Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (CinemArt)

SHI-SHA

Příběh se mi kupodivu poměrně líbil (až na wtf over-the-top konec), vše ostatní je ovšem otřesné, v čele s amatérskými hereckými výkony (vyjma Galeckiho a D'Onofria) a digitálními efekty, které by už před deseti lety vypadaly zastarale. Navíc je to totálně sterilní a bez atmosféry. ()

otík

S hrůzou Samařiných vlasů na své holé lebce jsem zjistil, že ačkoli jsem v recenzi na Kruh 2 psal, že děj je uzavřen a že pokračování nehrozí, hollywoodští autoři si zřejmě mou recenzi nepřečetli a natočili o 12 let později třetí pokračování. Film však nikdy neuvidím, protože mě nezajímá a také proto, že Samara prostě pro mně zůstala už navždy ve studni. ()

majo0007

Nie, v žiadnom prípade nepozerať! Ešte horšie než pokračovanie, a to je už čo povedať. Všetko, čo fungovalo v prvom Ringu, tu má opačný efekt. R.I.P-Samara. Možno keby Matilda Anna Ingrid Lutz Von Schone Titten ukázala viac, bolo by to "o chvezdu mór". Mimochodom, v traileri je celý "neočakávaný" twist filmu. Bravo! ()

URBAN

Dokoukal jsem toto pokračování do konce tak už to můžeme považovat za úspěch. U kruhu 2 jsem to nezvládl. A toto pokračování není vůbec špatně, ale nemá to už takovou atmosféru jako první film ubírá se spíše do žánru thriller/detektivka a při tomhle mužů tento film považovat za dobrý a to jsem velký fanoušek Kruhu a toto nepovažuju za znásilnění tohoto filmu. (13.5.17/MAC) ()

HorrFi odpad!

Jako milovník původního Kruhu z roku 2002 jsem byl timhle znechucenej a v půlce jsem ztratil nervy a vypnul to.. vůbec nevim co k tomu napsat.. Proč a pro koho se takovýhle filmy točí? Tady se nepovedlo vůbec nic až na krásnou hlavní hrdinku, ale o tom filmy přece nejsou.. ()

Nivenx

Ano velmi těžké hodnocení. Na další Samaru jsem se těšil, jelikož je to kult ve svém žánru, takže jí nedokážu odsoudit k odpadu, ale tento film není ani mega pecka. Začátek chtěl jít z ostra v letadle, nápad dobrý ale scéna prostě málo protažená a vygradovaná. Pak přijde pár různých scén, které byly úplně zbytečné a souvislost ani moc neměli. Poté přijde mladý pár a začne konečně jet příběh s docela složitým scénářem, který bohužel znovuzrození - převtělení předpoví až moc brzy. Hned jak viděla toho ptáka v tom záznamu bylo mi to jasné, což byla celkem škoda, poté hodně věcí v příběhu už se od toho odvíjeli a moment překvapení zmizel. Než o horor jde spíše o tu dramatickou část která neustále drsně tlačí na pilu s ne tak silným základem. Nakonec i přes ty všechny drobné mouchy, kterých film má dost se réžovi díky základu podaří vybudovat slušnou atmošku a scény byly fajn. Herci byli v pohodě, ale réža nezvládá moc dobře propojovat více lidí odlišně od sebe naráz, takže si láme zuby na tom, což je celkem škoda, jelikož vztahy postav mezi sebou jsou málo propracované. Dokupy má film bandu malých a drobných nedostatků, kterých ale je hodně, takže kazí bezstarostný pocit z filmu, což je velká škoda. Dotáhnout vztahy postav, protáhnout scény na větší gradaci a pár drobností byl by to vynikající díl. Takhle jsem si ho užil bohužel jen napůl! // 55% ()

Deyw odpad!

totalni zneucteni prvniho kruhu..strasna picovina..nechapu co tam leonard delal.. strasny :D tohle se nemelo stat..vyhybat obloukem! ()

filmmovier

Ty kráso... Kruh 2 je oproti tomuto filmu nesmírně kvalitní veledílo, ale na tomhle není dobré snad vůbec nic (a Johnny Galecki už vůbec ne). Retardovaná zápletka, totálně předvídatelná v každé svojí minutě, zhoršující se s každou minutou, která vyvrcholí v (předvídatelném) šíleném a neskutečně tupém tříminutovém finále, které asi mělo být nějak šokující, nebo co. Pár dobrých věcí (doslova) to ale vlastně přeci jenom má. Prakticky jedinou scénu se Samarou, která je ale taky docela přehnaně vyhrocená a tradičně perfektního Vincenta D'Onofria, který to všechno aspoň trochu zachraňuje a dává mytologii Samary (kterou stejně nechápu) aspoň nějaký smysl. Neskutečně nepovedený film, jako horor je to samozřejmě extrémně tupé, ale bohužel i jako komedie to působí směšně. Naprostá a nezajímavá zbytečnost, škoda. 40%. ()

chelseaman22 odpad!

Již potřetí to samé, jen s jinými účinkujícími. Myšlenka kopírování VHS a DVD je debilní jako premiér Sobotka sám. Leonard z TBBT dokázal, že herecky neukočíruje ani podřadný brak. Může jedině doufat v to, že přibyde více sérií TBBT, kde za epizodu vyinkasuje deset kilánů dolarů. Nezáživná atmosféra s absencí lekavé scény prostě nejde s hororovým žánrem pranic dohromady. odpad! ()

ecceHOMMO

Nič nové pod slnkom. Všetko išlo v zabehaných koľajách. Snáď len záverečná dvadsaťminútovka bola o kúsok iná. ()

Ryuuhei

Nastavovaná kaše bude vždy hnusná, zvlášť, když je ředěná vodou ze studně, v níž se musí po tomto filmovém patvoru Samara obracet. Ta si zde střihla víceméně jen takové cameo, jinak se příběh rozhodl pro metodu trapně neděsivého „videa ve videu“ a nabídl něco zcela „nového“. Představil vysokoškolskou sektu, která se namísto alkoholu a drog baví sledováním vražedné kazety. A nechyběla hojná přehlídka halucinací ne moc sympatické hlavní hrdinky, jež se skoro věrně snažila imitovat to, co jsme už mohli vidět dvakrát. A když už byste nevěděli, do čeho píchnout, najdete to u slepého Fritzláka ve sklepě. I když, ne, to už vlastně stihl udělat za vás. Jen jsem zoufale očekával, kdy se na scéně objeví ona dlouhovlasá, rozmočená slečna a někomu pořádně pokroutí ksicht. Pokrouceny ale zůstaly akorát moje nervy z tohoto nechutně zbytečného snímku vrhajícího stín na jinak slušnou hororovou klasiku. Lekl jsem se jen jednou, vše ostatní byla nudná klišé fraška tlačící na pilu děsivosti, takže vlastně neděsila vůbec. A to jedno zajímavé překvapení k vyššímu hodnocení prostě nestačí. Mobilní verze Samary byla ale rozkošná, to se musí nechat. 25% ()

Sfinkter

Původní námět je geniální a právem kultovní, každé další jeho ždímání je však souložením na mrtvole. Už z něho opravdu více nedostanete. ()

venison

Naprostý propadák.. S předchozím "Kruhem" a "Kruhem 2" to nemá absolutně nic společného.. Jen tu kazetu.. A ta se v průběhu děje také mění.. Ze Samary udělali obětního beránka, který škodí, protože měla děsný dětství a mstí se všem zlounům z její minulosti.. Teda jako možná.. Začátek je zamilovaná srágora, následuje béčkový thriller z vejšky, přechází v pokulhávající duchařinu bez špetky lekaček a končí to jako celkem zajímavé detektivní dráma, kdyby se toho ujal někdo jinej.. Matilda Anna Ingrid Lutz by asi měla pochopit, že herecký um nespočívá v tom se složitě a zajímavě pojmenovat.. Johnny Galecki příjemně překvapil, i když mu ten záporák zrovna moc nešel.. Vincent D'Onofrio byla dobrá volba, ale naprosté mrhání talentem.. Když už ty pokračovačky neumí dělat pořádně, tak proč od toho nedají ruce pryč? :-( Ps: Mě se vlastně nelíbil pořádně ani jeden Kruh, ale jednička se dala vcelku bez urážky shlédnout.. ()

Danny F.

Jen opakování látky. Nic nového, překvapujícího ani inovativního. Tempo dobré, děj stejný a lekačky slabé až žádné pořádné. Nebyla to až taková katastrofa a dalo se na film koukat. Už žádné pokračování prosím. Čekal jsem nudu a byl jsem částečně překvapen. 50% ()

lykan9

Začátek vypadal velmi nadějně. Kdyby se tvůrci drželi linie experimentu mezi omladinou, kde by se obcházením změnily pravidla, tak by to bylo určitě zajímavější. Bohužel to sklouzlo do klasického hledání pravdy na základě obrazů z videa, a to tu bohužel už bylo. Tato část byla kvůli tomu nesmírně nudná a nezajímavá. Naštěstí došlo ke zlepšení a závěr se povedl. Bylo to sice něco takového jako Smrt ve tmě, ale díky této pasáži stojí zato Kruhy vidět. Závěr sice tento horor nezachránil, ale aspoň ho vyzdvihl ze dna. ()

Tft

Neskutečně generický horror. Inovace nulová, jak do série Kruhu tak do žánru film nepřináší nic nového. Strašení v podobě lekaček, které jsou předvídatelné na míle daleko a bohužel byla opouštěna i hlavní devíza předchozích filmů série a to strašení pomocí znepokojení diváka. Místo toho je to plné klišé, hloupých dialogů, otřesné řemeslné práce (nevím koho napadlo, že je dobrý nápad aby se někdo pořád promenádoval před kamerou a blokoval aktuální záběr),naprosté absence logiky a zasvěcení do děje je tak matoucí, že se slečna vedle v kině v závěrečné části filmu ptala svého přítele: "Kdo je Samara?". Postavy nezáživné, herecké výkony o ničem, prostě není co pochválit i přesto, že bych fakt chtěl, jelikož jsem tajně doufal že to takový propadák nebude.Prostě učebnicový příklad těžení peněz na jménu jehož předešlému renomé film nesahá ani po kotníky. tl;dr: Až vám bude chtít učitel biologie pustit v hodině naučné video radši se nekoukejte a nekoukejte ani na Rings. 39% ()

L_A_D_A_S odpad!

Gratuluju panu režisérovi, je únor 2017 a já už mám za sebou nejotřesnější zážitek roku. Sledovat Kruhy je opravdu horor. Tak neuvěřitelně předvídatelný, nesmyslný a doslova blbý film jsem dlouho neviděl. Při sledování jsem se střídavě rozčiloval, pociťoval lítost nad režisérem a spal. Scény typu "Holka jede, zastaví ji policie že dál nemůže projet protože se stala nehoda, v autě je zaklíněný člověk, který se snaží ještě něco říct, ale z nějakého důvodu, veškerá aktivita policie i hasičů je soustředěno na odstranění stromu, který překáží dalším vozům pokračovat v jízdě". Nebo "Holka kouká na kazetu, postupně vidí hada, studnu, hřbitov, kostel.. Kluk, který se nedívá se jí zeptá "Co vidíš?" Holka odpoví. "Nevím, nerozumím tomu.". Jako WTF, to si nikdy neviděla hada?. Celková pointa je tak blbá, že víceméně popírá všechno dobré co bylo na prvním kruhu. Kdyby video nahráli na začátku na YouTube tak mají pokoj. Na závěr: Doufám, že Samara existuje a režisér a všichni zodpovědní si kazetu přehráli několikrát. PS: Jediný celkem dobrý ale brutálně nevyužitý nápad (asi 3 minuty filmu) je studium kazety na univerzitní půdě, což se z nějakého důvodu odehrává v tajném sedmém patře jedné z největších univerzit v USA (jako WTF, 300 let stará škola má tajný sedmý patro, tak tajný, že tam jezdí normální výtah z recepce, kde sjetej učitel chlastá se studentama a kouká na kazety? Fakt?? ()

PF 2017

PF 2017