Slimakovec

Kdybych předtím neviděl Love Actually, tak dám 5 hvězdiček. Ale na Britskou verzi romantiky to bohužel nemá, i když i tohle je dokonalej kandidát na večer při vínu, svíčce a dvou lidech. ()

Chosef76

Milé předvánoční pohlazení. Jako vždy jsem nadšený z upřímného herectví Kate a potěšený z nesmrtelnosti Eli Wallacha :) ()

angar

niekedy by som chcela byť na mieste Cameron Diaz :)) perfektne natočené, no a stan tých malých dievčatiek je rozprávkový :) ()

netWoor

původně jsem chtěl dát hodně pěknout trojku, ale trochu mě ovlivnilo zdejší hodnocení, kdy prostě musím uznat, že to byl opravdu milý film. Líbil se mi jak neotřelý nápad s výměnou domů, tak i ... prostě všeobecně pěkný (ale normálně na plnou čtyřku ne :)))))))) ()

liberator

Kate a Jude boli výborní... a občas potiahli aj Cameron Diaz a Jacka Blacka (ktorých ja obzvlášť nemusím, ale tu až tak netlačili na pílu). Sú ľudia ktorí Prázdniny porovnávajú s Láskou nebeskou - na rozdiel od Lásky v Prázdninách paralelná montáž funguje na jednotku a znížením počtu hlavných postáv oproti Láske nebeskej sa podarilo udržať aj ucelenosť a spád filmu. Veľmi milo ma potešili filmové a filmovohudobné odvolávky, ale najväčším bonusom bol pre mňa asi Eli Walach, ktorému sa podarilo dostať po dlhých rokoch paberkovania a štekov znovu k slušnej filmovej úlohe. Začínal som získavať dojem, že romantická komédia je protežovaným žánrom, ktorý má právo na existenciu a uznanie bez povinnosti ukázať čo len minimum filmových kvalít (viď záplava amerických titulov) - myslím, že Prázdniny sú svetlou výnimkou z tohoto pravidla. ()

Zuzzka

Po druhém zhlédnutí se mi film líbil ještě o něco více, také nejspíš proto, že už jsem lépe pochopila, co asi prožívala Cameron. Dá se říct, že celkově se mi více líbila dějová linie, kde figurovali Cameron a Jude, zvláště proto, že miluju anglickou krajinu. Film má pozitivní náboj a myslím, že jde o skvělou Vánoční romantiku. ()

Oonika

Konečně jsem viděla Kate Winslet jinde než v Titanicu a líbila se mi, viděla jsem Juda Law brečet, což je k nezaplacení, a viděla jsem Jacka Blacka v nějaké normální roli a začínám mít pocit, že ho třeba budu mít i ráda. Skvělá slaďárna, skvělé vtípky a samozřejmě dokonalá hudba! A Jude jako taťka byl naprosto k sežrání, já bych neváhala ani chvilku!! ()

waska

Překvapivě příjemné, sympatické, vtipné i dojemné zároveň. Až jsem byl překvapen jak ta chemie mezi herci může dokonale fungovat, když se smíchá s dobrým režisérem. Eli Wallach je opět dokonalý, jako ostatně ve všech svých rolích. ()

tom912

Jedna z těch lepších nadprůměrných romantických komediích s úžasným hudebním doprovodem, která mě zahřála u srdíčka. Jenom by to chtělo sestříhat, pak by totiž vynikly silné momenty, kterých je tu dostatek. Abych nezapomněl, pro tento druh filmů je obrovská škoda herečky Kate Winslet, ale zároveň nic nenamítám. 75%. ()

Jonatána

Půvabné, milé, vánoční. Jak nemusím Cameron Diaz, tady se mi moc líbila, Jude Law je kouzelný chlap, Kate Winslet nádherná a výborná a Jack Black sympaťák. Příběh, vtipné situace, romantika příjemně neslzavá a vynikající Eli Vallach. Jeho příchod do sálu plného lidí byl jediný okamžik, kdy jsem skutečně slzela. Není to Láska nebeská, ale je to film, který se k Vánocům nádherně hodí a myslím, že se zařadí k mým stálicím. ()

TetaJane

Fuj, to bylo přeslazené. Podruhé to tedy vůbec vidět nemusím, a že bych se u toho zasmála nebo mi ukápla slza? To také určitě ne. Možná mě teď tak trochu mrzí, že jsem s tím zabila 2 hodiny času. Doufala jsem, že to bude lepší komedie. ()

Chip89

Myslím si,že jsou mnohem lepší romantické komedie. A docela se divím,že zrovna herečky jako Kate Winslet a Cameron Diaz se k tomuhle nechaly uvrtat. Když obzvlášť u Kate jsem zvyklá na výborné herecké výkony. Zklamání... ()

E lan

Povedený americký romantický doják, který své místo ve vánočním programu vždy najde. Jen trochu nepotěší příliš krkolomný závěr, ale jinak dobrý, vtipný a zábavný dílko. ()

Brinkley

Dvě hvězdy Prázdninám nedám ani kvůli mé zlaté Kate, ani kvůli tehdá ještě fešákovi Judovi. Romance dua Diaz-Law byla tak plytká, nudná a předvídatelná, že ji nemohla zachránit ani o něco lepší dějová linie v LA. Navíc některé přihlouplé repliky ještě víc zdebilněly, když je vypustila z úst tak výborná herečka, jakou je právě Winslet. ()

lakart

Nevím, zda bych někomu na základě dvou emailů půjčil dům na dva týdny. Ale když pominu takový detail, jednalo se o velmi dobrý romantický film s prvky komedie. Cameron Diaz a Kate Winslet hrají úžasně, jak je jim vlastní. Jude Law je charismatický mladík, kterýmu všechno odpustíte, a Jack Black je naivní a roztomilý medvídek. Obě dvě ženy hledají něco jiného a obě dvě to naleznou. Možna trochu otřepané, ale vzhledem k dobrému scénáři, který ve vás vyvolá lítost, humor, překvapení, se jedná o vysoce nadprůměrný snímek. Postavy jsou hodně sympatické a vy si rozhodně přejete, aby vše dobře dopadlo. 100% ()

ZnalecH

Tento film se mi velice líbil. Nápad, který jsem ještě neviděl a obsazení mých oblíbených herců, jejichž výkony nezklamaly. Určitě si někdy pustím znovu. ()

ER

Nancy Meyers si vybírá projekty,které jsou spíše pohodové resp. ona je ráda takto zpracovává i když jde o bolestivé téma. A toho se drží jako klíště,tudíž lze říci,že nikdy nic nezkazí. Jenže takto si vystavěla hranici,za kterou není ochotna jít,byť by pak mohla být o něco zajímavější. Bezezbytku to platí i o tomto filmu....je fajn,nic víc,ale i to stačí. ()

Black-star

Romantická komedie o lásce, životních rozhodnutí a náhodě. Vše na pozadí prázdninové výměny bytů - až na to že vše je v rámci utopie a pohádky - ale v pozadí je zakonponované kouzlo vánoční proměny a sebeuvědomění vedoucí k novému začátku. Proč ne, je to příjemné a na první pohled kouzelné. ()