3:15 zemřeš

• Česko Horor v Amityville (více)

14. listopadu 1974 dovedl policii zoufalý telefonát do domu DeFeových, kde nalezla šest těl obyvatel domu, zastřelených ve spánku. K vraždě rodičů a čtyř sourozenců se přiznal Ronald DeFeo, který tvrdil, že mu to přikázaly hlasy. O rok později, 18. prosince 1975, se do domu přistěhovali George a Kathy Luzovi se svými třemi dětmi. Mysleli si, že to bude dům jejich snů. Mohl být, pokud by to byly noční můry... Rodina Lutzových v domě vydržela pouhých dvacet osm dní, během nichž byli terorizováni démonickými silami. Film 3:15 zemřeš, natočený podle skutečné události, zachycuje jeden z nejděsivějších příběhů o strašidelných domech, které kdy byly vyprávěny - protože se skutečně stal. (SPI Film)

Paldiny

Vydarená ducharina s vynikajúcim ozvučením, na ktorom si zakladajú infarktové ľakačky (pri kúpeľňovej mi opadali aj chlpy na nose). Škoda, že zavšivený dom po čase začne hrať už iba na efekt, s čím dôjde na vypúšťanie úľov, ľutovanie obetí a trápnu odrodu Shinning vyvrcholenia. Po počiatočnom nadšení tak pozitívny dojem už len klesá a klesá. ()

woodsman

tak to ano toto bolo uz ina liga ako ta srajda pred tym fakt parada dobra atmosfera odzaciatku do konca Ryan Reynolds dost psychopat dobre to zahral to rubanie ma dorazilo ()

system

Z toho by se jeden posral, az mi to rve zily, cloveka (nebo kolektiv), ktery vymyslel takovyhle skvostny cesky nazev bych nejradeji umlatil petitunovym kladivem!!! Jinak v ramci dnesni hororove produkce (napr. House of Wax ci Boogeyman - jeste, ze to neprelozili treba jako Bubak : ted se leknes!) se jedna o nadprumer. ()

Macik

Po celou dobu filmu děj graduje a ubírá se nějakým směrem.. Atmosféra záběr od záběru houstne a vy se těšíte co za monstr scénu přijde nakonec.. A tady je kámen úrazu - konec.. Totálně,debilně zvládnutej kdy po skončení filmu si říkáte,co to mělo k sakru bejt!!Ale jinak Ryan R. hraje vážně parádně.Daleko líp než třeba v Bladeovi,kde hláškoval jak Eminem na rapperský soutěži.. ()

Shogin

Nemůžu si pomoct, ale příde mi, že se jedná o nehorázné vykrádání. Chvílemi mi i přišlo, že je to celé takové splácané a neoriginální. Avšak zajímavé momenty tam i tak jsou a Ryan Reynolds hraje dobře, tak za tři. ()

evil_ryu

1.polovica: celkom zaujímavá ducharina s dobrou atmosférou. 2.polovica: nudná naháňačka s debilným koncom. Sklamanie!!! ()

Cement73

Velmi slusny horror z dobrym hereckym obsadenim. Hounted house ako sa patri z vezickami, vstavanymi skrinami a samozrejme s pivnicou plnou tajomstiev a uzatvorenyc tajnych vchodou... prirodzene tajomna historia v pozadi. Do poslednej chvile je sanca, ze sa to skonci uplne zle, alebo o nieco lepsie ako zle... voda, krv, tajomny duchovia, a temny povodca zla. ()

Martin_W

Výborný to film!. Námět sice jednoduchý, nebo spíše inspirovaný v Osvícení, ale i tak se jedná o skvostný horor. Spousta lekaček, dobrých hereckých výkonů a hlavně strašidelné atmosféry. Hlavně vyniká Ryan Reynolds, stejně jako Nicholson u Shinningu. Zřejmě jediný a největší mínus filmu je to sračkoidní ukončení, které bych nejraději vystřihl a nahradil alternativním koncem ve kterém by George rodinu zabil. I těch pouhých 5 závěrečných minut (nepočítaje závěrečné titulky) alespoň u mého hodnocení ubralo jednu hvězdu. 85% ()

Ollie235

Sakra, čekal jsem, že budu se po tomhle ještě týden probouzet ve 3:13 a čekat, co za ty 2 minutky přijde, aspoň přibližně takto jsem byl namlsán. A místo toho nuda. Škoda- příběh s klasickým strašidelným domem a novou bláhovou rodinkou na to pořád má, ale tady ten potenciál využit nebyl. ()

Rufete

Jeden z nejděsivějších hororů, jaký jsem kdy viděl. Možná je to tím, že je založen na skutečných událostech, jako například Proroctví z temnot (další z mých favoritů na nejlepší horor). I když se na něj dívám opakovaně, stále mi běhá mráz po zádech. A když dáte do filmu takového herce jako je Ryan Reynolds, můžete očekávat docela slušný úspěch. Děsivých okamžiků bylo na jeden horor dostatek, určitě se více lidí než jen já bude bát okolo třetí hodiny ráno vylézt z postele, po zhlédnutí 3:15 zemřeš. Velice kvalitní horor. ()

Prdly_Tatka

Jde o psychologický teror, který je neustále stupňován a zušlechťován. Vy se jen díváte, jak postavy postupně zahnívají a hlavní hrdina má v mozku indicii, že má vyvraždit celou svou rodinu, která ohrožuje nejen ho, ale celý svět. Fanatismus štrýchnutý se schizofrenií je dokonalou ukázkou toho, že horor dokáže zaujmout nejen jeho fanoušky, ale i zkurvené vysokoškolské mrdky. ()

Geller

Skvělé herecké výkony, vynikající atmosféra a dokonale spracovaná psychologie celé rodiny. To právě ona dělá z tohoto poněkud slabého příběhu skvělý film. ()

Emzet

Hrdinové jsou tak odporní, že je chcete od začátku stejně všechny hned mrtvé, pointa 30 let stará rozhodně neohromí (spíš naštve svou...eh, důvtipností), scénář vykrádá kdeco (nejokatěji asi Osvícení) a jediné co vám zvýší tep je lekačka v koupelně (chlapeček jde sám do koupelny, bububu) a to jen proto, že hudba zařve jako nikde jinde ve filmu. Nebrat! ()

TheGunner

Pro mě jeden z těch lepších hororů, posuzuju to podle toho, jak se u něj prvotně bojím a musím uznat, že sem byl několikrát vystrašen... ()

bolan

Starý vrzající dům skýtá vždy možnost něčeho zlého a tajemného. Takových jsme viděli mnoho a ani tento americký tuctový snímeček nenabízí nic zcela originálního. Jedná se o průměrný haunted-house, který má od každého filmu něco. Nicméně z těch amerických průměrných blafů je tento tím lepším. ()

Skarface

První horor v dnešní době, který mě hodně zaujal a u kterýho sem se asi dvakrát lekl! Ale ani mě nějak nebralo že je podle skutečné události ale především se mi líbíl výkon Ryana Reynoldse. ()

Mortemiss

Velmi povedená duchařina. Je to podruhé, co vidím, že dům nebo duchové dokáží udělat ze slušného a hodného týpka, zlé vraždící monstrum. Na první pohled překrásný starý domek, ale stačí 28 dní a jeho neskonalá krása vás zabije, nebo spíše, člen vaší rodiny vám udělá do hlavy díru brokovnicí. Děcko, které se baví tím, že leze po střeše, témeř 14 letý chlapeček, který nemá rád chůvy a druhý chlapeček, který vypadá, jako by jel v těžkých drogách a nakonec rodiče, nevlastní tatíček, který rád zabíjí psy a běhá po domě buť se sekerou a nebo s brokovnicí a střelená matka, která jezdí za knězem a čte internetové články. ()

Ptačí zob

16.02.2006

A další předělávka

A další předělávka

11.02.2005

Specialista na filmovou akci Michael Bay nasměroval svou produkční společnost na konkurenční žánr. Po předělávce Texaského masakru a vedle jeho připravovaného prequelu, si pod svou záštitu vzal také… (více)