3:15 zemřeš

• Česko Horor v Amityville (více)

14. listopadu 1974 dovedl policii zoufalý telefonát do domu DeFeových, kde nalezla šest těl obyvatel domu, zastřelených ve spánku. K vraždě rodičů a čtyř sourozenců se přiznal Ronald DeFeo, který tvrdil, že mu to přikázaly hlasy. O rok později, 18. prosince 1975, se do domu přistěhovali George a Kathy Luzovi se svými třemi dětmi. Mysleli si, že to bude dům jejich snů. Mohl být, pokud by to byly noční můry... Rodina Lutzových v domě vydržela pouhých dvacet osm dní, během nichž byli terorizováni démonickými silami. Film 3:15 zemřeš, natočený podle skutečné události, zachycuje jeden z nejděsivějších příběhů o strašidelných domech, které kdy byly vyprávěny - protože se skutečně stal. (SPI Film)

IceQueen

Trošku privriem očko (koniec a "natočené podľa skutočnej udalosti"), lebo celkové hodnotenie sa mi zdá príliš nízke. Neverím na duchov a podobnú háveď, ale do takého domu, kde vyvraždili celú famíliu, by som sa určite nenasťahovala. Chcem radšej neveriť aj ďalej. ()

Had6

Nejsem nepřítelem hororů, ale v tomto případě jsem byl vážně zklamán. Sice jsem se několikrát celkem hezky leknul, ale jinak to byla až moc slabá polívčička bez špetky invence. Jenom jsem čekal až to skončí. Maně jsem čekal, že by konec mohl být jiný, než jaký byl. ()

janek85

Trochu nepochopitelný horor. Moc hororových scén tam nebylo. Atmosféra byla sice trochu hororová, ale moc ne. Výkony herců byly celkem oničen. Moc se mi to nelíbilo, ale na tu bídu 3*.45%Přístupnost: od 15 let ()

Katarine

Nic moc teda. Špatný horor, když jsem si po něm dokázala v klidu zajít potmě na záchod :) Když ono se u toho ani nedalo bát vzhledem k vzhledu hlavní mužské postavy :D ()

Chen

Zajímavá variace na Poltergeist, která slušně boduje v budování atmosféry. Krvavých scén je překvapivě málo, i když jsou některé prvoúčelně brutální. Příjemné herecké výkony v čele s Ryan Reynoldsem mě rozhodně potěšily. Jediným podstatnějším problémem je absence silnějšího finále, ale s ohledem na celkově kvalitní provedení vás to nebude až tolik mrzet. ()

Jango_Fett

Tak tohle je vážně ubohé. Filmaři přišli s celkem dobrým nápadem, ale pak zjišťují že samotný nápad moc ve filmu lidi neděsí. A tak tam přidávají věci, které zabírali na lidi u konkurence. Najdete zde pak například scénku kdy se farář snaží vyhnat ďábla z domu ale nezvládne to (jako exorcista), nebo postava malé mrtvé holčičky (jako v Kruhu, Silent Hill) která má děsit a přitom v hororu nemá hlubší význam a působý až zbytečně. A ještě jedna kuriozita kromě flashbacku na začátku kdy otec pozabijí rodinu, ve filmu nikdo nezemře, tedy až na psa. Dobrý horor co? ()

Meridius

Originality je sice pomálu, ale aspoň sem se trochu bál, takže musim hodnotit kladně. Pro mě neznámí herci byli vcelku sympatičtí. Hudba Steva Jablonskyho je na místě, na samostatný poslech však nic zajímavého. ()

HappySmile

Film je dobře natočen, ovšem jediná scéna, kdy sem se v kině lekla, bylo, když holčičce za bílého dne spadl z ruky na zem medvídek... holt to bum se ozvalo moc nahlas... ()

Martin741

Nicim vynimocny horor z reziserskej kuchyne Andrew Douglasa. Aspon, ze ta stiesnena atmosfera tam je pritomna a par efektivnych vyvrazdovaciek. 63 % ()

rakovnik

Slušný horror, aniž bych srovnával s již natočenými bratříčky. Mnohé scény byly pro mě doslova děsivé, napínavé a opravdu jsem nebyl rád, že byl konec. Protože konec byl pro mě úlevou. Jakmile je zlo pojmenováno, ztrácí se napětí. ()

Petoss1

Po sledovaní tohto filmu sa mi stalo že som sa v noci prebudil pozerám na hodinky a tam vidím čas 3.15 ! no len tak ma zamrazilo, potom som už len ťažko zaspal, už len to dokazuje ako na mňa film zapôsobil. thx PROROK14 zaujímavý komentár.85% ()

Caym

"Georgi, přestaň si hrát na Jacka z Osvícení!" - "Přestanu, až si tvoje dcera přestane hrát na Colea z Šestého smyslu!" - "No dobře, miláčku, tak za sebou alespoň přestaň tahat tu sekyru..." - "Ale Kathy, tahat za sebou sekyru je tak děsně cool!" - "Tak alespoň přestaň zírat na to video, kazíš si oči." - "Máš pravdu, vypnu to, lidi v Kruhu měli kvalitnější nahrávku." NE-NE-NE a ještě jednou NE. Když vás u rádoby fakt hustých a brutálních scén chytají záchvaty smíchu, něco je špatně. Buď jste magoři vy a nebo někdo zvoral film. V tomhle případě bude správně možnost B). Když opominu silnou inspiraci horory všeho druhu - nikomu to neberu, jeden horor zpravidla vykrádá druhý, ono taky co už dnes vymýšlet, že jo... - tak příběh tady prostě načmáralo asi pětileté dítě. A nebo ona skutečná událost, je mi to celkem jedno. Barák, který vám neustále otvírá okna, huuu. K tomu parta amerických dětí, co se sice na jednu stranu bojí, ale na druhou stranu se oklepou a klidně táhnou tělo polomrtvého táty do člunu a při východu slunce se dívají na to, jak se ten, co je chtěl zabít, probírá a je oukej a jede se dál, jasně, žádné trauma. (možná by měl existovat druhý díl, pozitivní příběh o tom, jak se vše vrátilo do normálu, jupi jupi jej) - Příběh, který po koupi domu a velice promyšleném prologu celý pochopíte a už vám nemá co nabídnout. Pár lekaček (sakra málo lekaček a kvalitní byla snad jedna), trocha té krve, aby ty lekačky měly grády - mimochodem ani jedna příliš nekoresponduje s dějem. Snad krom naštvané Jodi - jo, ta tam vlastně taky neměla pádný důvod. Vlastně nic nemělo pádný důvod, prostě to byla snůška keců a krve - tak už se dlouho nic nestalo, objeví se Jody. Teď se dlouho nic nestalo, tak třeba necháme George objevit další super podzemní skrýš. Hele a ta malá by se mohla projít po střeše - to by bylo tak děsně cool!!! - No a teď jsme ve slepé uličce, brácho, jak to celé vysvětlíme? Jen prokletý barák.. to je out, to chce někoho za tím vším, chápeš, někoho fakt zlýho... Katchem! Bude to hustej týpek, zakomponujeme tam mučení Indiánů, ať osolíme dějiny USA a voilá, příběh je hotovej! - A už jsem mluvila o těch absolutně tupých dialozích, co vedou George, Kathy a občas se objevující ctihodný otec vyděšený stádem much? Ne? Tak o tom někdy příště... (Co se to s tebou děje? Děsíš mě, musíme odejít! Nikam nejdu! Ne a ne, ještě nevím, co je za poslední stěnou! - jo a ještě jsem nevyrobil všechny rakve, sakra, proč máš tolik harantů?! - Otče, proč jste utekl z našeho domu?! Vždyť je tak nádherný a nic divného se tam neděje! Jen moje dcera málem skočila ze střechy a můj muž začal žít ve sklepě) Ehm. Ehm. Btw. co je to za úchylku, že vždycky, ale vždycky, jdou všichni prohlížet do knihovny staré noviny, ve kterých - jaký div - načtou všechno, co do té doby věděli jen z doslechu - a najednou tomu uvěří a najednou je zle a musí se jet domů a rychle pryč a kde taky berou ty drsný knihy s hustejma dobovejma rytinama těch krvavých události?! to chci sakra taky!! jediný, co mají u nás v knihovně, je tak maximálně kladivo na čarodějnice a ještě bez vobrázků, ach jo... - a jak už tady někdo poznamenal, hvězdička za to namakané tělo Ryana () (méně) (více)

Rodriguez

3:15 zemřeš je celkem slušným remakem filmu Horor v Amityville. Kdo však viděl původní verzi a následné pokračování, tak musí dát za pravdu, že tohle už je jen slabý odvárek něčeho, co už někdy někdo natočil. Takže další prznění této série není zapotřebí a nechte ji v poklidu odpočívat. 55% ()

Trainspotter

Průměrná zábava na sobotní večer, kdy ani na komerční televizi nic kloudnějšího nenajdete. Možná by filmu více slušel název "3:15 se lekneš", protože hororovost filmu je ve své podstatě založena na sérii primitivních, zato vcelku efektivních, lekaček.AR: 2,35:1 - Super 35 ()

ifa

Příběh bych řekla celkem vydařený a jestli je ještě podle skutečnosti.... Jen mě vytáčelo obsazení, mamince-mladé blondýně jsem nevěřila ani třetí oko mezi očima, a ten papínek byl tak protivnej, chápu že chtějí přilákat publikum na pěkně vypadající rodinku a hlavně "dobře" vypadající maminku, ale nemusí všichni vypadat jak kopie z realitní reklamy na new house v New Jerssey. Jediné sympatie měl pes nebožtík.Neumím se koukat na horory a proto ani 3:15 neměl požadovaný efekt. Koukala jsem odpoledne, s palačinkama a pomerančovým džusem. 60% ()

lilina133

Od hororu (aj keď je totááálne brakový..) očakávam, že sa aspoň raz budem báť, prípadne sa zľaknem...Tu som sa tiež raz zľakla (priam som nadskočila na sedadle v kine), má to len jednu chybičku - bolo to vtedy, keď dáky blázon z ničoho nič skríkol v rade nado mnou... ()

Ptačí zob

16.02.2006

A další předělávka

A další předělávka

11.02.2005

Specialista na filmovou akci Michael Bay nasměroval svou produkční společnost na konkurenční žánr. Po předělávce Texaského masakru a vedle jeho připravovaného prequelu, si pod svou záštitu vzal také… (více)