3:15 zemřeš

• Česko Horor v Amityville (více)

14. listopadu 1974 dovedl policii zoufalý telefonát do domu DeFeových, kde nalezla šest těl obyvatel domu, zastřelených ve spánku. K vraždě rodičů a čtyř sourozenců se přiznal Ronald DeFeo, který tvrdil, že mu to přikázaly hlasy. O rok později, 18. prosince 1975, se do domu přistěhovali George a Kathy Luzovi se svými třemi dětmi. Mysleli si, že to bude dům jejich snů. Mohl být, pokud by to byly noční můry... Rodina Lutzových v domě vydržela pouhých dvacet osm dní, během nichž byli terorizováni démonickými silami. Film 3:15 zemřeš, natočený podle skutečné události, zachycuje jeden z nejděsivějších příběhů o strašidelných domech, které kdy byly vyprávěny - protože se skutečně stal. (SPI Film)

YoZo8

Priemerný horor, ktorý postraší aj vydesí. Sladký začiatok o peknej rodinke sa razom konči pri kúpe nového domu. Dom je nádherný, veľký, luxusný no s poriadne strašnou minulosťou. Po nasťahovaní sa všetko pekné konči a začínajú sa diať podivné veci. Vzťahy medzi hlavnými protagonistami sa razom kazia a nikto nevie čo je tomu na vine. Starší aj mladší herci zvládli svoje roly obstojne.Ten záver bol taký všelijaký. Čakal som trošku viac. ()

HiddenDragon

Lehce nadstandardni horor, clovek se nenudi, neni to trapne a lekaci sceny jsou tam, kde se hodi. Opet tu mame pribeh "podle skutecne udalosti", coz je uz dnes skoro "povinnost":) Stylem mi pripomina Shining s Nicholsonem, a naopak novejsi Conjuring (2013) tenhle film v prvni pulce temer kopiruje. Conjuring je rek bych lepe "dobove" zpracovany...vsim od filtru kamery po ucesy a obleceni neustale pripomina, ze se dej odehrava v 70. letech, coz mi prislo fajn. Amityville je v tomhle smeru lajdactejsi, a tak je datum 1974 celkem putna, protoze jinak ma clovek pocit, ze by to klidne mohlo byt v soucasnosti. Kazdopadne scenar neni spatny, ma to hlavu a patu i ten strasidelny feeling...takze jako horor muzu doporucit. ()

Peť@n

Strašidelná atmosféra, sice ne příliš originální, ale zajímavý námět "prokletého" domu. Pěkné efekty i hudební doprovod. Nechyběla ani sem tam nějaká ta lekačka. Já sem se celkem bál, a to je přesně to, čeho si na hororech nejvíc cením. Je sice možný, že je to z určité části dané tím, že jsem na "3:15 zemřeš" koukal v noci sám a navíc v prázdném bytě... :) Ale fim rozhodně za skouknutí stojí... ()

cab

Kliparsky natoceny remake haunted house hororu ze 70. let neuskodi a uspokoji moderni hltace tohoto zanru. Lepsi prumer 60% ()

Krabak

Koukněte se na to na chatě v lese, kde jste v okruhu 5 kilometrů sami, v noci a pak si dojděte na wc do kadibudky za chatou. To pak menší hodnocení taky nedáte :-D--->75% ()

anaticha

Tohle byl můj asi první horor,kterej jsem shlédla jako malá (krom halloweenu:-D) a nechápu jak jsem se na to mohla koukat a nebát se u toho.Vím jenom že jsem pak měla strach z Cathema a bylo mi líto toho pejska:(.Nadprůměrný horor s pěkným hercem v hlavní roli. _________________________ I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me ()

AdamesWWE

[5/10] Prvý celovečerný film od Adrewa Douglasa, čo je aj vidieť, ale netreba ho veľmi kritizovať, ako nováčik sa snažil a natočil priemerný americký horor, ktorý mal oveľa väčší potenciál. Z celého filmu, sa mi najviac páčil perfektný soundtrack, ale to je asi všetko čo stojí za pozitívnu zmienku, pretože všetko ostatné pôsobí priemerne. Či už kamera, alebo aj herci ktorých postavy iba prišli, bez žiadneho charakteru a už sa rozbehol dej, ktorý naštastie nemá takmer žiadne logické diery, čo ma teší ale neteší ma celkové podanie tohoto dobrého príbehu. Je to podľa skutočnej udalosti a všetko sa to snaží byť hororové, ale na mňa to tak nepôsobilo. Dom síce pôsobí veľmi dobre a hrôzostrašne, čo je veľké plus ale zase tu nieje veľa hororových scén, čo uberá dosť na kvalite filmu. Aj to málo sú predvídateľné lakačky prevedené úplne priemerne, bez žiadneho scenáristického nápadu, takže v tomto ohľade daľšie sklamanie. A najviac ma sklamal koniec, ktorý mi prišiel dosť smiešny, takže ked´ sa už človek na horore smeje, tak je na nom naozaj čosi niečo nepodarené. Tu je toho mnoho, réžia, herci, hor. scény, ale v podstate celé spracovanie je iba čisto priemerné, ako aj celý film. Nieje to až tak zlé, raz sa to dá pozrieť, ale nieje tu nič výrazné čo by sa mi viacej páčilo a donútilo ma pozrieť tento horor ešte raz. ()

ChrisBa

Určite jeden z tých lepších hororov, ktoré sa oplatí vidieť. Neprináša síce nič nové a ide o klasickú tématiku, no napriek tomu má mnoho kladných stránok, medzi ktoré určite patrí atmosféra, napätie počas celého filmu, psychológia a solídni herci v neposlednom rade.. Vôbec to nie je tak stupídne ako u mnoho hororov. A ak mám porovnať s niektorými "horormi", ktoré nemajú ani hlavu ani pätu a majú tu omnoho lepšie hodnotenie, tak príde mi tu tento film veľmi podcenený.. U mňa na 4* stači.. ()

MatejNosal

Oproti originálu kratšia stopaž čo ma veľmi potešilo, aspoň sa vynechala nudná vata, ktorou bol originál presiaknutý. Napätie priemerne s jednou super lakačkou. Casting fajn. (60%) ()

Pat.Ko

Tento remake sa mi skutočne páčil, mal však prvky originálu, ale obsahoval rovnako strašidelné scény. Čo sa týka herectva, myslím si, že boli úžasní. To, že v tom bol Ryan Reynolds, mi úplne stačilo. Ryan má úžasné komediálne načasovanie aj pre hororový film. Melissa George preukázala svoje prirodzené nadanie. Dej bol dobré spracovaný, mŕtvy, dôsledný a krásna kinematografia. ()

Adramelech

Kvalitní horor, ale na můj vkus příliš prvoplánový. Nejlepší byla ta slečna na hlídání dětí. Taky bych se od ní nechal pohlídat. ()

Drc

Pěkný horror, něco mezi Domem hrůzy a jedním z dílů Poltergeista s klasickou finální honičkou na konci. I když každý už od začátku ví, jak to dopadne, má tento film celkem dobrou atmosféru i průběh a pro milovníky horrorů není špatnou volbou. ()

Ezekiel1

Když vidím zdejší hodnocení, tak si říkám proč???V hororu jde především o to, aby jste byli vystrašení. A já byl! Pár scén mě vážně strhlo, byly senzační! Navíc Amityville se mi jevil vždy jako zajímavé téma, které má, co nabídnout. Dokonce jsem v dětství viděl i originál, ale už si ho moc nevybavuji...:( Herecké výkony taky nebyli špatné, takže v mém případě jsem plně spokojen, protože se nejedná o teenagerovský horor a ani o žádný druhořadý film "béčko". ()

Prochy38

Velmi kvalitní spíše thriller než horor. R. Reynolds se tímto snímkem pomalu začíná "cpát" mezi ostřílené americké herce, kterým se teď bude sypat jedna příležitost za druhou. Skvěle vytvořené prostředí umocňuje opravdu mrazivou atmosféru, která fakt funguje. Čekal jsem, co bude a dočkal jsem se solidního závěru. Spokojenost na mojí straně jistě byla. ()

angloumene

Hodně průměrný film, ale nadprůměrný horor. Děj má hlavu a patu, a nechci říkat, že se budete bát, ale napjatí budete alespoň chvilku. Škoda velké předvídatelnosti, ale tak to už je u hororů takřka tradice. ()

J*A*M*A*L

Jeden z vůbec nejlepších remaků co kdy byly natočeny.Toto byla opravdu pastva pro oči, které rádi sledují horory.Pro hororové fandy a nadšence se bezpochyby jedná o jeden z nejlepších remaků.A pro ty, kteří horory moc v lásce nemají si to docela užijí, pobaví a nudit se nebudou.Vynikající hudba od Steveho Jablonskyho (člověk, který v dnešních hororech nesmí chybět) a skvělé obsazení a také režie.Andrew Douglas to natočil báječně.Z žádného remaku jsem snad ještě spokojenější nebyl. ()

Lefty86

pouštěl jsem si film když jsem měl chuť na trochu napětí a hrůzy. očekával stísněný pocit ale kdeže, jeden z dalších nesmyslných hororů ,který mě utvrdil že horory jsou blbost a v dnešní době už vás nevyděsí ve filmu nic. dřív by to asi byla silná káva, když lidé dostávali infarkty při Čelistech. ()

Ptačí zob

16.02.2006

A další předělávka

A další předělávka

11.02.2005

Specialista na filmovou akci Michael Bay nasměroval svou produkční společnost na konkurenční žánr. Po předělávce Texaského masakru a vedle jeho připravovaného prequelu, si pod svou záštitu vzal také… (více)