Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

Vital

Překvapilo mě,že ty potvory zabili během prvních 40 minut přes polovinu vojáků na kopcích,kde mohli být dobře vidět,tak za dalších 40 minut se jim podařilo zlikvidovat jen polovinu zbývajících a to navíc uvnitř jejich obydlí.Vskutku vzláštní. ()

morbido odpad!

Neschopnost a stupidita vojakov usa dovedená do úplnej dokonalosti.Jestli je celé vojsko takto šikovné tak sa nečudujem že presrali už tolko vojen.Strašný trapas prvý diel bol priemer ale toto je na facku.Takže hory majú oči mam v piči.Chvílu to vyzeralo aspon na tú 1* ale tá debilita ma tolko srala že to nešlo ohodnotit inak než odpad!Nikdy viac.THIS MOVIE SUCKS! ()

powda

Až tak hrozné to nebolo. Áno tá armáda bola otrasná, ale tamojší obyvatelia mi to vynahradili. Po dvoch rokoch vo mne stále evokujú niektoré scény, ktoré budú ešte dlhú dobu zapísané v mojej lebeni. Brutalita obstojná, ale všetko naokolo jedným slovom ---- bieda. 6/10 ()

FAxPR

mám rád "jemné" horory, to jsou takové, které trochu napnou, ale zároveň se nebojíte až se setmí. tohle nebylo jemný, ale blbý. díry ve scénáři jsou opravdu šílené. scénář samotný je dost šílený. postavy jsou tak debilní a nesympatické, že vám jsou ukradené a mutatní jsou spíš směšní, než děsiví. logika žádná. 1* dávám snad za gore a to tam venku běhá daleko lepší. málo všeho. ()

Chlo0opek

Napětí tomuto filmu určitě nechybí. Člověk má opravdu pocit, že ty hory mají oči. Důstojný nástupce prvního dílu. Film mě udržel v pozornosti po celou dobu - kvalitní thriller. ()

teseth odpad!

Naprosto debilni pokračování, které nemá logiku, dobré herce ani scénář. Takových blbostí v jednom filmu už jsem dlouho neviděl. Ten scénář měl skončit v té latríně!!! A probůh už nikdy tak debilní vojenskou jednotku. Já vím, že naše armáda stojí za houby ale tihle by ztratili i lavičku kdyby na ní seděli. ()

Mrtvobog

Tak toto už bolo pritiahnuté za vlasy (že by si americkí vojaci nedokázali poradiť s mutantmi?). O dosť slabšie ako predchádzajúci diel a mizerné oproti Pachu krvi. Film vyniká len brutalitou a excelentnými maskami mutantov, 2*. ()

pajuscherry

První díl ještě jde, ale pokračování se mi moc nelíbí. Skoro celý film se odehrává v dolech. Scénář je taky nereálný. Skupina vycvičených vojáků kteří mají navíc u sebe zbraně, že nedokáže zabít pár zmutovaných šílenců?! Nemá to hlavu ani patu! ()

Kirkman odpad!

Moc filmů nehodnotím jelikož nemám na to právo, ačkoliv nejsem filmový režisér ani herec abych ocenil snahu tvůrce nebo hereckých výkonů. Ale v tomto případě udělám vyjímku. Film a jeho tvůrce vytvořil snůžku nesmyslů a hlavním dějeme tohoto takzvaného filmu jsou nechutné scény, které mě neusvědčují k tomu jestli to co jsem shlédl byl opravdu film. Můj závěr, neuvěřitelně nechutná pitomina s ničím kladným. Kdybych to musel ještě jednou vidět tak mě Raději "Spaste a pošlete na Aliašku" ;) ()

Cor-Angar

Sice docela slabý 3*, ale co už, celkem jsem se bavil. V tu ranní hodinu už mozek asi spal, takže jsem byl schopný ignorovat tu pokulhávající logiku i všechno ostatní co filmu vysloužilo tohle nízký hodnocení. Že to není žádnej zázrak, to je asi každýmu jasný, že jednička byla celkově lepší, to taky, ale koukat se na to dá. ()

AltairAhad

A tohle je jako co? Pokračování vážně dobrého hororu? To snad sakra ne. Nedokážu si představit větší partičku dementů, zvláště, když jde o vojáky. To už bych snad přežila ohranou partičku Teeňáckých děcek, které jsou v každém druhém hororu. Normálně a běžně nechává voják zbraň před latrínou? Nebo chození za rohy bez krytí, i když zmutovaní horáci "lítají" odevšad? Weisz asi neviděl jak natočil první počin Aja, protože tohle je děs a vlastně nevím proč to má ode mne tu jednu hvězdu. ()

Mark1983

Souhlasím,že se jedná o slabší zpracování díla Hory mají oči,ale i tak dle mého názoru se nejedná o odpad,či podprůměrný film.Mě se to líbilo,i když o hvězdičku méně,než jednička. ()

uprchlice

"Hory mají oči 2" a tentokrát bez skvělého režiséra Alexandra Aji... :/ Je to opravdu škoda, protože film v sobě už nemá to pravé kouzlo jako v jedničce. Sice k oboum remakům napsal scénář Wes Craven, ale stejně ve dvojce něco chybělo... Sice postavy jsou k vydržení, i tak jsem se ale těšila na jejich smrt. Každopádně to, co oceňuju nejvíc z celého filmu jsou (zase) hory, tzn. místo ničeho, ale někoho... Film si s sebou nenese napětí. Divák si odvodí, co ho asi tak čeká, pokud tedy viděl původní film, nebo alespoň první dík remaku. Každopádně dvojka jde snadno přežít, i když jsou tam nějaké nedostatky, ale upřímně není to tak zlé ;) ()

vorel999

Ano, tento film je horor, ale bohužel v jiném slova smyslu. Několikanásobně horší než předchozí díl, který měl dokonce i příběh a s tímto dílem nemá ani kapku společného. Tento film je jedna nemožná věc za druhou. Jeden člověk přežije několik hodin pod hovnama v latríně, i když by se měl dávno utopit (a proč ho tam vůbec dávali ?), další přežije celý den s roseklou hlavou a zastřelí se až když ho někdo najde. A jak vůbec mohli vzít do armády tak stupidní lidi jako 130cm psychopatickýho mexikánce nebo 2m tlustýho debila, kterej zastřelí omylem svýho šéfa nebo proč si tam doháje pouští ta ženská asi 3x ten vzkaz od syna ? Tento film je tak špatný, že to ukázal hned na začátku, u porodu a dál pokračoval tréninkem skautíků, který končí výbuchem a příletem panenky. Tento film berte spíše jako komedii než horor, takže dávám hvězdičku jen kvůli tomu, že sem se tak nasmál. (Třeba jak vezmou obří kladivo a začnou s ním mlátit příšerku do koulí) :D Jo a český dabing a hudba jsou naprosto hrozný. ()

qwentin

Jednu hvězdu dát musím...už jen proto, že někteří hosté, co chodí ke mě do baru na pivo by si i bez castingu a pomoci maskérů mohli v téhle pecičce zahrát. ()