Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (CinemArt)

Scanerior

Překvapivě povedené pokračování... Úplný rozjezd filmu byl poměrně slušný, hned poté však přišla nudnější pasáž a zdálo se, že film tentokrát nebude řešit nějak extra příběh Samary, v tom jsem se však hodně spletl a nakonec toho bylo odhaleno poměrně hodně. Film samozřejmě nabral postupně určité tempo, ačkoliv nejdramatičtější byl až závěr filmu, kdy jsem byl na jednu stranu také potěšen tím, že snímek se držel předchozích filmů ve směru povahy hlavní postavy. Ve finále jsem byl opravdu překvapen, jak zajímavé bylo toto pokračování a zvláště pak konec filmu. Pro mnohé asi zbytečnost, ale pro mě zajímavé rozšíření příběhu. ()

Tomko87

Mladá deva pátra po svojom milom, ktorý sa akosi stratil po tom, ako išiel na výšku. Nebola by v tom strašidelné dievčatko, keby v tom nebolo strašidelné mŕtve dievčatko.. Prvý a druhý film s Watts bol skôr psycho thiller než klasický ľakačkový horor. Tak tomu je aj v Kruhoch. Tí čo čakajú opak budú sklamaný. Keď sa Sammy ukáže , stojí to za to. Celkovo to dopadlo fajn. Samara musela presedlať z VHS na digi. Na počudovanie, filmu to nevadilo. To mi pripomenulo jeden filmový citát istého čašníka. ,,Nová doba ! ()

ivanek.b

Musím říct, že by bylo vhodnější v záhlaví z toho popisu "Drama / Horor" vyjmout to slovo "Horor" a film by to charakterizovalo lépe. Příběh nebyl zase tak špatný a uznávám, že jsem čekal horší dějovou linii a scénář ... však hodnocení "47%" před návštěvou kina mě nějakým přehnaným očekáváním nenaplňovalo. Hrozně mi ale chybělo nějaké větší napětí, mráz běhající po zádech se nedostavil ani jednou a lekačky byly všechny totálně předvídatelné, přičemž pouze u jedné jsem se opravdu lekl :-) To je na horor velmi málo. Pár nelogických momentů a chování postav by se taky dalo najít, přesto všechno bych hodnotil někde mezi 60% - 70%, takže slušné tři hvězdičky pro film, na který se asi už znovu nepodívám :-) ()

jouzy odpad!

Opičárna která nesahá kruhu ani po kolena. Škoda vyhozených peněz, už to že je to přísupno od 12 let (což bych dal Residentu evil: nechápu 15 let). Sračka, kopie, průser. ()

mima33

Fakt som sa ako fanúšik Samary tešila na Rings. Nemyslím si, že tá prehnaná kritika je na mieste - je to 12 rokov, čo vyšiel posledný Kruh a ak niekto čakal, že to bude rovnako dobré ako jednotka, tak bol riadne naivný, ale na druhú stranu ma to bavilo viac ako dvojka. Nenazvala by som Rings hororom, ale skôr mysterióznym trilerom. Príbeh sám o sebe nebol vôbec zlý - ako oddychovka na večer určite obstojí. ()

Lykr

Tak tady se bohužel vůbec nic nepodařilo. Absolutně tu s divákem nepracují žádné emoce. Suché, neprofesionální herecké výkony. No a v neposlední řadě - mám z toho pocit, že to vlastně není vůbec žádný horor...prostě tu nic nefunguje. Slabota. ()

halberdier

První (americký) Ring je už klasika a patří rozhodně mezi nejstrašidelnější horrory 21. století. Pokračování je slaboučký nezáživný film bez jakékoliv špetky napětí. Rings se snaží jít ve stopách prvního dílů a občas se mu to i celkem daří. Snaží se přinést i něco nového (experiment s kazetou). Druhá polovina přímo kopíruje první díl, ale bohužel nikdy nedosáhne kvalit prvního filmu. Vše je méně originální a uspěchané. Výhodou je, že Samaru tu není příliš ukazovaná a má tak opět auru strašidelného bubáka (na rozdíl od dvojky) a některé scény jsou slušně napínavé. Rings jsou celkem dobrý horror, který je o třídu lepší než slabá dvojka, ale za prvním dílem dost pokulhává. ()

brasek

Vzkriesenie zla?! Lenže tvorcovia akurát tak vzkriesili žlčníkový záchvat. Od začiatku pochybné... lietadlo a Samara v palubnom počítači, strih a o dva roky neskôr Samara vo videoprehrávači a nakoniec príbeh je vcelku o Evelyn. Smutné je, že tvorcovia ak sa snažia desiť diváka tak to robia cez vízie hlavnej hrdinky. Podstata snímkov Ring 1 a 2 sa niekde stratila a ak toto má byť nový a iný príbeh, tak je to vcelku bieda. ()

werxix

3* za krásnou a neokoukanou herečku v hlavní roli. Jinak se jedná o vykrádačku předešlých dílů. Je to strašně utahané. Nemá to žádnou pořádnou lekací scénu. Jediné na co se dá dívat a má tzv. feeling horroru jsou exteriéry a interiéry (farářův dům, starý kostel). Jde vidět, že pokus o rebith starých dobrých kruhů se bohužel nepovedl. Jaká to škoda ... Z úcty k prvotním klasickým dílům dávám 3*. Je smutné co nyní dokáže hollywood vyplodit ... ()

hony23

Tak tu máme do třetice Samaru vylézající za studně, ale protože doba pokročila, přesunula se z VéHáeSek na displeje notebooků a smartphonů. Bohužel, výrazně ubylo hororové atmosféry, příběh je jen potřetí nastavovanou kaší a poněkud toporní herci stlačují kdysi dechberoucí hororovou podívanou až do šedého průměru v daném žánru. ()

Ondrew

Tento $HIT je jeden z klasickych FUCK OFF odkazov Hollywoodu, ktoreho specifikom je postupne, ale za to s absolutnou istotou kompletne dodrbavanie vsemoznych filmom v ramci remakov & nekonecnych pokracovani stvorenych z predoslych pokracovani... Dodnes nezabudnem na moju, ehm, tzv. "Azijsku horor etapu", (v preklade: zhananie vsetkych moznych hororov povodom z Azie; odstartovanu nezabudnutelnou snimkou... Ring (resp. Ringu). Dokonca som si nasledne pracne zadovazil i knihy autora, ktory je za japonsky Kruh zodpovedny (Kodzi Suzuki). Ak si dobre pamatam, islo o kniznu trilogiu (nechcite teraz po mne, aby som si to znova overoval, momentalne sam neviem kde sa mi tie knihy "ukryli", no fanusikom povodneho filmu ich ROZHODNE ODPORUCAM!). Co sa tyka americkych remakov, u mna je to jasne. Kupodivu, prvy diel "made in USA" bol paradoxne vcelku na urovni (ocakaval som proste pepadak). Lez, s druhym dielom to uz islo pekne krasne z kopca. Nuz... a ake bolo moje NEMILE (@#$!!!$#%**%#FUUCK!!!#@$!#%~ ... eeeerm) prekvapenie, ked som sa prvy raz dopocul o dalsej posratej "Kruznici!!!" A k tomu celemu, uz i z trailerov sa v tomto pripade dalo viac-menej vypozorovat, ze toto teda smrdi riadnym pruserom. Toz... a intuicia ma zase raz nesklamala, az na to, ze film ako taky ma praveze sklamal na celej ciare. Je sice nadmieru ftipneee, ze TUNAJSI "najvacsi experti na horory", pricom konkretne dvaja z nich maju i adekvatnu prezyvku, oznacili "Okruznicovu" filmoSHITovinu staby priemerny, pozeratelny horor! Tuto prazvlastnu skutocnost som zaznamenal uz pred ROKMI... a zistil som, ze sa da podla toho dokonca i celkom fajn orientovat... t.j. ak niekto z nemenovanych ohodnoti ten ci onen hororik bud za vyborny alebo prinajmensom priemerny, okamzite mi je jasne, ze v skutocnosti pojde o nehoraznu picovinu ;). Nie... nerobim si srandu, myslim to smrtelne vazne. Nieco podobne sa mi este pri nikom inom nestalo, no tito "hororovi megaodbornici" vsutku funguju ako absolutne spolahlivy zdroj ohladne kvality toho ci onoho hororoveho filmu. Teraz si pokojne mozem urobit dalsi zarez na pazbe, pretoze dotycnej osobe sa film pozdaval, no ja, PRESNE NAOPAK, tvrdim, ze od uplneho odpadu! ho deli... co vlastne? Vlastne ani presne neviem, ehm. Azda iba moj obdiv k hollywoodskym magorom za ich odvahu natocit takuto priiiiisernu stupiditu s mizernym scenarom jak svina a hercami ci nebodaj dalsimi clenmi stabu, ktorych radsej nebudem spominat vobec. Aaaaachjo. A percentualne hodnotenie na zaver? No co asi tak mozete cakat? ;) 5%. ()

Jenn

Jakoby jo, nápad je i docela dobrej, zpracování je už horší. Proč ty herci celej film jenom funí? A co to je za debilní hudbu? "Byla to vaše dcera!" jo, měl jí nechat žít, to by byla větší sranda. Absolutní píčovina a herci taky dost mizerný. ()

Matos

Škoda, celkom som sa na tento diel tešil a tajne dúfal že aspoň z časti to bude mať atmosféru z jednotky. Prvý kruh bol podľa mňa perfektný v každom smere, od príbehu po hercov až po hudbu. To bolo jediné čo som si v tomto filme užil, aspoň že tú hudbu tam nechali. Inač veľmi slabý film, hlavná herečka bola hrozná a jej nezmyslelné chovanie mi strašne liezlo na nervy. ()

BORKLASER

Tento film je příklad toho že špičkové filmy by se prostě rebootovat neměly.Kruh jako takový považuju za skvělý horror..toto je jen laciná snaha o reboot která prostě nevyšla. ()

bonovox

Nevydarený návrat úspešnej série o tajuplnej Samare. Tvorcovia totálne ignorujú dej pôvodnej série čo filmy výrazne podlamuje nohy. Lakačky sú veľmi slabé a priemerný hororový divák sa musí počas filmu nudiť. ()

Kushina

Nebylo to úplně špatné. Nejlepší byla část jak hledali její hrob. Jinak horor jako takový to nebyl. Až na pár leknutí a ksichtu Samary to byl takový den nestrašidelný horor. 50% ()

PF 2017

PF 2017