Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (Cinemart)

macherano

Tazi to viacmenej s vybornej jednotly ale koncilo to uplme zle inak ako jednotka ako keby to nebola ani pravda ako to moze mat viacero koncov ()

paja.

Očekával jsem pokračování Kruhu, nebo alespoň víc vygradovaný Kruh, což taky oba předchozí splnily. Dočkal jsem se ale ( " prvního dílu " ) zamotaného trojúhelníku mezi lidmi, duchy a magory......Jediné, co cukalo v kině s diváky byla hudba a Samařino oko. Zbytek stál za 3 hvězdy. První dostává Samara za to, že neztratila svůj půvab a um vyškrábat se z obrazovky, ať je jakkoliv veliká; Druhou dávám za hudbu, díky které bylo poznat, že jste šli do kina na něco strašidelného; A nakonec třetí nejdůležitější dám za odvahu otevřít dveře za kterými je jistojistě něco z jiného světa. Málokdy se podaří pokračování kvalitního snímku přinést na stejnou vlnu. Tady se ta nedařící se tradice potvrdila. ()

JuRoot odpad!

Jediná vec, ktorá je na tomto filme strašidelná, je fakt, že mu niekto dokáže dať v hodnotení viac.. (no nech som fér a zohľadním presne 0 prekvapivých momentov) ..než odpad! Ďalšia recyklácia známeho námetu, zasadená do prostredia čerstvých vysokoškolákov, ktorí nevedia čo od nudy robiť, tak sledujú divné videá, obetujú sa za lásku, vykrádajú známe koncepty iných hororov.. V ostatných komentároch už bolo povedané asi všetko. Nabudúce budem radšej sledovať schnúť farbu na stene. Garantované väčšie napätie a dejové zvraty, než pri tomto filme. No a najhoršia na všetkom je posledná minúta. Táto katastrofa bude mať takmer určite pokračovanie. ()

1990Jirik odpad!

Ajaj... Tak se nám vrací ,další automatická pračka na vydělávání peněz.. Nevím vám přátelé proč, al tento snímek , mi prostě každou další minutou dokazoval jak se ze skvělé Japonské předlohy a slušných dvou amerických dílu stala nepochopitelná kravina... Kde hutná atmosféra zrnicí televize byla signálem toho ,že příjde nějaké to bubání... Zde nebylo nic z toho, film mě ani jednou doslova ani jednou nevyděsil, ničím nepřekvapil a především nezaujal... Lehce čitelné v kombinaci s dost špatnou hlavní postavou mě dovedla k tomu , že Samara měla být už v té studni nadosmrti zavřená.. Toto totiž není důstojné a ani strašidelné pokračování předchozích dílů. ()

CenturionSik

Kruhy nie sú zrovna priekopníckym hororom, ktorý by mohol ponúknuť niečo nové, čo sme už nevideli v predchádzajúcich dieloch alebo v iných hororoch, avšak aj tak u mňa má určite nad 60% nakoľko to beriem ako také možno aj dejové doplnenie filmov so Samarou a silno verím, že budú Kruhy 2 a tieto Kruhy boli len predkrm. ()

themuseof97

Horor, který spíše než strašení dává přednost složitému zamotanému ději se "šokujícími zvraty". Bát se nebudete snad ani na vteřinu. I když musím říct, že ten začátek nebyl až tak špatný, docela se mi líbilo, kam to směřuje - tím myslím ten "experiment". Nicméně, když ta bruneta (jejíž jméno jsem stačila zapomenout) začala pobíhat a vykřikovat, že se všechno mění, bylo mi jasné, že cesta, kterou se film rohodl jít, nebude zrovna dobrá. Mimochodem, docela mě zarazilo, že profesor na vysoké škole nepoznal nebo ho ani nenapadlo, že "značky" na ruce hlavní postavy budou zřejmě Braillovo písmo. Taky by mě zajímalo, jestli kdokoliv v Americe vůbec četl původní knížku od Suzukiho, protože... no, kdo ji četl, ten moc dobře ví, o čem mluvím. :-D Každopádně film postrádal jakoukoliv snahu o to dostát svému žánru a místo toho se z něj stalo cosi nemastného neslaného, co chcete raději okamžitě zapomenout. Nepřinesl vůbec nic nového - zase se Samaru snažili nějak zachránit a přitom i sebe, zase jim v tom bránilo všechno možné. Zbytečný film. ()

Mrliš odpad!

Kruhy neměly vzniknout. Tak otřesný výsledek jsem opravdu nečekal. Nudné, nezáživné, nestrašidelné, trapné. Rozhodně nedoporučuji. ()

pierrek22

Neříkám že je to zrovna odpad, ale je to stále dokola. Voda už se nám vypařila a tak se začalo vařit z digestoře, která z toho neustálého vaření chytla. ()

Final

Kruhy, aneb Samara se vrací. Chvíli jsem nevěděl, jestli mám brát tenhle film jako regulérní třetí díl, nebo zda jde o nějakou formu remaku. Nakonec se ukázalo, že ani Gutiérrez si tím není jistý a tak se celý díl nese někde v duchu mezi geniální jedničkou, a o dost slabší dvojkou. Ze začátku totiž začíná klasicky, video, telefonát, smrt. Jenže čím dále příběh postupuje, tím se z filmu stává víc a víc béčková duchařina. Hlavní část příběhu se stále točí kolem Samary a kostí, které se Rachel podařilo najít ve studni. Příběh tak dál pokračuje a odhaluje ne jen, co bylo pak, ale poodhaluje i další otazníky okolo Samařina narození. Bohužel, někdo asi neviděl předchozí díly, neboť dochází k poměrně zásadním logickým střetům, se kterými si ani 3 scénáristé evidentně nevěděli rady. Kruhy však postrádají jakoukoli strašidelnou atmosféru předchozích dílů, takže to působí ve směs jako průměrný thriller, než další díl jednoho z nejděsivějších horrorů, jaký byl kdy natočen. Nicméně, závěr mě mile potěšil a potěší zřejmě každého fanouška Kruhů. To však nestačí na to, aby Kruhy mohli být, byť i na jeden jediný okamžik, brány jako důstojný nástupce původního Kruhu. A nezachrání to ani světově známá postavička Leonarda Hofstadtera. ()

Michalo

Není to nic převratnýho ale děj je zajímavý. Atmoféru to sice mělo ale ne takovou jako v 1 díle. A špatný i nepochopený konec začíná být v hororech docela klišé zvlášť u téhle série. V tomhle díle vyřešily vlastně to, že nic nevyřešily. ()

Tomiss13

Tak z tohoto paskvilu si budu na čelo klepat ještě hodně dlouho... Ale jedno pozitivum to má. Ze dvojky to najednou dělá nadprůměrný počin. Ta jedna hvězda je za (zde velmi vítanou) lenost a bezpáteřnost tvůrčího týmu, protože díky tomu zůstal původní hudební doprovod. ()

EagleSK odpad!

Trapnost nad trapnost. Ani nema vyznam rozpisovat tu kopu hluposti, co som mal moznost zhliadnut v tomto braku. ()

Flatron

Po vydarenej jednotke a úplne zmrvenej dvojke, prichádzajú kruhy. Ten dej, ktorý tu je pripomína jednotku, opäť tu máme pátranie po strašidelnej videokazete, navyše pokračuje získavanie informácií o Samare a ako bonus sa tu priplietla ešte jedna nezvestná holka, na jej meno si neviem spomenúť, už aj to asi hovorí o kvalite hororu. Celkovo tento diel nepriniesol nič nové oproti predchádzajúcim dielom, nič mi nebolo objasnené, síce postavy vypadali celkom k svetu a aj ich správanie nebolo jedno z tých horších, ale zvyšok o ničom. Budovanie atmosféry 0 bodov, lakačky slabučké a hlavne už opozerané z iných hororov podobného žánru. Za pozitívum beriem Johnyho Galeckeho v roli profesora (takéto úlohy mu asi vyhovujú), škoda, že nedostal viac priestoru. Celkovo Kruhy hodnotím ako podpriemerný horor s občasnými svetlými okamžikmi. ()

Salsecnew

Tajemné, zajímavé, děsivé!!! Není to tedy takové sklíčení jako v Kruhu 1, tuto vlastnost už nemá ani dvojka. Ve trojce dochází k rozpoutání další části zápletky. ()

k.rakonos

Nechapu, asi jsem videl jiny ducharsky horor. Velmi dobre, atmosfericke, v prubehu filmu i napinave, par lekacek se taky naslo. Sympaticka hlavni hrdinka. Chtel jsem dat 4*, ale kvuli nesmyslne nizkemu hodnoceni jeste jednu pridam navrch. Uz se tesim na ctyrku :-) ()

PF 2017

PF 2017