Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Petra321

Wau. Nemám slov. Nikdy predtým som nepozerala horory a keď hovorím nikdy, tak myslím naozaj nikdy. Ale prišlo Supernatural, čo je v podstate zbierka 327 hororov. Niektoré epizódy sú filler a absolútne na seba nenadväzujú, no niektoré končia tak, že vám to proste nedá a musíte si pustiť ďalšiu. 15 sérií ubehlo ako voda a ja stále odmietam veriť, že je koniec. Keď si predstavím, že seriál mal skončiť piatou sériou, som rada, že sa tak nestalo. Aj keď šiesta, siedma, ôsma a a deviate séria neboli práve najlepšie a mnoho sledovateľov to počas nich vzdalo, od desiatej sa celý seriál opäť rozbehol a nabral tie správne Winchestrovské grády .Och môj Jack (pochopia len fanúšici) toto nebola strata času. Mnoho ľudí odrádza dĺžka, teda 15 sérií, no tvorcovia mali skutočne dôvod na natočenie tak dlhého seriálu. ()

DoubleJack

Seriál provázající mě dlouhých 15 let...Příběh dvou bratrů, kteří se ve světě plných mocných bytostí, musí spolehnout jen sami na sebe. Bojují, prohrávají a nikdy se nevzdávají... ()

Brano

Rozhodne jeden z najlepších seriálov, aký som kedy videl. Geniálne herecké obsadenie, najmä v podaní hlavných postáv. Je to taký vyvážený mix hororu, komédie, drámy a thrilleru. Dejovo je to tiež dobre vymyslené a pri poslednej sérii to všetko do seba skvelé zapadne. Seriál má ale podľa mňa zbytočných 15 sérii, čo vo väčšine prípadov je to na škodu, pretože si nedokáže udržať vysoko nastavenú látku počas všetkých sérii a mnohokrát dosť vybočí z dejovej línie. Aj v tomto prípade sa našli aj o niečo slabšie série, no ale aj cez to všetko to zanechalo vo mne pozitívny dojem, a určite si tento seriál ešte v budúcnosti rád pozriem. ()

tkey

Nesmrtelný seriál, v seriálu lze nalézt 28 herců ze Stargate. Časem je to dost repetetivni, ale zkus si udělat 15 sérii a udržet nějakou křivku bez restartu. ()

hrumsrt

Bráchové Winchesterové patří k tomu nejstabilnějšímu, co televizní seriály nabídly. Epizodní příběhy o lovu nějakého monstra, které je posouvají ve vlastních životech a ve vzájemném vztahu.. Miluji takový žánrový mix, který nachází balanc i mezi hororem a komedií. Samotné ústřední duo je po letech tak kultovní, že už neodmyslitelně oba herce navždy spojuje s projektem.. Skvělé je třeba to, jaké předobrazy jsou pro samotné epizodní příběhy, tedy báchorky a legendy. --- 1. série - 75%. 2. série - 75%. 3. série - 75%. 4. série - 75%. 5. série - 80%. ()

gidziga

Zabudnite na všetky rodinné seriály, ktoré ste pred Supernaturalom videli- toto je seriál, ktorý o rodine, láske, priateľstve povie naviac. Hovoríte si, že Upírske denníky alebo Dexter sú temné seriály o temných stránkach ľudí a života, tak ste ešte nevideli Supernatural. Pripravte sa na depresívne chvíle plné toho najhoršieho, čo môže človek prežiť. Nehovorím len o duchoch a vlkolakoch a pod., ale strachu zo zlyhania, o rozhodnutiach, ktoré zasiahnu vašich najbližších, ale aj ľudí na celom svete. Ak hľadáte psychológiu postáv a siahanie na dno svojich možností, ste na správnom mieste. Nehľadajte v tomto seriály len ľakačky a krviprelievanie, ale to, čo je skryté v pozadí- samých seba v úlohách dvoch bratov, ktorí už nemajú čo stratiť, len seba navzájom. O tom v skutočnosti Supernatural je, a tí, čo to vedia, ho milujú, rovnako ako ja. Trošku odľahčenia nezaškodí: Come on Sam! What are we doing? - We´re hunting a ghost. - A ghost! Exactly! Who does it? - Us. - Us?! Right! And that, Sam, that´s exactly why our lives suck! I mean c´mon! We hunt monsters! What the hell??!! Normal people , they see a monster and they run, but not us! No, no! We search out things that want to kill us or eat us! You know who does it? Crazy people! ()

me3x®

Súhlasim, že prvé dve série serialový priemer... ale tretia a teraz štvrtá si ma získali a zdvihli to na 5* bez debaty.... Takýto seriál som chcel vidieť keď som bol mladší. ()

tremors

Kdybyste se mě zeptali na nejoblíbenější seriál budu se rozhodovat mezi seriály Lovci duchů a Dr.Housem. Kdybych měl vybrat jeden z nich vyberu sice Dr. House, ale Lovci duchů moc neztrácejí, sympatičtí herci ( House je sympatičtější, Hugh Laurie je prostě Hugh Laurie ), výborné efekty, dobrý příběh, prostě hororový seriál jak má být. Bravo. ()

maty-maty

První dvě série byli nejlepší, postupně se to zhoršuje a zamotává. Zajímalo by mě jak to chtějí tvůrci zakončit. ()

Salgafo

Skvělá hudba..Výborné hlášky a úžasní záporáci..:)) kam se na tento seriál hrabe Buffy či Charmed..Nemá prostě chybu...Především soundtrack je úžasnej,přesně můj vkus..ACDC,Ozzy,Metallica..:)))Dokonalá hudba a dokonalé prosředí..:)) ()

Kaculka1995

Skvělý, úžasný... seriál. Perfektní příběh a nápady na díly a různé příšery... a nejlepši na tom je že ti dva jsou opravdu hodně sexy... a to jako dost. :) Všechny série jsem viděla a tak můžu říct, že holky který mají smysl pro krásná těla se klidně můžou kochat. :) ()

DandaPiper

Naprosto dokonalej seriál. Vtipnej a napínavej zároven'. Od čtvrté série jde kvalita o stupínek dolů, ale tak už to u seriálů bývá. ()

Snowball

Najpremakanejší seriál pre mňa...a tá piata séria!...to uz ani dokonalejšie byť nemohlo snáď. """"Po dopozeraní 10. série."""" - Piatou sériou keby to ukončili, bolo by to naozaj úplne dokonalé. Po tej série prišlo 5 ďalších, o hviezdu slabších. V závere desinky však mali tvorcovia opäť šancu epicky uzavrieť celý seriál, za čo by sa hanbiť naozaj nemuseli za taký koniec - Sam mal byť zabitý Deanom a Dean skončiť niekde mimo vesmír prenesený Smrťou. Nestalo sa. Seriál pokračuje a ja budem s miernymi obavami očakávať čo prinesie ďalšia séria. Napriek tomu si stále myslím, že ako celok je to úžasný seriál, no dávam hviezdu dole - na 4* ()

Fugito

Perfektný odychový seriál o dvoch bratoch - lovcoch. Áno dej je možno taký skákavý a rozhádzaný a často je cítiť tažkú improvizáciu či pokles nápadov, ale aj napriek tomu sa vymyká normálu, a to sa mi páči. ()

VirglCZ

Ach ten Supernatural...První dvě série vážně stály za to, a v rámci hororových seriálů (Nebo možná i hororů celkově) příliš konkurence neměly. Seriál se od té doby dále vyvíjel, a ha, ona i ta jedenáctá série byla potvrzena. Smůla, že autoři a hlavně scénáristé se v seriálu sami ztratili už někdy v sérii páté...Přiznejme si to, odpočinkový seriál je to dobrý, ale chraň bůh toho, kdo by se nad ním pokoušel přemýšlet! Každá série má své světlé momenty, oba ústřední bucefalové jsou stále sympatičtí, a když pomineme Leviatany, dívat se na to dalo a stále dá. A to už si po 10ti sériích hergot zaslouží nějaké uznání. ()

IZFNP

Supernatural zistil, čo treba robiť, aby si seriál udržal popularitu i po toľkých radách. Neviem presne, v čom tento jeho fígeľ spočíva, ale darí sa mu to. Kvalita dielov stúpa a klesá ako na hojdačke, ale v konečnom dôsledku je to úplne jedno. Tí pred kamerou skrátka bavia, tí za kamerou k tomu vedia pridať všetko ostatné, čo by mal taký poriadny hororový seriál mať. Báť sa pri tom človek prestane síce skoro, ale baviť sa neprestane. ()

krivkin

Dva bráchové cestují od města k městu a honí duchy, démony, přízraky... Potěší občas originální námět, pěkné triky, lahůdková muzika (rock isn´t dead !!!!) a elegantní Chevrolet Impala 1967. Po první sérii, která mě moc nenadchla kvalitou dialogů, sjíždím druhou a ta je v tomhle směru o dost lepší - ale možná je to tím, že už na to koukám v původním znění a mrví to dabing... Taky mi přijde, že ve 2. sérii je tak nějak víc napínavější atmosféra než v 1... ()

Facerr

Supernatural jsou už kult a já jeho velký přívrženec. Málokterej seriál taky vydržel tolik sérií (napadaj mě jenom Lost) a při tom neztratil dech. Tady to šlape pořád i díky novým invencím, který se prolínaj každou sérií a čím dál víc rozšiřují záběr tohohle veledíla. Ze začátku to je "jen" lovení všelijakých příšer a pak se do toho celkem vkusně namotaj andělé, nebo peklo. Během sledování se nemůžete ubránit hlavním hrdinům, který se vám dostanou pod kůži a díky tomu i o dost líp prožijete to, co prožívaj oni, se všema jejich útrapama, i vtipnýma scénama, kterých je tady taky víc, než dost. Možná někoho napadne, že občasný nápady už někde viděl, ale vzápětí to vyvrátí nevídaná originalita, se kterou se tvůrci dokážou vytasit. Obzvlášť posledních pár sérií mě přesvědčilo o tom, že když už přemejšlíte o tom, že není kam dál pokračovat, objeví se nové nápady, kterým nejde, po zakousnutí se do lovců duchů jako takových, odolat. ()

Charlinka

Na první pohled se ten seriál nezdá nijak zvláštní a mluvila jsem s pár lidma který po shlédnutí pár náhodných dílů seriál zatratili, ale člověk musí sledovat více dílů, aby za všemi měniči, vlkodlaky, pekelnými psy, bohy, upíry, anděly a démony viděl to co činí seriál dobrým. Zde nejde jen o dva atraktivní mladý hrdiny, jak si někteří o seriálu myslí, ale je zde i něco víc co způsobuje, že je seriál obnoven pro již devátou sérii. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu