poster

Coach Carter

 • USA

  Coach Carter

 • Německo

  Coach Carter

 • Slovensko

  Kouč Carter

Drama / Sportovní

USA / Německo, 2005, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ****

  Nečekaně vynikající podívaná, které vládne Samuel L. Jackson a jeho morální pravdy o americkém školství a tamním životě. Celkově pro mě byla jeho postava extrémně sympatická a s jeho názory nešlo než souhlasit a chápat je (chvílemi jako by četl mé myšlenky...děsivé:)). O to víc mě zarazila nenávist rodičů jeho hráčů. Jinak film může být někým odsouzen jako "vypočítavé" lidské drama, ale takových odsouzení by se každý týden našla stovka a tak je lepší si tuhle skvěle natočenou a zahranou podívanou užít. Coach Carter má nepopiratelnou kvalitu, tempo, nějaký ten lidský příběh a "trochu" toho basketbalu, o kterém není extra mnoho dobrých filmů...(5.8.2009)

 • HellFire
  ****

  Mám moc rád tyhle filmy, které vás donutí se hluboce zamyslet. A Coach se povedl. O to krásnější, že je film založen na skutečném příběhu. Navíc v něm zazní můj oblíbený a inspirující citát.(3.5.2013)

 • Brouk
  ****

  Chodit na státní školu v USA a navíc v problémové čtvrti je asi lahůdka, kterou neumíme pochopit včetně školního systému. Coach Carter je poměrně jednoduchý příběh s hlubším podtextem, je to ale sakramentsky chytlavé. Mě ten film chytil, Samuel L. Jackson zde předvádí víc než přesvědčivý herecký výkon.(31.8.2005)

 • Lenny.M
  ***

  VIděla jsem už dřív, ale tehdy se mi to líbilo opravdu víc. Teď jenom tuctová podívaná.(23.1.2010)

 • ripo
  ****

  Koľkokrát už som videl niečo podobné ? Koľkokrát šlo o to isté ? Dokázať nájsť aj v odpadovej žumpe nevybrúsené diamanty ? Tieto príbehy zo žovota, pravdupovediac, ma vôbec neberú .... Tento bol však trochu o inom - o zásadách, poctivosti a usilovnosti v spojitosti s láskou ku basketbalu.(10.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace