale odpad nebude), protože u "Mladých a hladových" to pomohlo, že to stáhli z vysílání;-))) Předem děkuji! [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

MartinNDL

Nejdřív nedůvěra, pak trocha nostalgie směrem k Přátelům, postupně milý úsměv, až jsem nakonec tenhle seriál začal mít opravdu rád. Taky Joey byla moje nej postava z Friends. ()

Nuala

Bohužel jen slabý odvar Přátel, ale koukat se na to dá, narozdíl od spousty jiných seriálů. A pořád lepší než telenovely. :) ()

Antabelus

Tento úžasný seriál mě držel asi v tom nejděsnějším období života každého člověka a silně ovlivnil mojí současnou osobnost, pro mě klasika a především kultovní záležitost. Velká spousta skutečně zábavných situací, skvělého až vtipně hloupého humoru a hlavně satiristických hlášek, které povětšinou sednou jako prd*l na hrnec. Kdyby to šlo, dal bych 6 hvězd. ()

Havaj8

Možná to hodnocení bude vypadat až moc dobře, ale podle mě si ty 4 hvězdy zaslouží. I přes ten 5-ti dílovej začátek, než sem si vůbec zvyk na ostatní lidi a jejich humor. Opravdu nákou dobu to trvalo a i když se to s Přáteli nedá srovnávat, dokázali mě zaujmout natolik abych si je za 2 série oblíbil a bylo mi trošku i líto, že už nebudou. Joey prostě sám o sobě tu srandu seriálu utáhnout nemoch, v nákejch chvílích to prostě ani nebyl ten starej Joey, prostě byl chytřejší, ale nevadilo to. Alex, skvělá sousedka :) ()

Wiikii

Přátelé skončili, ale Joey pokračuje dál. Sice o něco v horším stylu, spíše takovém opravdu komediálním oproti jeho New Yorskému angažmá s dalšími pěti přáteli. .. Mám za sebou zatím něco přes půlku první série a je vidět, že Joey se vůbec nezměnil, díky bohu, ale i bohužel, protože některé ty jeho momenty hlouposti mezi lidmi mě nahání stud za něj :) .. No bez nich by to už nebyl Joey. ... Nazval bych tento seriál "doznívajícím povykem kolem přátel". Ale má své kvality, především ty, že se u každého dílu minimálně jednou dobře zasmějete. .... HODNOCENÍ: 73% (4*) ()

shyster

Proč ses Joey zaprodal? Proč ses "odstěhoval" z NY? 1.série nemá slabý díl. Všechny jsou dobré (některé víc, některé míň), ale stále je to kvalitní podívaná. Skvěle mu tu sekundují jeho "stálý ansámbl seriálu". Na 4 hvězdičkovou úroveň to ale vytlačují hvězdy v epizodních rolích (viz Lucy Liu, Christina Ricci). Opačně to je ale u 2.série, kde převládají spíše ty horší díly. Zde už to stojí jen na Mattu LeBlancovi. Musíme si přiznat, že to nezvládá, že mu chybí silný parťák jako byl Chandler či Ross, že jeho postava přihlouplého krasavce se každým dílem více a více obehrává až je většina vtipu předvídatelná až trapná. Zachraňuje to občas Jennfier Coolidge alias Stiflerova matka. Chyba se musí hledat hlavně v jeho "spoluhráčích", ať je to jeho sestra, synovec či sousedka, kdy při výběru neměli tvůrci seriálu takové štěstí jako u Přátel, kdy našli charismatické herce. EPILOG - kdy by to byl úplně nový seriál, tak by to byli jen 2 hvězdy, ale za vzpomínku na staré dobré časy s Friends, tak jsou to 3. ()

marcek

Když jsem poprvé viděl v programu, že má Matt LeBlanc z Přátel vlastní seriál - nemohl jsem se dočkat prvního dílu ()

Attta

Fanoušek Přátel jako já jsem měl nejprve velice podezřelé pohledy, ale už první díl mě totálně uzemil a tušil jsem že z toho nevzejde kravina. Skvělé volné pokračování přátel, které je vtípkama nabušené ještě víc a Matt LeBlanc to dohrál perfektně. Velice příjemné. Doporučuju všem kdo měli Přátelé rádi a tohodle se bojí. ()

Trainspotter

Komerční tah producentů Přátel vyšel tak napůl. Joey sice nepostrádá humor a švih, ale jisté kouzlo přátel se nadobro vytratilo do neznáma a jeho jméno je jediným odkazem na starou dobrou partu. ()

Crawler-D

Joey sám o sobě není špatný, ale chybí mu ta setsakramensky dobrá parta přihrávačů, která tvořila původních pět šestin seriálů. Na druhou stranu Joeyho rodina nabízí i tak dost humorných chvil. ()

Wladi.mir

Oblíbená postava z přátel má svůj vlastní seriál!Joey je výborný komik i když to není plné hodnocení pobavení se určitě dočkáte. S posledními díly už dochází baterie ,ale jak říkám Matt LeBlanc je výborný komik. ()

C0r0ner

Přátelé mě nikdy neoslovili. Proto si jedna z postav nemohla vést lépe ani se sebelepším scénářem. Který tedy mimochodem taky není přítomný. Charisma Matt LeBlanca to naštěstí trochu vynahrazuje, ale i tak je to prostě jenom jeden z řady seriálů, které nemohou nabídnout vůbec nic nového. 45% ()

BUD-SFIS

Pratele mne tak neuchvatili jako Joey, ted se konecne poradne projevil a uz to neni ten jednodussi Joey, jak ho zname ale nekdy z neho vyjdou velmi trefne poznamky a komentare. Kazda z postav ma osobity charakter, ktery je privadi do komickych situaci. Styl humoru o mno lepsi nez v Pratelich. Proste si nemuzu vynachvalit a jsem nedockavy az zase vyjde dalsi dil.!!! ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)