Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiální text distributora)

eltazar

"jestli existuje top ten témat, o kterých chlap nechce mluvit s druhým chlapem, vyspal jsem se s tvojí mámou je na druhým místě... hned za vyspal jsem se s tvým tátou" earl, to je moje :) sice s postupem času kvalita dílů upadá, ale platí to naštěstí až pro IV. sérii. i ta je ale ke zkouknutí, jen si druhé (x-té) přehrání tolik neužijete. jedna lepší hláška za druhou, politicky velmi nekorektní, ale přitom nenásilný humor dělají z tohoto díla kult. jo, a abych nezapomněl - soundtrack je naprosto boží a hlavně, moc se mi líbí, jak je seriál natočen - kamera, střih, režie, to vše prostě zapadá do "vidláckého" konceptu jako pozadí na hrnec :) a co je na seriálu vůbec nejlepší, je spousta vsuvek a narážek mimo hlavní dějovou linii, kterých si všimne jen pozorný divák a až po několikátém shlédnutí ()

palailogos

Jason Lee, Ethan Suplee - to je excelentní výkon. Earl a jeho karma - co to ty lidi ještě napadne? A ty neuvěřitelné zákruty jeho polepšování - u prvních dílů jsem zíral - a umíral smíchy. Postupně se vtipnost vytrácela, ale naštěstí pořád držel tenhle seriál úroveň nebetyčně vysoko. Ale stejně - nejradši mám Jaime Pressly. Čím to, že ženský stačí, když je dobře rostlá a blond a člověk jí snad i odpustí, že je mrcha? ()

Volos

Jednoduchý seriál, který příjemně pobaví. Tak se to dá ve zkratce napsat a snad to ani nebudu rozmazávat :) ()

EvilJared

Jmenuju se Earl je nadprůměrně kvalitní podívaná o zlodějíčkovi, kterého po setření vítězného losu srazí auto a ten se rozhodne svůj život přehodnotit. Sepíše si seznam všech špatností a snaží se je jednu po druhé se svým 'pomalejším' bratrem Randym odčinit. Earlovo roztomilé buranství, Randyho zabijácké hlášky, krásnou mrchu- Earlovu exmanželku Joy, inteligentního 'Krabáka' a nádhernou pokojskou Catalinu si prostě nelze nezamilovat. Jako velký milovník Earla jen těžko skousnu fakt, že se nikdy nedočkáme konečné série, ovšem nadějí je možný plánovaný film o Earlovi. ()

Metju96

Ľahký, príjemný, vtipný seriál, ktorý mi vie vždy spríjemniť deň :-) . Tento typ humoru presne môžem...... ()

BR23

Veľmi dobrý seriál, plný motiváčných momentov, dobrých a milých ba až dojemných skutkov... snaha jedného človeka sa zlepšiť voči ostatným ľudom, hoc on sám je skoro trotl, a pozitívny vplyv na jeho okolie. Nie všetky časti sú skvelé (napr: najmä tie záverečné boli riadna hlúposť) ale i tak som veľmi spokojný. Trocha ma mrzí že to predčasne sekli ale čo už... Dalo mi to niečo do života a trochu ma to inšpirovalo. Tá inšpirácia trvá dodnes... áno vravím o KARME ( nie o tej hinduistickej - i ked súvis tam je) a o dobrých skutkoch, pomohlo mi to pootočiť cestu môjho života morálne správnejším smerom. :) ()

stargate17

Příběh o tom, jak se z Earla stal "děsnej karmickej zombie" (jak poznamenala Joey) aneb jak vyměnit zločineckou minulost za diktaturu staré dámy karmy. Pro mě je rozhodně nejlepší Randy - jeho krásná dětská logika je opravdu úžasná ("Nejsme mrtvý. Jsme živý. Když jsme živý, tak nejsme mrtvý.") V první sérii mě strašně štval slabý dabing a Rychlýho jsem s každým dílem proklínal, ale pak se cosi úžasného stalo a jeho projev se rapidně zlepšil! Díky bohu za to. ()

Cecko

Americké seriály tohoto druhu moc nemusím, ale tento je alespoň zábavný. Člověk se sem tam zasměje a 20 minut děje není tak moc, aby se začal nudit. Prostě dobrá oddechovka co zpestří všední odpoledne... ()

Kokotek230mm

Jsem buran z jedné vesničky a proto jsem se asi u tohohle serialu nad míru bavil.Hlášky od prvního dílu až do posledního mě bavily. Herecké výkony všech účinkujících zapadají dokonale do děje každého dílu . Doporučuji si zakouřit Jointa a dát si pohodový odpoledne se svou milou a občas během serialu jí zajet pod kalhotky a ukázat jí kudy koza prdí . ()

KasinovaDon

Moc jsem dříve seriál nesledoval a byla to chyba, jakmile jsem se do něj očima zakousl nemohl jsem přestat dívat. Je pravda, že místy byl scénář horší, ale mně se tento seriál celkově líbil. ()

Parker9

O tom, že karma neexistuje vás mohou přesvědčit osudy mnoha historických vrahů. Mým oblíbeným je např. osud doktora Mengeleho... ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006