poster

Coach Carter

 • USA

  Coach Carter

 • Německo

  Coach Carter

 • Slovensko

  Kouč Carter

Drama / Sportovní

USA / Německo, 2005, 130 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  *****

  Volky nevolky musím dát plnou sazbu, protože film splňoval všecky moje přísná kritéria.☺Mají to ti černouši ve světě těžké, podle statistiky je s 80% jisté, že jich pár z nich pravidelně skončí v lochu. Většina z nich ani neodmaturuje a na výšku se dostane minimum, což je automaticky vyhazuje na ulici. A jak jsou talentovaní, viz famózní black music. To byl jeden z atributů, který mě moc bavil. Pak skvělé tempo, fantastické výkony všech, hlavně SLJ, krasavec Channing Tatum a především silný příběh o člověčenství. Bylo to tak lidské, až mi přijde slovo humanismus přitroublé a hrubé. Pár emočních scén mi zaslzely spontánně oči a to je co říct. U nás mají mladí šanci vystudovat střední skoro všichni a na vysokou jich jde výše zmíněných 80%, co dodat?(16.1.2012)

 • Kaka
  ***

  Ono je těžké mít revoluční scénář, když ve finále kluci buď vyhrají nebo prohrají a jiná varianta není. A to mezi tím je více než solidní. Cepování hráčů, trocha životní filozofie, naťuknutá rasová segragace středních škol USA, problémy se systémem školství jako takovým apod. Je tam toho docela dost a Samuel L. Jackson je tak akorát tvrdý, nekompromisní a zároveň emocionální trenér, který to suprově drží pokupě. Na sportovní film skvělé, jinak lepší průměr.(28.9.2014)

 • predators
  *****

  Samuel je pro mě fakt Pan Herec. Opět ukázal, že role profesora mu sedí a i po ty 2 hodiny si drží svoji la´tku kvality hodně vysoko a ostatní Hráči mu dobře sekundují. A překvapil mě i konec, který je ....:-)85%(8.1.2008)

 • seale
  *****

  Pro mě špica film se zajímavým obsahem a zpracováním + bonusovou hvězdičku uděluju soundtracku :)(8.9.2009)

 • T2
  *****

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $67,264,877Tržby Celosvetovo $76,669,806Milé nečakané prekvapenie! Konečne športový film čo má aj svoj hlbší zmysel a dokáže si po celý čas držať nastavenú latku, Samuel L.Jackson hrá svoju postavu doslova bravúrne a k nemu sa po hereckom prejave pridávajú aj ostatný herci hrajúci basketbalových ne-študentov. /90%/(13.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace