Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (CinemArt)

Plechpetr

Kdyby to měl být thriller bez jakéhokoliv náznaku hororu, zasloužilo by si to tak 3*. Jako horor je to docela zádrhel. Nebojíš se, nelekáš se a celý to nedává smysl. RIP Samara. ()

DAPDO

Po výborné jedničce a obstojné dvojce byla trojka naprosto zbytečná. Hodně předvídatelný, nic novýho. Navíc, když se u hororu ani jednou neleknete, není to dobý. ()

helraiser

V porovnání s předchůdci docela slabota a o japonských originalech ani nemluvím. Prakticky nudná podívaná u které divák má občas problém udržet pozornost. Tohle pokračování s vlasaticí vylézajicí ze studny se opravdu nepovedlo. Moc atmosféry to nepobralo a nejstrasidelnějši část filmu je onen film na videokazetě, což je zatraceně málo. ()

tranquill

"To, že máte vize, neznamená, že víte, co znamenají!" A to, že tento horor obsahuje scény z prvního filmu, neznamená, že bude mít jeho atmosféru a kvalitu. ()

geek.ondra

Nuda plná žánrových failů. Občas mi bylo až smutno z toho jak směšné to je. Hvězdička pro Galeckiho který má stále neskutečné charisma a doufám že s koncem Teorie nepřijde i konec jeho kariéry.. ten kluk na to totiž fakt má! 1/10 ()

Likan7

Po shlédnutí americké trojky Vám, před tím hrozná dvojka bude připadat jako veledílo, které si zaslouží minimálně VIM na Moviezone. A to přitom trojka nezačne úplně blbě. Jasně, študentíci bojující se Samarou pomocí vědy je sice wtf, ale je to minimálně nový, zábavný a zajímavý nápad. Jenže někde po téhle scéně (cca 30. minuta) to začne jít celé do kytek. Samara se objeví snad 2x jestli vůbec, a místo toho jak si zachránit zadek začne otravná holka řešit její minulost (už zase), a pátrat po tom co jak a proč (už zase). Celkem jsem se těšil na nový hábit téhle série, která může nabídnout rozhodně více než všechny ty Saw nebo Aktivity, jenže tudy cesta prostě nevede. ()

Demonic189 odpad!

V poslednej dobe mám problém dopozerať nejaký film do konca - bude to asi tým, že mám štastie na ohromné pi*oviny a Kruhy do tejto kategórie rozhodne patria. Už prvých 15 minut neveští nič dobré a tvorcovia na nás útočia jednou nelogickosťou a dementnosťou za druhou...a k tomu tí herci...brrrr. Neodporúčam! ()

Acrobat odpad!

Varenie z vody v novodobých reláciach o varení. Bez prístupu, bez rešpektu. Je vždy rizikom vracať sa k látkam a premisám, ktoré aspoň v jednom prípade fungovali, po odmlčaných rokoch. Snáď sa to nezacyklí v nejakom bludnom kruhu. Stačilo takejto geometrie, kde film nespĺňa ani len najjednoduchšiu pytagorovu vetu. dobrý scenár+dobrý filmársky štáb = šťastný divák. ()

Hellknight12

Máme tu návrat Samary po 12 rokoch. Keď som videl prvý krát, že sa chystá pokračovanie, tak som si povedal: " Vážne? A čo chcú natočiť? Však Kruh 2 to pekne ukončil. Po prvom pozretí a vlastne aj po dnešnom už asi 4 pozretí sa pýtam čo ľuďom vadí na Tom filme? Rozhodne je to najslabší film zo série ale príbeh to pekné vyrovnal. Atmosféra je tiež slabšia vo veľkej časti filmu ale nájdu sa aj tu momenty, kde sa dá povedať, že to je dobre spravené. Príbehovo sa vraciame na úplný začiatok. Herecké výkony sú bohužiaľ slabé ale dá sa na to pozerať. Hudba je ok. Páči sa mi ako to pekné previedli z VHS na DVD a vlastne tak to celé ešte zväčšili a na konci otvorili niekoľko nových možností. Na jednej strane aj chcem pokračovanie a na druhej strane nie. Film môžem odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 70%. ()

RAFT

Tak a máme tu další pokračování skvělých předchozích dílů.Třetí pokračování ,ve kterém sou samí magoři.Samara ,která tu se moc neukáže než v předešlích filmech ,vypadá jako parodie ,ale já se u filmu dobře bavil.Sice ve filmu jde vidět že,scény moc drahé nebyli .Kdyby náhodou byl další díl ,tak at to natočí zase režisér prvního dílu a nebo někdo úplně jinej,tento režiséR se má ještĚ hodně co učit. 50% ()

Talina

Nevím, jestli už jsem "dospěla", ale tohle byl pro mě spíš takový thriller. Vím, že u Kruhu 1 jsem byla fakt téměř posraná, ale je fakt, že mi bylo asi 12, když jsem se na to dívala :D Každopádně tohle podle mě horor není, takže jako horor bych to hodnotila špatně, ale jako thriller to špatné není, takže dávám 3*. ()

Knor

Není to žádnej zázrak, jen co je pravda. Strach nulovej, lekačky nic, o nějakým napětí se dá mluvit v poslední čtvrthodině. Přesto mě to nějakým způsobem neuráželo a ani nesralo. Hlavní hrdinka a její přítel jsou nejspíš ztracený dementi z děcáku, vzhledem k několika jejich absolutně nelogickým krokům v příběhu ... no ale co. Podvědomě jsem s tím asi nějak počítal, takže mě to nerozhodilo a čekal jsem mnohem větší průser. Vizuál filmu musím pochválit, dostatečná pochmurnost se rovná předešlým dílům a příběh Samary mě docela sednul. Taky mi přišlo, že spousta scén odkazuje na úspěšnější horory. Každopádně mě tohle pokračování nějak extra nenasralo a ani nenudilo tak, že bych ho úplně zavrhnul, ale velkej úspěch to samozřejmě taky není. Hodnotím jako šedivej průměr. ()

Zombiepod

Tak sme sa konečne dozvedeli, odkiaľ vlastne Kayako alias Samara pochádza, no nie som si istý, či som to chcel zistiť práve takto. Ako prológ k prvému Kruhu nám Rings dejovo celkom sedí, no film jasne dokazuje, že Samara má najlepšie časy už dávno za sebou. Lakačky nefungujú, nevýrazní herci sú tak trochu na smiech, atmosféra takmer žiadna, a desivá páska (v tomto prípade už len videosúbor) už stratila svoje strašidelné čaro. Najviac neodpustiteľným bodom filmu je však to, že Gutiérrez zavrhol tento nádejne vyzerajúci projekt hlboko do vôd najrutinnejších béčkových hororov, v ktorých sa nájdu oveľa zaujímavejšie kúsky, ako tento nepodarok. Pokiaľ by šlo o nízkorozpočtový film s fanboyovskou tématikou Kruhu, budiž, no ako film stavaný na celosvetové kiná a znovuzrodenie žánru to zďaleka nestačí. Faktom však ostáva, že film si na seba niekoľkonásobne zarobil, takže produkcia bola určite spokojná. O fanúšikoch sa to asi povedať veľmi nedá. ()

GameboyNES

To mělo bejt jako fakt strašidelný? Jediný čeho sem se bál, e na mě vybafne ještě sheldon s wolovitcem :D Hodně slabá jedna, hvězdička za ustřední princeznu. ()

DavidWebb

***12 rokov po druhej časti prichádza pokračovanie(?), ktoré nanešťastie skĺzlo na úroveň pokračovaní Final destination...***. Tých 12 rokov spomínam preto, lebo ten, kto chcel nadviazať na úspech dnes už kultovej jedničky alebo aspoň zneužiť jej meno ako pozerateľná dvojka, mal 12 rokov nato aby vymyslel niečo čo dá pokračovaniu jednoznačne novú "kinetiku". No, ono sa to tvorcom podarilo tak sotva spolovice. Video vo videu resp. ovplyvnenie videa a jeho zmena - tento moment zostal podľa mňa trestuhodne nevyužitý a tak z môjho pohľadu celý flik zachraňuje odhalenie Samarinho pôvodu a jej skutočných rodičov. Všetko ostatné je kopírovaná vata z predchádzajúcich filmov a prvá polovica je poriadna otrava. Slabé herecké výkony takmer všetkých včítane hlavnej predstaviteľky. Mizerný soundtrack ktorý opäť len čerpá svoju "silu" z originálu. Vzhľadom na svoje očakávania a úspech predchodcov mi neostáva než byť kritický, hoci záverečná polhodinka s Vensántom dobieha aspoň sčasti zameškané. Čo sa týka samotného záveru... ak ešte niekto dokáže zo Samary vymačkať niečo zaujímavé do štvorky, tak už asi prekoná hranice fantázie... ()

Marty7CZ odpad!

Nuda, slátanina, nehororový, nestrašidelný, nesmyslný zklamání....ani sem ten paskvil nedokoukal, 15 ubohejch % ()

PF 2017

PF 2017