Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

Baron Noktur

Seriál Joey prekvapivo nie je vôbec zlý. Má vtipné hlášky, nápady aj sympatické postavy, ale kultom sa ten seriál nikdy nestane. 3* ()

10Domik10

Aj keď je tu Joey opäť veľmi vtipný, tak to pre mňa stratilo tú pravú atmosféru a napriek tomu, že si uvedomujem to, že Joeyho úloha je v tomto seriály kráčať svojim životom s inými ľuďmi tak aj napriek tomu mi tu chýbajú všetci jeho priatelia, a preto je medzi týmito dvoma seriálmy nezahojiteľná priepasť. ()

Matt007

Joey je prostě Joey a tak to má být, přátelé to bohužel nejsou ale i tak je seriál parádní, trošku mi chybí atmosféra New Yorského bytu, JInak spokojenost. Solidní 4 hvězdy. ()

Ceberus

Překvapivě se seriál držel kvalitou těsně v závěsu za Přáteli a hlavně Joey se naštěstí nijak nezměnil. :-) Fandům původního seriálu tedy mohu Joeyho jedině doporučit - humor jede na stejné vlně. ()

danny_21

Joey kvalit přátel ani zdaleka nedosahuje, hlavně proto, že postavy kolem Joeyho jsou nevýrazné, snad kromě Alex a Joeyho manažérky, jen tiše můžou závidět té New Yorské partě. Matt to statečně táhne na svých bedrech, ale těch opravdu dobrých vtípků bylo málo, zato těch průměrných většina a překvapivě i několik opravdu utápějících se v křeči. Vychází mi z toho lepší průměr, takže 70 % ()

Skautka

Dobrej pohodovej seriál, kterej je dobrý vidět jen jednou za dlouhej čas, aby vás ten jeho humor neomrzel. Joey v tomhle seriálu není na ten humor sám, má kolem sebe dost postav, ale vzhledem k tomu že je hlavní postavou, všichni spoléháte hlavně na něj. Joeyho charakter lépe září v přátelích, tak to je a tak to i zůstane :). Škoda posledního dílu, který se jako poslední ani netváří. ()

TheDave

Zkrátka pouhopouhý úmysl navázat na úspěšnost Přátel, ale bohužel bez nich to nebude ten Joey, jaký by měl být .. ()

Claude Speed

Určitě nejsilnější a i nejcharismatičtější článek Přátel dostal svůj seriál, který není natočen pro nic jiného, než aby ze zavedené značky ještě vytřískal poslední centy. Nutno však podotknout, že Joey není pro Přátele ostudou. Pochopitelně Joey odtržený od ostatních nebude mít takovou sílu, nová parta se samozřejmě té staré nevyrovná, ale rozhodně jí neudělá ostudu. A Drea de Matteo ...neříkám nic. ()

Likan7

Joey nejsou Přátelé. Čím dříve si to uvědomíte, tím rychleji si Joeyho zamilujete. Je logický, že klíčovou roli seriálu hraje Joey. Je jako ryba ve vodě, scény si s přehledem bere pro sebe a jeho humor je tak nesmrtelný, že to lidi bude bavit i za 20 let. Co je ale velmi potěšující jsou vedlejší postavy. První série se ještě spoléhá jen na LeBlanca, ale ve druhé mají ostatní větší prostor a seriálu to jen prospívá. Ať už jde o troubu souseda, co Joeyho obdivuje, kolegu Zacka, rozvedenou sousedku nebo rodinu v podání geekovského synovce a sexy chlípný sestry. Všichni jsou skvělý. Vrchol seriálu nastává ale v okamžiku, kdy se vrátí Michaelův agresivní otec. To začíná ta pravá zábava a je obrovská škoda, že to Amíci zrušili. Díky skvělý a fungující partě mohli mít ne další ikonu jako Přátelé, ale výborný sitcom, který bude Přátelům dělat jen čest. Takhle se skončilo těsně pod vrcholem. ()

Demonic189

Po vcelku velmi prijemnej prvej sérií, je tá druha studenou sprchou a skoro vôbec ma nebavila. Škoda, lebo tento serial mal istý potenciál, no najviac tratil na vedľajších postavách, ktoré boli väčšinou o ničom. ()

fojtas

u me vede pred prateli o spoustu vtipu a procent...na pratele jsem se stejne dival jen kvuli hezke aniston a skvelemu leblancovi ()

Miksa

Nejdříve to budete srovnávat s Přáteli, pak zjistíte, že to nemá cenu a budete se bavit. Teda pokud vám nevadí silně šovinistický humor. Koukám teď na druhé pokračování a nemůžu si stěžovat. Těch 30 minut, co to zabere je tak akorát. Zasměju se a jdu zas dělat něco jiného. ()

aik

Přátelé to již sice nejsou, hlavně v první sérii je to poněkud slabší, ale od druhé bohužel jak to tak vypadá i poslední sezóny Joey chytá s ostatními dech a Přátelé v mých očích překonává. Věčná škoda, že to v Americe tak upadlo...........Upozorňuji, že toto hodnocení dávám především nedabované verzi, krerá je podstatně slabší, Bobbie se zkrátka musí slyšet v originále. ()

Čiban

Joey proslavený z fimlu ED a seriálu Přátele.Tento seriál je o něčem úplně jiném než Přátelé ale Joey hraje to samé jako v Přátelých. Srandovní,milovník žen! ,vtípkař. ()

aa12

Postavit seriál na asi nejoblíbenější členu z přátel byl hodně dobrý nápad. Matt LeBlanc je velký sympaťák a v tomhle seriálu dokáže bavit diváky stejně tak jako ve přátelích, ale na tu partu to stejně nemá. ()

Lilien

Keď nebudeme Joeyho porovnávať so seriálom Priatelia, tak tu máme pomerne vtipný seriál kde si plne užijeme Joeyho detinskosť a naivitu s ktorej vyplýva plno vtipných situácii. Vedľajšie postavy sú nevýrazné a veľmi ľahko zabudnuteľné a nedokážu hlavnej postave plnohodnotne sekundovať. ()

Margerie

Je to vtipné, milé, zábavné... ale něco tomu chybí. Nebo naopak přebývá? Lámu si hlavu tím, jestli by seriál nedopadl lépe, kdyby hlavní roli hrál někdo jiný než LeBlanc a nehrálo si to na volné pokračování přátel. Třeba by pak mohlo být víc dílů a seriál by byl známější. Pro ty, kdo do toho ale mají chuť, se jedná o příjemně strávený čas. Za mě 80%. ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)