Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiální text distributora)

pupidup

už se mi dlouho nestalo, že jsem se tak pobavila!!! Skvěle, skvěle, inteligentní a absolutně smrtící drsný, ale i něžný humor...díky za takové seriály! ()

wierzbowski

Výborný seriál. Je to vtipné, svým způsobem inteligentní, výběr herců je mimořádně zajímavý. Nějak si nemůžu pomoct ale je to takový Springfield bez Barta, Homera atd. Nejdřív mě to nelákalo, ukázky mě nijak nepřesvědčily, ale jsem rád, že jsem to vyzkoušel :) I když hlavní důvod proč jsem si pustil prvni díl byl(a) ... Jaime Pressly ... Navíc je to v originálním prostředí, postavy jsou zajímavé snad všechny :) i ty "nehlavní". Postarší prostitutka, mexická ilegálka, která dělá v hotelu a po nocích vydělavá jako skákající striptérka, zkrachovalá televizní hvězda, jednooký pošťák, párek homosexuálů, Zkrátka je to fajn odreagovačka. ()

Ravel

Žádný seriál mne tak nenadchl svým nadhledem, originalitou, gagy a hlavně dabingem. Některé díly jsou slabší, některé excelentni. Skvěle zahrané, perfektní cameo role. ()

KcarlosK

Žeru Earla. Skvělé fórky, výborně vybraní herci (překvapivě skvělá Jaime Pressly) a poměrně zajímavá myšlenka. Moralitky na konci tentokrát neprudí, ale naopak sednou. Karma ! ()

Florent

Jeden z mala serialu poslednich let, ktery me opravdu bavil. Hodne bavil. Proto jsem byl take hodne zklaman ceskym dabingem, ktery naprosto deklasoval serial o nekolik trid dolu oproti puvodnim hlasum. Styl a prelozeni textu vcetne jejich podani proste neodpovida puvodnim charakteristikam hercu a jejich postav a ztraci se unikatnost serialu a jeho britky a velice specificky humor. Pet hvezd patri puvodni EN verzi, ceske bych dal tak 3 a pul. ()

lenny71

Není to špatné, člověk se u toho místy i zasměje. Tak úplně mi to nesedlo, což bude ale nejspíš proto, že Earlem nahradili moje oblíbené HIMYM... 4 * si zaslouží. ()

akiro

Tak tento seriál nemá chybu. Každá z hlavních postav je originál každým coulem a to samé platí i o vtipech a hláškách. Nejdřív jsem byl skeptický a říkal jsem si "Aha nějaký týpek si chce vylepšit karmu a co?", ale po shlédnutí jednoho (ne prvního) dílu se nemůžu dočkat dalšího. ()

LadyNicole

Seriál je skvělým návodem jak se stál lepším člověkem a k tomu je ještě vtipný, chytrý a se skvělými postavami, co zaručeně pobaví, takže není co řešit. Navíc je to jeden z mála seriálů, pro který mám slabost i v dabované verzi a nikdo mě nepřesvědčí, že titulky jsou lepší. ()

schebman.m

Mám za sebou první sérii a divím se, že mi takový skvost do teď unikal. Skvělý situační humor a hlavně Randyho hlášky... A v jednom z mála případů, (teda spolu se Simpsnovi(, kde český dabing je mnohem lepší než originál. Update: postavy seriálu mě vážně tak ovlivnily, že jsem pojmenoval svého kocoura Randy :-). ()

myst3ry

Někdy je to drsné, někdy je to milé. Někdy je to zábavné, někdy je to nudné. Earl neurazí, ale taky ani nenadchne, nic méně se na to dá koukat a příjemně to vyplňuje volnou chvíli. Rozhodně to však není seriál, u kterého bych "musel" vidět více dílů po sobě. Lepší tři hvězdičky. ()

Stingray

Celej seriál a jeho postavičky dokonale vystihuje epizoda s COPS!!! JOY je největší "husťačka"! Postavil bych jí čelem nějakejm filmovejm drsoňům! Všechny by je odrovnala a okradla! :-) ()

Ujo.

Tento seriál je pro mě srdcovou záležitostí, protože kompletně celý, naprosto celý herecký obsazení, nejen hlavních rolí, mě chytlo. Největší neřest seriálu je v tom, že skončil pouze 4.řadou :( ()

pelegryna

Čím dál více mne tento seriál baví.Hlášky ze života a některé i z jiné galxie.Výborné herecké výkony a dobrý dabing. Sice se říká i píše, že udělat dobrou komedii je těžší než béčkový akčňák, ale tohle se snad psalo samo... ()

mahu22

Skvěle udělaný seriál.Příběh je originální.Malý zlodějíček se rozhodně dělat dobré skutky a přitom věří na karmu.Je to myslím si dobrý nápad.Seriál je zábavný.,,Retardovaný" bratr Randy,Henry Monroe alias Darnell Turner a jeho sexy přítelkyně Joy,jednooký pošťák a spousta postav,které dělají tento seriál tak originálním. ()

WiLLsTeiN

zajímavý scénář, skvělé herecké obsazení a kopec srandy...to vše Earlovi nechybí, ale co mu bohužel chybí, je 5. série, která měla být klíčová. ()

tere_z5

Originální, vtipný, svižný seriál o záporácích a karmě, s mým oblíbencem Ethanem Supleem - Randym v jedné z hlavní rolí. Po dlouhé době seriál, který mě donutil po letech zasednout k televizi:) jako večerníček vřele doporučuju:) 100% "Tak dobrou noc" .. "Dobrou noc, Randy" ()

eoj

Od ctyr hvezdicek na zacatku po 2 ke konci prvni serie. Na dalsi uz chut nemam. Ne ze by se nejak vyrazne snizovala kvalita jednotlivych dilu jen je to stale dokola to same a to casem zacne nudit. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006