Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

iXtr3m3

Konečne skutočný konkurent pre niekdajšie osemdesiatkové a deväťdesiatkové Van Dammovky? Tak to už hej. Adkins je borec, White bombardér, toto bolo skvelé a to som ešte ani len netušil, čo prinesie pokračovanie. ()

Wally

Co se týče samotného boje, tak tady se nedá nic vytknout... koukal jsem jak blázen... Film shazuje neskutečná absurdita příběhu, kdy se americký mistr světa v těžké váze ocitne, kde se ocitne a totálně napospas sovětským/ruským manýrům...a pak ten konec za který by se nemusela stydět ani D. Steel...no fuj... ()

Holina

Nemám rád filmy s boxerskou tématikou, ale tenhle má docela koule. Patosu je zde jen nutné množství a choreografie je troufám si říci výborná ()

Rssa

Béčko jak má být. Dva borci, co mají bojové umění v malíčku se perou v podstatě celý film a mě to stačilo. Akorát problém byl, že Adkins zahrál svého záporáka stokrát lépe než hlavní postava MJ Whitea. A myslím, že tento problém mělo více lidí, neboť Adkins je neskutečný řezník, který si létá vzduchem jak se mu zamane a přirovnal bych ho k takovému evropskému Tony Jaa. 90 % ()

divak84

na bečkový a totalně neoriginalní film velice dobrá akční práce. film se snaží moc nenudit a režiser se sanží pěstovat jiskření mezi dvěma kohouty při maximalnim počtu situací. když se divam na adkinse tak se musím smat puberatlním řečem pubertálních dětí že nejlepším a nejsilnějším a nejkrasnějším a nej nej nej je vin diesel, rambo nebo jet li a co já vím kdo ještě. scott adkins jak vidno je naprostou jedničkou svého řemesla. atletický rychlý silný pružný..prostě je radost se na něj dívat. myslim že v realnem světě by dieselovi nebo rockovi nakopal prdel, ale o to tady nejde. filmový průmysl prostě musí produkovat odpočinkove bečka a jejich králem je i díky tomuhle filmu scott adkins. poctivá prace ()

Mičl

Přesunem do mrazivého Ruska jsme trochu, vlastně hodně přitvrdili a nejen díky tomu je tohle akční béčko je mnohem lepší než první díl. Průhledný příběh, ale ten je vedlejší, hlavně je to líp natočeno, změna režiséra se vyplatila a Isaac Florentine se předvedl v dobrém světle a precizně natočil každou scénu, včetně skvěle natočených fightů. V zápasech si nejlíp vede psychopatickej záporák Boyka as Scott Adkins, ale i v roli Icemana Chamberse dobrý Michael Jai White vystřídavší nepřehlédnutelného, ale herecky nevýrazného Vinga Rhamese z jedničky a na roli nemohoucího starce postačí místo rozhodně dražšího Falka Eli Danker, vždyť tady o co nejlepší, či charakterní výkony herců určitě nejde. Slušnej akční oddych. ()

AdamesWWE

[6.5/10] O niečo lepšie ako jednotka. Hlavne zmena z boxu na tvrdé brutálne údery, krvavé momenty, perfektná choreografia súbojov, to je hlavným plusom filmu. Herecké obsadenie slušné, Jai White, Adkins v špičkovej forme a aj zaujímavou postavou je Adkinsov tréner, s ktorým sa spája veľmi krásny emotívny koniec. ()

Angelino

Rozmýšľam či toto patrí ešte do kategórie béčkových, alebo až kam by sme sa v abecede mohli posunúť. Už úvodné scény so zlými skorumpovanými rusákmi, kde peniaze a hazard majú v moci právo a poriadok a dobrým američanom (ktorý pre správny kontrast musí byť čierny) naznačujú, že sa Isaac bude držať zabehaných a dopredu čitateľných vzorcov. K tomu pridáme boj v ringu ako ešte o niečo rýchlejší a rôznorodejší ako v posledných one-to-one súbojoch na PS2 a obrázok je na svete. Musím však uznať, že niekoľkokrát predsalen i scénar prekvapil, ale ten záver to zasa zaklincoval o to silnejšie. ()

agass

Tahle vězeňská arénovka sice nemá zrovna inteligentní scénář, ale scény z ringu jsou celkem ucházející. Pro mě jasnej průměr. "Boyka - Dostanu tě na kolena jenom pěstma. Chambers - Nezasviň mě svojí krví." ()

Lefty86

Trochu jsem nepochopil proč Michael Jai White hraje stejnou postavu s Vingem Rhamesem z prvního dílu?? První díl se mi líbil víc, zpočátku jsem si říkal že Boyka ( Adkins ) by klasického boxera zabil tím svým stylem. Nakonec tam byl jakýsi výcvik, jak na něj a trochu změna stylu. Bojové scény byli zajímavé, ale dost přehnané a zbytečně zrychlené. ()

J*A*M*A*L

Jelikož jsem fanda akčních a v "podžánru" akčního filmu bojových filmů, tak jsem si Undisputed II užil skvěle.Pro mě zřejmě také asi nejlepší akční film tohoto "podžánru" akčního žánru, ale bylo mi předem jasné, že se budu skvěle bavit.Možná, že bych tento film ještě dlouhou dobu neviděl, ale jelikož měli v televizi dávat pokračování tohoto Undisputed: Redemption, tak jsem se rozhodl, že nejprve uvidím toto a pak si vychutnám trojku.Na tento díl se mi ani koukat nechtělo, na ten jsem mrknul jen, abych věděl co se bude dít v trojce a nakonec jsem rád za shlédnutí i tohoto.Po dlouhé době další skvělá akční podívaná. ()

Paldiny

Pokračovanie Neporaziteľných pre mizerné tržby originálu na seba nechalo čakať celé 4 roky. Z predchádzajúceho dielu sa vrátil späť boxerský šampión Chambers, ktorý okrem klesajúcej popularity čelí politickému sprisahaniu, vďaka akému sa po druhý raz ocitne medzi chladnými, pre tentokrát ruskými múrmi. Kedysi záporná postava, po novom v podaní Michaela Jai Whitea, musí čeliť nemilosrdným podmienkam a jedinou vyhliadkou na slobodu zostáva porazenie chladnokrvného majstra Boyku. Kontaktných duelov je v porovnaní s predchodcom znateľne viac a navyše ich krášli dokonalá prehľadnosť súbojov, čo je v dnešnom zbesilom trende raritou. Majstrovská choreografia je rovnako na prvotriednej úrovni, kde najmä umenie Scotta Adkinsa alias Boyku úspešne ignoruje fyzikálne zákony. Hlbší rozmer do deja vkladá postava Crota v podaní Eli Dankera a vypĺňa medzeru, akú minule zastával Peter Falk. O triedu lepšie ako originál. ()

Zombi

Hodně dobrý bitkařský film, samozřejmě od toho nemůžete čekat bůhví jakej scénář a herecké výkony, ale atmosféra a souboje jsou vynikající. Povedený návrat do 80tých let. White i Adkins jsou borci a souboje jsou natočené s decentním střihem, takže z nich má člověk požitek. ()

Cement73

Bavil som sa obstojne, kedze mi rezia pripravila namiesto bezpohlavnej mlátičky skutočne úžasné bojové umenie v podaní Adkinsa. Príbeh samozrejme akurát originálny nebol, ale len tak odísť od TV sa zase nedalo. A ešte raz: spomalené zábery na kopajúceho "rusa" boli úžasné... ()

Mírouš

Panečku, tak tomu říkám akční podívaná. Po dlouhý době film, kterej od začátku do konce udržuje bojovný tempo. Adrenalin z něj jen sálal. Ten finální fight bych si představoval s jiným K.O. než s přelomenou nohou, ale to už je detail. Skvělá hudba, nabušenci co z nich jde fakt strach a naprosto perfektní bitky, který díky kameře a efektním záběrům ještě zvýraznily jejich vychutnání. Ti borci byly snad z gumy. Takový kousky co předváděli, hlavně tedy Adkins...bomba. Musím dát 5, v tomhle žánru jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl za posledních X let, vřele doporučuji ! ()

MkSallam

Dějově slabší (klasická klišé podobných bojových filmů, naštěstí poskládaná docela dobře, takže docela funguje emocionálně laděné scény i béčkové drsňáctví), ale to co místy předvádí Scott Adkins je tak neskutečně cool, že ten mozek prostě vypnete a užijete si bitky naplno. ()